Skocz do zawartości
slg

Blue Box

Rekomendowane odpowiedzi

Widze ze temat tego bloczku jest dla nie ktorych na tym forum tematem niewygodnym:) (skasowany wątek o blue box,oraz moj temat po doslownie 6 minutach od napisania).Uwazam ze wątek powinien istniec bo ten blok to mały ruch do przodu w polskim wc.Zapraszam do zamieszczania tutaj opini na temat tego bloczku,najbardziej interesuje mnie konfrontacja blue boxa vs orbital mata.

Chce kupic albo jeden albo drugi :)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze ze temat tego bloczku jest dla nie ktorych na tym forum tematem niewygodnym:) (skasowany wątek o blue box,oraz moj temat po doslownie 6 minutach od napisania).Uwazam ze wątek powinien istniec bo ten blok to mały ruch do przodu w polskim wc.Zapraszam do zamieszczania tutaj opini na temat tego bloczku,najbardziej interesuje mnie konfrontacja blue boxa vs orbital mata.

Chce kupic albo jeden albo drugi :)

Pozdrawiam

Najlepiej jakby byly to opinie uzytkownikow/posiadaczy.

Gadki w stylu wydaje mi sie , sa chyba bezsensem, mnie jakos sie czepiaja niektorzy osobnicy za podobne "przemyslenia" i opinie.

Czy tylko ja nie mam prawa wyrazac swoich opini ? 8O

Takie gadki : wydaje mi sie , czy : po mojemu , to wydaje mi sie po mojemu ze mozna o kant doopy potluc.

 

EOT (chyba)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze ze temat tego bloczku jest dla nie ktorych na tym forum tematem niewygodnym:) (skasowany wątek o blue box,oraz moj temat po doslownie 6 minutach od napisania).Uwazam ze wątek powinien istniec bo ten blok to mały ruch do przodu w polskim wc.Zapraszam do zamieszczania tutaj opini na temat tego bloczku,najbardziej interesuje mnie konfrontacja blue boxa vs orbital mata.

Chce kupic albo jeden albo drugi :)

Pozdrawiam

Najlepiej jakby byly to opinie uzytkownikow/posiadaczy.

Gadki w stylu wydaje mi sie , sa chyba bezsensem, mnie jakos sie czepiaja niektorzy osobnicy za podobne "przemyslenia" i opinie.

Czy tylko ja nie mam prawa wyrazac swoich opini ? 8O

Takie gadki : wydaje mi sie , czy : po mojemu , to wydaje mi sie po mojemu ze mozna o kant doopy potluc.

 

EOT (chyba)

Masz racje ze takie gadki w stylu wydaje mi sie sa bezsensowne,ale narazie nic innego nie mozna powiedziec bo nikt nie ma ani jednego bloczku ani drugiego.Uwazam ze temat ten powinien zostac i powinny sie tu wypowiadac osoby ktore posiadaja jeden z tych bloczkow.Z tego co sie orientuje to orbiatala od Mata mozna juz kupic,blue boxa tez,wiec lada dzien ktos sie pewnie pochwali nowym nabytkiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co się kłucić? Niedługo będzie mega test bloków, w tym i BlueBox, Orbital, Nukleon i inne. Poczekamy troche i wszystkiego się dowiemy. I tak pewnie Nukleon wygra :P :D

Nestepny z gdybaniem :),ale jak widac kazdy ma swojego faworyta,moim jest blue box :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, od dawna czytam forum ale pierwszy raz sie wypowiadam. W poniedziałek zamówiłem w miko blue boxa, poniewaz mieszkam w łodzi zaproponowano mi dostawe pod drzwi - juz we wtorek rano zjawił się sympatyczny Pan z blokiem oferujący równiez pomoc w instalacji (gratis). :lol: Poniewaz jestem zielony zgodziłem się i instalacja przebiegła szybko i sprawnie. Miałem już nagrzewnice od Skody + 2 wiatraki i pompę Aquael Powerhead 1200l/h. INstalacja nie zajeła wiecej niż 10 min. Estetyczna zapinka wykopnana z przezroczysstego tworzywa mocowana do mobo na 4 śruby idealnie równo trzyma blok. Blok bardzo ładny, spód wypolerowany na lustro.

 

Teraz opisze swoją konfiguracje - A więc procek P4 1.8Ghz płyta Msi 845E max 2 + blue box + nagrzewnica od skody + 2 wiatraki na 7V + pompa Powerhead 1200l/h.

