Skocz do zawartości
stranded

Steam

Rekomendowane odpowiedzi

Languages: English, Finnish, French, German, Italian, Spanish

 

wlasnie sciagam, wiec ewentualnie bede mogl potwierdzic

ale nie nastawialbym sie na obecnosc PL.

 

edit

tak jak przypuszczalem

w wersji steamowej nie ma polskiej lokalizacji

Edytowane przez yngwie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pomocy!!!

Przepraszam z góry jeżeli odpowiedź na moje pytanie jest gdzieś na forum ale mam ciśnienie na tą gierkę a pobieżne poszukiwania podobnego pytania nic nie dały.

Pożyczyłem od kolegi modern warfare 2, mam jego nazwę konta na steamie i hasło, gierka rzecz jasna oryginalna.

Więc wybieram opcje że posiadam już konto i wpisuję hasło i login który mi podał, potem wyskakuje okienko w którym mam wpisać klucz, wpisuje i [gluteus maximus], piszę mi że gra jest już zarejestrowana i nic nie da się dalej zrobić oprócz przerwania instalacji.

Co zdobić?

Dodam że bardzo, bardzo, bardzo chciałbym zagrać w te gierkę:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem że pewnie kolejne głupie pytanie, ale jak mam dodać grę?

Bo w 'moje gry' nic nie mam a jak chce dodać ze steama to jest tylko opcja żeby kupić a instalka z gry (płytki mam) mi nie chciała iść przez ten klucz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie chodzi o to że chyba podał. Nie ma żadnej innej gry ze steama z tego co mi wiadomo

 

edit: OK! juz się wyjaśniło, jest jednak drugie konto:)

Edytowane przez szquar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shadowgrounds Pack - 4,99€. Fajne to? Muzyczka z trailera mi się podobała :lol:

Nie grałem, ale leżą na półce - obie części były w CDA, można więc pewnie za grosze dorwać.

 

Ponoć można w to grać w coopie na jednym kompie. Prawda eto? Może bym z żoną spróbował :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Steamie K.O.T.O.R kosztuje 8,99, a na D2D 6,95 eurasów, nie wiecie czy jest możliwość odpalenia gry zakupionej przez stronę D2D na steamie?czy na tej stronie D2D otrzymuje się tylko klucz umożliwiający ściągnięcie z sieci gry czy trzeba instalować jakiegoś managera z D2D i tam instalować grę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mogę dodać Crysis i Crysis Warhead kupione w EA Classic do Steam'a? W ogóle jest jakaś lista gier, którą można dodać? ;)

 

Gdzie można kupić DoD: Source? W Empiku nie ma, na allegro nie ma. Zostaje tylko steam Store ;).

 

EDIT

 

Już wszystko wiem, dzięki, im starszy tym głupszy jestem...

Edytowane przez Spylon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze nie wiem co się stało, ale dzisiaj wykasowało mi całą listę kontaktów na steamie. Pół biedy to - jak próbuję dodać kogoś do listy od nowa, to mam status wysłano zaproszenie, ale ta osoba ma mnie na liście i w związku z tym - nie może mnie dodać drugi raz :/ Tymczasowa awaria czy zgłaszać?

 

EDIT: http://forums.steampowered.com/forums/show...d.php?t=1156864

 

Szlag by to trafił...

 

Ale niektórzy nie tracą poczucia humoru: http://i47.tinypic.com/2isv591.png :D

Edytowane przez Ignus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

padlo kiedy gralem w total wara, wszystkim wcielo friendslisty :x

 

btw jakie to nasze forum jest cienkie ;D na forum steama przez 10h napisali 100 stron w topicu :D

 

update: jak pisalem tego posta doszlo kolejne 5 :lol:

Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...