Skocz do zawartości
Gość trojan

Gdzie Kupic

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuje trójnik T NK12 i króćce nk12 1/4

Znacie może jakieś tanie sklepy internetowe gdzie mogę to dostać.Nie chce płacić 9 zł za jeden króciec w angeli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje trójnik T NK12 i króćce nk12 1/4

Znacie może jakieś tanie sklepy internetowe gdzie mogę to dostać.Nie chce płacić 9 zł za jeden króciec w angeli

Jak nie chcesz niklowanych po 9zł a tak to mniej więcej jest w internetowych to idź do samochodowego sklepu i kup plastykowy trójnik pewnie koło 3zł będzie kosztować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylem w czterech sklepach i nigdzie nie maja trójnika i króćców

Morze jest jakiś internetowy sklep z hydrauliką?

cooling, RN itp.

 

A co do hydrauliki/pneumatyki to kupuję w krakowski jednym sklepie i jest tanio ( króćce i inne duperele ) nazwy teraz nie pamiętam . Jak chcesz to za piwo :P mogę Ci zakupić co chcesz bo mam nie daleko :wink: Jak znajde to dam ci katalog.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niechcąc zakładać nowego tematu dołączę się tutaj...mam pytanko: gdzie dostanę szybkozłączkę skręcaną SM8/11,2, gwint 1/4 (KOLANKO) W coolingu mają SM8/10, a nie jestem pewien czy będą pasować do Tygona R3603...

Proszę o odp.

Pozdrawiam

rafwlkp

Edytowane przez rafwlkp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niechcąc zakładać nowego tematu dołączę się tutaj...mam pytanko: gdzie dostanę szybkozłączkę skręcaną SM8/11,2, gwint 1/4 (KOLANKO) W coolingu mają SM8/10, a nie jestem pewien czy będą pasować do Tygona R3603...

Nakrętkę ze złączki prostej SM8/11,2 nakręcasz na złączkę kątową 8/10, gwint jest ten sam i pasuje bez problemu. Albo po prostu rozwierć nakrętkę standardowej złączki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...