 

Niepodkręcony procesor osiągał temperature w full stress nie większą niż 31 stopni 8O . Temperatura wody 18 stopni, powietrza w pomieszczeniu 24 stopnie.

 

Podkręciłem procka na max 2.6Ghz i temperaturka nie przekraczała 35 stopni przy obciążeniu 100%, w trybie iddle spadała poniżej 28 stopni.

 

Widziałem wiele nieprzychylnych opini o firmie miko, ale ja jestem bardzo zadowolony i chwale firme za dobrą robote i profesjonalne podejście do klienta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co się kłucić? Niedługo będzie mega test bloków, w tym i BlueBox, Orbital, Nukleon i inne. Poczekamy troche i wszystkiego się dowiemy. I tak pewnie Nukleon wygra :P :D

Nestepny z gdybaniem :),ale jak widac kazdy ma swojego faworyta,moim jest blue box :)

A na jakiej podstawie sądzisz że BlueBox będzie najwydajniejszy????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co się kłucić? Niedługo będzie mega test bloków, w tym i BlueBox, Orbital, Nukleon i inne. Poczekamy troche i wszystkiego się dowiemy. I tak pewnie Nukleon wygra :P :D

Nestepny z gdybaniem :),ale jak widac kazdy ma swojego faworyta,moim jest blue box :)

A na jakiej podstawie sądzisz że BlueBox będzie najwydajniejszy????

Np na podstawie przed ostatniego posta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie sądźmy - który blok będzie wydajniejszy.Jeśli już ktoś coś bazgrze , powinien To COŚ dobrze przemyśleć ; możliwie poprzeć zasadami teorji przepływu ;] .Szykuje się mały test by THORN (mniejsza o jego sponsorów) ;P.

A propo - czemu zakladacie nowy topic ? :?

--

AndrzejJaniszewski - witam na forum ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po mojemu .... to mam pytanie gdzie sie podział porzedni temat o blue boxie ??

Ja też chciałem się dowiedzieć co stało się z poprzednim tematem. Było tam kilka ciekawych wypowiedzi. Będę wdzięczy za info czemu został usunięty ?

 

Do reeda: W pełni zgadzam się z Twoją wypowiedzią (wyjątkowo) :-)

Co do czepiania to czepiam się tylko dlatego, że jesteś moderatorem i to właśnie Ty powinieneś pilnować wypowiedzi na tym forum, dlatego tak trzymaj :-)

 

Co do testu to napewno wygra NAJLEPSZY, a który to będzie mam nadzieję, żę już niedługo się okaże. Więc poczekajcie z gdybaniem do przeprowadzenia testu.

 

Do Kwiecień: Jakie masz temperaturki na swoim WC ? (mozesz podac na priv jesli chcesz)

 

Pozdrawiam

Phoenix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak zdonze to wysle na testy do thorna takze swuj nowy bloczek, powiem tylko ze projekt opiera sie na pinach i powinien byc wydajny. a pozatym gadka kto wygra to nie mozecie powiedziec puki nie sprawdzicie , po testach sie dowiecie nie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, od dawna czytam forum ale pierwszy raz sie wypowiadam. W poniedziałek zamówiłem w miko blue boxa, poniewaz mieszkam w łodzi zaproponowano mi dostawe pod drzwi - juz we wtorek rano zjawił się sympatyczny Pan z blokiem oferujący równiez pomoc w instalacji (gratis).  Poniewaz jestem zielony zgodziłem się i instalacja przebiegła szybko i sprawnie. Miałem już nagrzewnice od Skody + 2 wiatraki i pompę Aquael Powerhead 1200l/h. INstalacja nie zajeła wiecej niż 10 min. Estetyczna zapinka wykopnana z przezroczysstego tworzywa mocowana do mobo na 4 śruby idealnie równo trzyma blok. Blok bardzo ładny, spód wypolerowany na lustro.  

 

Teraz opisze swoją konfiguracje - A więc procek P4 1.8Ghz płyta Msi 845E max 2 + blue box + nagrzewnica od skody + 2 wiatraki na 7V + pompa Powerhead 1200l/h.  

 

Niepodkręcony procesor osiągał temperature w full stress nie większą niż 31 stopni  . Temperatura wody 18 stopni, powietrza w pomieszczeniu 24 stopnie.  

 

Podkręciłem procka na max 2.6Ghz i temperaturka nie przekraczała 35 stopni przy obciążeniu 100%, w trybie iddle spadała poniżej 28 stopni.  

