Skocz do zawartości
berza

Nowy Komp I Reset

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Niedawno złożyłem sobie kompa oto moje bebechy:

Athlon 6000+

Gf 8600gts

k9n diamond

2gb ddr2 800Hz dual channel

zasilacz 550W

 

Mam pewien problem, tzn przy dużych obciążeniach np w czasie grania zawiesza mi sie komp. Czasami trzeba zrobić reset lub wyświetla się niebieski ekran i sam sie resetuje. Ostatnio nawet po 10 min zwyklej pracy. Robiłem format (myślałem że to wina visty więc zmieniłem na xp) i nic. Zmiana sterów także nic nie pomogła. Pamięć testowałem memtestem i tu także nic, zadnych błedów. Co o tym sądzicie, i co to może być? Czy może sie za bardzo grzeje (grafa ma chłodzenie pasywne)? Wszystkie wiatraki działają sprawnie włącznie z tym na obudowie. Proszę o pomoc. Z góry dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otwórz obudowę i pomęcz kompa w jakichś grach- jeśli będzie śmigał bez zwiech, znaczy w zamkniętej obudowie grafa przegrzewa się.

 

Choć z drugiej strony... piszesz że podczas normalnej pracy też wywala... hmmm... ale nie zawadzi spróbować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasilacz Chieftec 550W. Tempy w spoczynku są w normie. Po odkręceniu obudowy problem niestety sie powtarza.... W GF 8600gts od Gigabyte o ile wiem dodatkowego zasilania nie ma. Jescze jedno, jak zmierzyć temperture w czasie grania i czy jest możliwosć zapisywania wynków na bierząco do loga???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...