Skocz do zawartości
stranded

Steam

Rekomendowane odpowiedzi

Zeno Clash jest ma bardzo fajny klimat i cały system walki ale niestety jest grą nudną, po 1 godzinie tłuczenia tych kolesi po prostu nie chce się w to grać. Przynajmniej mi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko: czy da sie zrobic tak, zeby klient Steam na dwoch systemach jednego kompa (XP + Win7) korzystal z tych samych danych lokalnych, zebym nie musial sciagac na nowo gier czy powielac dziesiatkow GB?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja tak miałem. Na W7 zainstalowałem steam'a dokładnie w tej samej lokalizacji, co na Viście i na obu systemach steam i gierki chodziły. Chociaż niektóre "się instalowały" (pierwsze uruchomienie). Po za tym ok. Nie wiem jednak, jak jest z tym na dłuższą metę, czy mogą się jakieś problemy pojawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko: czy da sie zrobic tak, zeby klient Steam na dwoch systemach jednego kompa (XP + Win7) korzystal z tych samych danych lokalnych, zebym nie musial sciagac na nowo gier czy powielac dziesiatkow GB?

Ja po prostu na win7 odpaliłem steam'a z folderu gdzie był zainstalowany (nie przeinstalowywałem steama) I jedyna rzecz jaką trzeba robić zmieniając systemy to wpisywać co zmianę systemu hasło do konta. A tak to wszystko działa bezproblemowo ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko co do Orange Boxa. Istnieje jakaś strona, na której można by było kupić keye do zestawu sposobem a'la SMS, tzn. wysyłanie SMS'a-> Pieniądze są widoczne na koncie na stronie -> wydanie takich pieniędzy na Orange Box'a ?

 

Na gamepad.pl : http://gamepad.pl/index.php?menu=Steam

 

Cena za klucz: pozycja tymczasowo niedostępna :<

 

Czy można przerywać i wznawiać ściąganie gier na Steamie? Niektóre gry trochę zajmują, a że łącze lubi padać znienacka...

Edytowane przez RazorBMW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie było ? Był, choć oczywiście nie taki jak dziś, był trochę mniejszy i mniej cywilny ;) Może chłopaki pracowali przy jego powstawaniu :D ;) No dobra musieli by mieć po 65-70 lat więc chyba nie :D

 

 

A żeby nie było całkiem OFF to zastanawiam się kiedy zaczynają spadać ceny gier na steam, u nas F3 można kupić za 45zł u nich to 45e. Jakby to powiedziała zwyciężczyni polskiego testu na IQ: MASAKRA. :D :smoke:

Edytowane przez Outlander

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam już nie wierzę, że coś się zmieni. Zdążyłem jeszcze kupić GTA4 za dolce. A, i jeszcze Rainbow Six: Vegas już za euro w promocji (czego żałuję, bo nie chciało mi się skończyć tej gry). Z resztą nie tylko na steamie są takie praktyki (przelicznik 1:1). Zostało liczyć na mocną złotówkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie uruchamia się i działa normalnie jak zawsze, nie zauważyłem jakiś opóźnień w "trybieniu", może usuń clientregistry.blob niech ściągnie się od nowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie uruchamia się i działa normalnie jak zawsze, nie zauważyłem jakiś opóźnień w "trybieniu", może usuń clientregistry.blob niech ściągnie się od nowa.

Wielkie dzięki :wink: Śmiga wszystko jak przed update...czyli bardzo dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plus dla Valve . Tydzień temu budzę się rano sięgam do komputera i patrzę że mnie wylogowało ze Steam-a . wpisuje jeszcze raz hasło i komunikat że błędne. Okazało się że ktoś zmienił hasło i adres email . (na koncie trzy gry L4D i CS1.6 CSS ) . Szybki email do valve ze zgłoszeniem kradzieży+skan cdkey-a z opakwania L4D , następnego dnia dostałem odpowiedź z nowym hasłem do konta. :)

 

Przestroga: Warto mieć bardziej złożone hasło (cyfry+litery)

Edytowane przez hyper_2002

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestroga: Warto mieć bardziej złożone hasło (cyfry+litery)

Warto też uważać jakie zasoby udostępnia się w programach p2p, np w limewire. Czasem ludziska udostępniają całe partycje, ktoś cwany eksplorując zasoby natrafi na odpowiednie pliki i odczyta z tego to co warte uwagi. Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I uważać również trzeba na debilów którzy piszą że są z Valve i jest jakiś wielki update steam i w nicku steam trzeba podać Login i Hasło ^_^ Niby śmieszne ale kilka dosyć dorosłych osób na to poleciało...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto też uważać jakie zasoby udostępnia się w programach p2p, np w limewire. Czasem ludziska udostępniają całe partycje, ktoś cwany eksplorując zasoby natrafi na odpowiednie pliki i odczyta z tego to co warte uwagi.

Wyciągnąć hasła do Steam z plików się nie da, konkretnie z pliku ClientRegistry.blob. Tzn, da się ale tylko na komputerze, na którym osoba się logowała.

 

Mi to raczej wygląda na jakiś key logger albo rootkit. A jak sam komuś daje swoje hasło to bez komentarza.

 

Poza tym to, że kolega wyżej odzyskał konto to jeszcze nie, teraz czekaj koło 1 miesiąca i możesz dostać VAC bana (VAC ban jest opóźniony zazwyczaj o miesiąc) - o ile ktoś czitował na twoim koncie, po to właśnie kradnie się konta ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyciągnąć hasła do Steam z plików się nie da, konkretnie z pliku ClientRegistry.blob. Tzn, da się ale tylko na komputerze, na którym osoba się logowała.

 

Mi to raczej wygląda na jakiś key logger albo rootkit. A jak sam komuś daje swoje hasło to bez komentarza.

 

Poza tym to, że kolega wyżej odzyskał konto to jeszcze nie, teraz czekaj koło 1 miesiąca i możesz dostać VAC bana (VAC ban jest opóźniony zazwyczaj o miesiąc) - o ile ktoś czitował na twoim koncie, po to właśnie kradnie się konta ;)

Dodam jeszcze, że po tym jak ktoś zmienił hasło, moje konto było cały czas ONLINE , jednak znajomy mówi że nie logował się do żadnej gry. Wygląda że to tak jak mówisz, jakiś keylogger, bot czy inny.

Zobaczymy co czas pokaże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...