 

Widziałem wiele nieprzychylnych opini o firmie miko, ale ja jestem bardzo zadowolony i chwale firme za dobrą robote i profesjonalne podejście do klienta.

przeciez to smierdzi autoreklama jak saddam waglikiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh, też zauważyłem zniknięcie ww. topica... kiedyś, bodajże Lisek pisał iż tylko admini mogą kasować tematy, no chyba że uprawnienia moderatorów się powiększyły :-/

 

a co do bloku czekam na testy bo gdybanie, nie zawsze ma odzwierciedlenie w rzeczywistości ;)

btw. np. testy pierwszych "sampli" nukleona są takie sobie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy tu gdybaja, a to bez sensu calkiem.

Co mozecie powiedziec o blokach ktorych nie testowaliscie w swoim kompie ?

Tylko pieprzycie dyrdymaly.

A Nukleon to co ? ma chlodzic 10*C nizej niz inne dobre bloki ?

Tak czytam to forum i wydaje mi sie ze tu wiecej gadulow i smecocych teoretykow ze skrzywiona wyobraznia pisze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do Popixs-a

 

wszystkich niedowiarków i posądzających o reklame zapraszam do naocznego przekonania się o jakości i wydajności tego bloku - zapraszam na priv w celu ustalenia terminu.

 

Widze, że poziom wypowiedzi niektórych grupowiczów (nic nie wnoszące) oraz zachowanie moderatorów, usuwanie postów itp zadomowiły się już tu na stałe...

 

Jeśli szanowni moderatorzy nir życzą sobie opisywania swoich doświadczeń z firmą miko to mogliby o tym uczciwie napisac a nie po cichu usuwac posty, kiedy ktoś o miko pisze źle to moderatorzy dokładają swoje 3 grosze a jesli coś dobrego to posty dziwnie znikają...

 

Powiem krótko - NIEŁADNIE PANOWIE !!!

jeśli tak ma wyglądac "obiektywne" forum to był to mój drugi i ostatni post

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie jest obiektywny, zwlaszcza w sprawach sprzetu.

Tylko dlaczego wszyscy wszystkich sie czepiaja ?

Moderatorow sie czepiaja o sprzet, a moderatorzy userow ?

Ehhhh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh, też zauważyłem zniknięcie ww. topica... kiedyś, bodajże Lisek pisał iż tylko admini mogą kasować tematy, no chyba że uprawnienia moderatorów się powiększyły :-/

Moderatorzy od zawsze mogli wywalać tematy. A poprzedni temat na śmietniku, bo sie burdel zaczal w nim robić i niezdrowa atmosfera. Jak w tym tez sie zaczna takie rzeczy dziac, czy w jakimkolwiek innym to tez pewnie poleci. Niestety niektorzy nie potrafia dyskutowac na temat, tylko wola sie obrazac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh, też zauważyłem zniknięcie ww. topica... kiedyś, bodajże Lisek pisał iż tylko admini mogą kasować tematy, no chyba że uprawnienia moderatorów się powiększyły :-/

Moderatorzy od zawsze mogli wywalać tematy. A poprzedni temat na śmietniku, bo sie burdel zaczal w nim robić i niezdrowa atmosfera. Jak w tym tez sie zaczna takie rzeczy dziac, czy w jakimkolwiek innym to tez pewnie poleci. Niestety niektorzy nie potrafia dyskutowac na temat, tylko wola sie obrazac...
No ciesze sie, ze ktos wreszcie zdementowal pogloski o rzekomym nie akcepowaniu firmy "Miko" i Thorna przez moderatorow tego forum :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh, też zauważyłem zniknięcie ww. topica... kiedyś, bodajże Lisek pisał iż tylko admini mogą kasować tematy, no chyba że uprawnienia moderatorów się powiększyły :-/

Moderatorzy od zawsze mogli wywalać tematy. A poprzedni temat na śmietniku, bo sie burdel zaczal w nim robić i niezdrowa atmosfera. Jak w tym tez sie zaczna takie rzeczy dziac, czy w jakimkolwiek innym to tez pewnie poleci. Niestety niektorzy nie potrafia dyskutowac na temat, tylko wola sie obrazac...

Obrażanie się to normalna reakcja na chamstwo. Moderator może być chamski - użytkownik nie?!

