Skocz do zawartości
stranded

Steam

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie - czy mając steama na partycji systemowej - moge mieć część gier na innej partycji (mam mały dysk SSD(60gb) na którym chce zachować te gry w które najczęściej gram - ale jakby mi przyszła ochota na L4D to chce je mieć też dostępne - czy muszę całość przenosić na inny dysk?(to rozwiązanie mi średnio odpowiada ze względu na to że mając gdy na SSD niweluje czasy ładowań...)

Edytowane przez nosweratu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Wszystkie gry muszą być w katalogu Steam\steamapps. Nie można ich przenieść, trzeba mieć całość na jednej partycji. Nie próbowałem natomiast nigdy skrótów do folderów, ale podejrzewam że w tym przypadku to nie działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm nie wiem czy sie nie mylisz -w sensie hardlink windows 7 czy jakimś softem by nie załatwił sprawy...

warto spróbować IMO

składnia

mklink /d "[sciezka]" "[sciezka]" np mklind /d "c:\steam\steamapps\gra" d:\steamapps\gra

 

dodam że NAJPIERW przenosisz katalog z interesującą cię grą...potem piszesz polecenie w cmd, inaczej będzie krzyczał że plik już istnieje.

Edytowane przez Gregu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja pozwole sobie dodać że działa nie tylko w teorii ale i także w praktyce :wink:

 

właśnie podlinkowałem folder z L4D 2 i FEAR2 (na tej pierwszej sprawdziłem działanie z wynikiem pozytywnym)

 

Dzięki za rady - dysk jest o 22gb lżejszy - swoją droga widzę różnicę w czasie ładowania... ale coś za coś....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy steam w calej swojej "wspanialosci" ma moze wbudowany jakis music player? Zazwyczaj i tak slucham muzyki z foobara lecacego w tle, ale czasami w grach nie dzialajac globalne skroty do foobara i nie moge przelaczac utworow, czy regulowac glosnosci, steam player ulatwil by sprawe, jest taki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś wie czy da się z "automatu" zainstalować wszystkie gry z listy? Przerzuciłem Steam na większą partycje co by przy okazji zainstalować wszystkie tytuły i niestety trochę wnerwia każdorazowe klikanie, gdy by to było tylko parę gier nie było by to większym problemem ale lista jest dość długa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludovic

Czy da się jakoś usunąć wszelkie dema i wersje beta z konta steam? Uzbierało się ich trochę i już mnie wkurzają.

 

Prawym klick> usuń skrót

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludovic

Nie wiem jak bety, ale u mnie dema normalnie znikają poprzez "delete local content".

 

U mnie nie znikały nawet po "delete local content" i trzeba było jeszcze zrobić tak jak wyżej napisałem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jeszcze ktoś nie ma, to jest przecena o 75% na wszystkie dodatki do Mafii II - całość DLC'ków można mieć za ~30zł, więc cena całkiem zachęcająca - w porównaniu choćby do ceny sklepowej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyjasnijcie mi jak jest sens brania Borderlands GotY za 12.50 EUR, skoro gra + DLC kosztują łącznie 11EUR?

 

GOTY zapewnia zwiększony level-cap i wczesny dostęp do dema DNF.

 

Dzięki za wyprowadzenie mnie z błędu.

Edytowane przez Vennor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GOTY zapewnia zwiększony level-cap i wczesny dostęp do dema DNF.

 

Level cap podnosi General Knoxx a "wcześniejszy dostęp do dema DNF" (LOL!) dostali już jakiś czas temu wszyscy posiadacze steamowego Borderlands, nie tylko GOTY.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O takich rzeczach jak możliwość toczenia pojedynków sieciowych pomiędzy klientami PC i PS 3 nawet nie wspominamy...

Taa... Pad kontra klawiatura i myszka :D

Ceny, cenami - ale jak faktycznie gra kupiona na PC, będzie dostępna także na PS'ie, to nieźle się to zapowiada..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Taa... Pad kontra klawiatura i myszka :D

Ceny, cenami - ale jak faktycznie gra kupiona na PC, będzie dostępna także na PS'ie, to nieźle się to zapowiada..

 

W przypadku co-opa raczej pad plus klawiatura i myszka problemem nie bedą. To samo z ew. ścigałkami. Bardzo fajny ficzer.

 

A ceny na Steamie od dawna są konsolowe. Przynajmniej nowych gier (50-60 euro, co nie raz wychodzi nawet drożej niż retail na konsole). Portal 2 ma i tak dość niską cenę.

 

Natomiast kupując wersję PC nie dostaniemy konsolowej. Kupując konsolową dostajemy kod do ściągnięcia wersji PC, na koncie Steam zlinkowanym z PSN, więc raczej kodu nie można sprzedać.

 

Zresztą to na razie tylko jedna gra. Zobaczymy jak się to dalej potoczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na steamie pojawiła się polska gierka Anomaly: Warzone Earth, określna jako odwrócenie rozgrywki typu "tower defense"

 

Dostępne jest też demo, chociaż wolniej się rozkręca niż pełna wersja, takie bardziej zapoznawcze.

 

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=GaQOH-q15J8&feature=related

 

Całkiem przyjemnie się gra.

 

 

 

 

„Anomaly: Warzone Earth” – recenzja gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...