Skocz do zawartości
zwierzak07

Będzie Działać - Bluetooth

Rekomendowane odpowiedzi

Co prawda nie używałem takiego kompletu, współpraca wydaje się oczywista ale tak się zastanawiam czy Blu czasami nie za mocno obciąża system (rozumiem że wszystko zależy od mocy laptoka), mógłbyś pokazać maSTHa212 =menadżera zadań windows/wydajność= bez blu i z włączonym blu, tak dla informacji

Edytowane przez Dziuby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akutalnie cos mi sie zje..lo z BT bo sie nie chce laczyc wiec nei sprawdze, ale aplikacja zajmuje ~25MB pamieci. Poza tym z tego co pamietam to nie przypominam sobie zeby BT jakos strasznie zamulal sprzet. Moze to kwestia procesora, ale na CD jest to w ogole nie odczuwalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze sluchawka mono napewno bedzie dzialac bo kazdy dziesjeszy modul bluetooth posiada profil headset ;)

Problem moze byc jedynie ze sluchawkami stereo gdyz one wymagaja profilu A2DP ;)

Dodam ze po psarowaniu i polaczeniu ze sluchawka to ona staje sie karta muzyczna komputera :) Jakos dzieku(jesli chodzi o sluchanie muzyki) jest taka sobie,do skype dziala spoko(duzo zalerzy od samej sluchawki).

Czesem zeby polaczyc trzeba na sluchace nacisnac przycisk obierania polaczenie(tez zalerzy od sluchawki).

Obciazenie systemu raczenie niezauwazalne,ja nie odczulem a stale monitoruje :)

 

Zasieg ? Okolo 10m ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...