Niech sobie Reed skasuje "SUPER MERYTORYCZNEGO" posta-reakcje na post o nowym bloku miko. Zapodał animację lejącego gościa. Super poziom i na temat :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh, też zauważyłem zniknięcie ww. topica... kiedyś, bodajże Lisek pisał iż tylko admini mogą kasować tematy, no chyba że uprawnienia moderatorów się powiększyły :-/

Moderatorzy od zawsze mogli wywalać tematy. A poprzedni temat na śmietniku, bo sie burdel zaczal w nim robić i niezdrowa atmosfera. Jak w tym tez sie zaczna takie rzeczy dziac, czy w jakimkolwiek innym to tez pewnie poleci. Niestety niektorzy nie potrafia dyskutowac na temat, tylko wola sie obrazac...
Hmmm a nie da sie wykasowac pojedyńczych wypowiedzi .... bo takie kasowanie całych tematów to też prowadzi do jakiejś paranoi - jest temat nie ma tematu i potem sie trzeba głowić co sie stało z danym wątkiem :(. Beznadzieja normlanie rece opadaja .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obrażanie się to normalna reakcja na chamstwo. Moderator może być chamski  - użytkownik nie?!

Niech sobie Reed skasuje "SUPER MERYTORYCZNEGO" posta-reakcje na post o nowym bloku miko. Zapodał animację lejącego gościa. Super poziom i na temat  :evil:

Tu się w pełni z Tobą zgadzam. Jeśli już wywalają nie merytoryczne posty to wywalajcie wszystkie, te pisane przez moderatorów równierz, a nie tylko te niewygodne. Jeśli jakaś wypowiedź jest krytyczna to radzę się jej uważnie przyjrzeć a nie od razu usuwać (no chyba, że ktoś użył niecenzuralnych słów lub kogoś obraził)

Wtedy mam nadzieję to forum wróci do normy i będzie dotyczyło tylko tematów chłodzenia a nie jakiejś niezdrowej otoczki zupełnie nie związanej z tematem tego forum :x

 

Popieram usuwajcie pojedyńcze wypowiedzi a nie całe tematy.

 

A teraz juz na temat: Ma już ktoś te nowe bloczki Mate ? Wiele osób by chętnie usłyszało jak się sprawują (oczywiście poszę o rzeczowe wypowiedzi nie o gdybania).

 

Pozdrawiam

Phoenix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do Popixs-a 

 

wszystkich niedowiarków i posądzających o reklame zapraszam do naocznego przekonania się o jakości i wydajności tego bloku - zapraszam na priv w celu ustalenia terminu. 

 

Widze, że poziom wypowiedzi niektórych grupowiczów (nic nie wnoszące) oraz zachowanie moderatorów, usuwanie postów itp zadomowiły się już tu na stałe... 

 

Jeśli szanowni moderatorzy nir życzą sobie opisywania swoich doświadczeń z firmą miko to mogliby o tym uczciwie napisac a nie po cichu usuwac posty, kiedy ktoś o miko pisze źle to moderatorzy dokładają swoje 3 grosze a jesli coś dobrego to posty dziwnie znikają... 

 

Powiem krótko - NIEŁADNIE PANOWIE !!! 

jeśli tak ma wyglądac "obiektywne" forum to był to mój drugi i ostatni post

 

buhahaha, prosze jaka obrona, ktora tylko potwierdza moja teorie. LMAO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moderatorzy od zawsze mogli wywalać tematy. A poprzedni temat na śmietniku, bo sie burdel zaczal w nim robić i niezdrowa atmosfera. Jak w tym tez sie zaczna takie rzeczy dziac, czy w jakimkolwiek innym to tez pewnie poleci. Niestety niektorzy nie potrafia dyskutowac na temat, tylko wola sie obrazac...

oks, pomylilo mi się z banowaniem ;) niemniej wywalenie całego tematu było dziwnym posunięciem, a że były jeszcze w nim wypowiedzi nieprzychylne moderatorowi to świadczy to negatywnie o ww. Czyżby nie mógł znieść krytyki - zwłaszcza że nie zauważyłem aby ktoś Go tam obrażał, a że zaczeły się wypowiedzi nie na temat przewodni, to chyba z konkretnej przyczyny, a nie nagle komuś się ubzdurało by akurat tam ponarzekać na moderatora :-/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamowilem blue boxa,mysle ze w srode bede mial,jak przetestuje to podam wyniki.wahalem sie miedzy orbitalem a blue,jednak nigdzie nie bylo zadnych testow a na "oko" :) blue wydawal mi sie wydajniejszy.jak bedzie zobaczymy w srode.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...