Skocz do zawartości
stranded

Steam

Rekomendowane odpowiedzi

Tez kupilem Stalkera :)

 

Ale najbardziej zajebista "promocja" jest na KotOR i Indigo Prophecy - z 0.99EUR przecenione na 4.49 i 3.05 (odpowiednio) :lol: Cos jeszcze jest tam w takiej "promocji".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też łyknąłem sobie coś z tych promocji, pomyślałem o gta4 bo podobno szykuje się dodatek (z konsol) na PC ''Lost and Damned'', więc podstawka będzie jak znalazł.

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=49665

 

Przy kolejnych promocjach mogliby obniżyć cenę np CoD2 to multi bym sobie odświeżył bo w te całe święta nie chce mi się opuszczać kartonu by pójść do sklepu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez kupilem Stalkera :)

 

Ale najbardziej zajebista "promocja" jest na KotOR i Indigo Prophecy - z 0.99EUR przecenione na 4.49 i 3.05 (odpowiednio) :lol: Cos jeszcze jest tam w takiej "promocji".

Przecenione z 8.99EUR ^^

Edytowane przez Micro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mam być szczery to czekałem z niecierpliwością (lol) na ten rzut. Myślałem, że coś fajnego będzie a tu nic. Wszystko można na allegro kupić taniej, jak wszyscy wiemy 1€ ≠ 1$.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mam być szczery to czekałem z niecierpliwością (lol) na ten rzut. Myślałem, że coś fajnego będzie a tu nic. Wszystko można na allegro kupić taniej, jak wszyscy wiemy 1€ ≠ 1$.

Ale cena ID Super Packa w funtach jest prawie 2 razy korzystniejsza niż nasza, więc jeśli ktoś ma możliwość, to za 60 zł warto wziąć choćby dla Dooma 3 z dodatkiem i Quake 4, cała reszta gratis. Sam bym chętnie wziął, ale póki co brytyjscy znajomi nie odpowiadają, oby się udało jakiegoś dorwać do jutrzejszego wieczora...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to łyknąłem wcześniej CSS, teraz GTA IV, i STALKER'a. Ale dzisiejsze promocje kij. Wiedźmin za €10 to dużo :( W sumie myślę żeby do Stalkera dokupić Clear Sky za €5, tylko że nie wiem czy to warte tyle, jak GTA kosztowało 7,50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Ktoś ostrzegał przez korzystaniem z proxy, a co jakby założyć drugie konto, i na nim kupić przez proxy coś jako gift? Też by to mogli unieważnić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wyjdzie na jaw, że kupujesz z konta "widmo" to cofną ci gifty a tamte konto zrobią disabled.

 

Ewentualnie zrobią disabled oba ;)

 

Tak wiem, głupie. Poza tym nie kupisz nic polską kartą płatniczą z konta USA czy kontem PayPal, którego wcześniej użyłeś w Polsce (chyba, że założysz nowe, z innymi danymi albo użyjesz konta kolegi).

 

Druga sprawa, ja mam znajomego w USA i on bez problemu kupuje mi co chce jako gift z tym, że to jest niebezpieczne jak kupuje się dużo giftów to potem Valve daje pewnego rodzaju blokadę na konto tzn. jak kupisz powiedzmy 20 giftów w ciągu miesiąca to potem blokują ci możliwość kupowania czegokolwiek do momentu aż się nie skontaktujesz z supportem, następnie piszesz im "Chcę kupić to i to, jestem posiadaczem karty/konta paypal" i nagle blokada znika po czym pojawia się przed następnym zakupem.

 

Tłumaczono mi, że to zabezpieczenie przed oszustami płacącymi cudzymi kartami ale jak jest na prawdę to nikt nie wie ;-) - po kilku tygodniach bez kupowania blokada ta sama znika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj:

Battlefield 2: Complete Collection za 5 ojro, a reszta to kupy.

Czekam do jutra, może wreszcie coś ciekawego się trafi ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w UK kupujesz w $?

 

stranded

 

Poza tym nie kupisz nic polską kartą płatniczą z konta USA czy kontem PayPal, którego wcześniej użyłeś w Polsce

A co jeśli mam powiedzmy nieużywaną kartę wirtualną Vise? Bo aktualnie na Steam'ie jestem z moją normalną kredytową, ale może mógłbym założyć inne konto (zrobiłby to znajomy) dodał tą wirtualną kartę i wtedy kupować?

Edytowane przez Tony Soprano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podepne się tutaj

 

Panowie we've got problem. Kupiłem HL2 na steamie, ładnie się ściągnał, zainstalował i... no właśnie. Odpalam gre, pojawia się pierwszy ekran później jest te tło menu ale bez niczego. Następnie ciągle się ładuje i nagle wyskakuje error ( w załączniku ) Wnioskuje, że gra się zainstalowała z złym miejscu?? Wcześniej miałem steama zainstalowanego w katalogu Windows.old to też usunałem wszystko z tamtąd i zainstalowałem normalnie. [gluteus maximus], dalej to samo. Jest jakieś lekarstwo na to? Mam ochotę go przejść.

 

Błąd występuje tylko z Half-lifem2. Cs, TF2, i wszystko inne działało, tylko HL2 się sypie.

 

Nie wiem co mam robić, wkurza mnie to pograłbym sobie chętnie.

post-169755-1261844759_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam karty muzycznej chyba, że chodzi Ci o intergre. Mam wkleić ten mss32.dll do katalogu? ale steamAps czy gdzie?

 

EDIT

 

Thanks, wkleilem do katalogu hl2 i wszystko hula!

 

macie odemnie wirtualne piwo czy tez szampana na sylwestra :D JUPI!

 

kurde, teraz po rozpoczęciu gry, po pokazaniu się napisu Half Life 2 wywala do windy :( przekopiuje ten pliczek gdzie indziej.

Edytowane przez szczupak01

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam karty muzycznej chyba, że chodzi Ci o intergre. Mam wkleić ten mss32.dll do katalogu? ale steamAps czy gdzie?

mss to coś chyba dźwiękiem i stąd moja sugestia. Możesz jeszcze uaktualnić DirectX.

 

 

Thanks, wkleilem do katalogu hl2 i wszystko hula!

wklej ten plik do:

SteamApps>>twój nick>>half-life 2>>bin

 

kurde, teraz po rozpoczęciu gry, po pokazaniu się napisu Half Life 2 wywala do windy :( przekopiuje ten pliczek gdzie indziej.

jakis komunikat? Edytowane przez trymek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...