Skocz do zawartości
mattis

Pytania

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie bo mam zamiar niedlugo zamiar kupic kompa i pierwsze pytanie bo wybralem zestaw Sysaka za 3000 zl ale tak czy on aktualizuje co miesiac ten temat i czy warto czekac do nastepnej aktualizacji? (pytam dlatego ze czesto na to forum nie wchodze) Jesli w tym zestawie za 3000 jest płyta MSI P35 Neo2 FR i wyczytalem na egielda.com.pl w tescie ze w podrecaniu jej są jakies problemy a mi nie chodzi o podrecanie ekstremalne tylko jakies leciutkie zeby nabic kilkaset MHz i ja zwykle zmienialem aby magistrale na wiecej i wszystko chodzilo i czy tu tez wystarczy zmienic Magistrale i po sprawie bo jak czytamy w tescie (http://www.egielda.com.pl/?str=art&id=2521-18) trzeba zmieniac jakies zworki a ja wogole nie wiem o co chodzi.Chyba że ktos bedzie tak mily i mi wytlumaczy jak to sie robi albo da linka.Czy moze do tego zestawu jakas inna płyta ?Zastanawiałem sie na płytą

ASUS P5K-E/WIFI-AP, P35 tylko zdaje mi sie troche za droga ale jesli to bedzie najlepszy wybór to trzba bedzie doplacic:D i jeszcze zasilacz który by utrzymał tego kompa?Wiem że tam jest hunkey ale wrazie czego jakis inny mozecie podac kilka propozycji ale żeby cena była podobna.

 

 

Dla wielu pewnie to banalne pytania ale ja sie wole spytać fachowców bo wielu jest tu takich.Jak ktos odpowie na te pytania będę bardzo wdzieczny gdyz bardzo mi to pomoze.Z góry wielkie dzieki !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiec tak mam kase na samego kompa okolo 3000 zl moze byc 200 wiecej oczywicie to jest na sama paczke i wybralem ten zstaw sysaka ale moze podacie mi jeszcze inne propozycjie płyt głównych moze byc troszeczke droższa niz ten abit poprostu chce żeby nie było żadych problemów i jak mowie to nie bedzie podkreanie jakis wielkie poprostu minimalne i tyle .Co powiecie o jakiś asusach czy innych? Nie chce brac strasznie dogiej płyty bo cały komp wyniesie nie duzo wiec sensu niema.Ale chce najlepsza w tym przedziale cenowym.Procek ten co w zstawie sysaka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiec tak mysle nad takim zestawem:

Płyta Główna Asus P5K-E WiFi

Procesor Intel Core 2 Duo E6750 BOX albo Intel Core 2 Duo E6550 BOX

Grafika GeForce 8800 GTS Palit 320MB TV & 2x DVI (PCI-E)

Pamięć 2X 1GB GoodRam albo OCZ Platinum rev.2 2X1GB 800MHz CL4

Dysk Seagate 160 GB

 

Dobry wybór?A co chodzi o grafike np jakas inna firma?

Edytowane przez mattis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie gadalem z kolesiem ze sklepiw którym bede kupywal te komponenty i on mówi że nrqazie niemaja pamieci ani tych good ramów ani ocz i zaproponował mi GeIL Dual Ultra 2x 1GB DDR2 800 MHz CL4 co wy na to ??A moze jakies inne propozycje?

Edytowane przez mattis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.komputronik.pl/Pamiec_DRAM/DDR2...pelny,id,20641/

 

A co myslicie o tych??

 

A i jeszcze jedno czy te OCZ Technology 2x 1GB DDR2 800MHz Platinium Rev2 CL4-4-4 dobre bedą bo narazie ich niema ale wiadomo kiedy bedzie dostawa 21.09 czyli dzis ale mam prosbe niech mi ktos ustawi od najlepych pamieci do najgorszych z tych co zostały w tym temaciew wymienione ze jak pojde do sklepu to najpierw sie pytam o najlepszea jak niema to kolejne na liscie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...