Skocz do zawartości
stranded

Steam

Rekomendowane odpowiedzi

A ja musiałem powrócić po macku do zwykłej wersji, menu było puste -bez podpisów i w ogóle brakowało sporo graficznych elementów, od nowa pobierało mi L4D i MW2 - w sumie byłoby to 16GB.

 

pfff nie no litości... przywróciłem stary interfejs i od nowa pobiera mi MW2, co za dziadostwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ojciec pewnie niektóre elementy w MW2 czy L4D pobiera od nowa ale na bank nie całą grę(y). pamiętaj, że te gry są bardzo mocno ze Steam zintegrowane i pewnie przed całą tą betą były testy czy te gry w ogóle odpalą i pewnie inne takie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Być może, L4D szybko pobrało ale MW2 dość długo stało na 0% przy full transferze, no ale poratowałem się instalką z płytki.

Odnośnie nowego interfejsu to na coś takiego długo czekałem, zawsze się zastanawiałem kiedy w końcu Valve odświeży dość przestarzały interfejs. I się stało ^^ pomimo kilku problemów z początku teraz jest bardzo fajnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kupiłem kartę graficzną Sapphire Radeon 5850 i otrzymałem kupon na grę Colin McRae: DiRT2. Związku z tym że aktualnie jestem na Win XP a za niedługo zmieniam na 7 i chce teraz ściągnąć tego dirt'a to będę mógł go ściągnąć ponownie na następnym systemie ? Czy ten kod na kuponie można wykorzystać tylko raz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kupiłem kartę graficzną Sapphire Radeon 5850 i otrzymałem kupon na grę Colin McRae: DiRT2. Związku z tym że aktualnie jestem na Win XP a za niedługo zmieniam na 7 i chce teraz ściągnąć tego dirt'a to będę mógł go ściągnąć ponownie na następnym systemie ? Czy ten kod na kuponie można wykorzystać tylko raz ?

1. Kod się używa tylko raz i jest on na zawsze przypisywany do konta (hasło i nazwę użytkownika zapisać w bezpiecznym miejscu, bo jak przepadną, to i gry przypisane do tego konta przepadną).

2. Grę możesz ściągać dowolną ilość razy na dowolnego kompa, pod warunkiem, że zalogujesz się w steamie na konto, do którego została przypisana.

3. Instalujesz Steama na partycji, na której zamierzasz trzymać gry - nie na systemowej. Jeśli przeinstalujesz system i zainstalujesz Steam dokładnie w tym samym miejscu, co poprzednio, ściągnięte wcześniej gry na steama powinny być gotowe do uruchomienia/instalacji.

4. Poza tym steam daje możliwość archiwizacji gier. Zapisane kopie możesz sobie wypalić na płytkę lub trzymać w bezpiecznym miejscu na dysku. Dzięki temu nie musisz ściągać gry od nowa, tylko ją instalujesz z archiwum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też zaczynam przygodę ze steam dzięki "darmowego" dołączonego do karty dirt-2, i tu moje pytanie da się jakoś przyśpieszyć pobieranie, u mnie idzie 50-60 kb/s maks 90, przecież będę czekał z tydzień :blink: . Może zmiana na inny serwer ale jaki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Ja ostatnio DiRTa ściągałem z UK, szło maksem (3 Mbit), zostawiłem na noc i rano było gotowe.

 

Swoją drogą dobrze że do nie-Steamowych gier nie trzeba mieć włączonego klienta.

Edytowane przez Harry Lloyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc spotkały mnie kłopoty, nie ze samym steam tu wszystko ok. Natomiast games windows live (czy jak to cholerstwo się zwie)

Zarejestrowałem się w windows live id i głupi nie przestawiłem kraj na inny niż Polska. Odpaliłem dirt2 wpisałem kod, który dostałem od steam i piękny windows live mi napisał, że mój kraj nie jest obsługiwany w ich przepięknej usłudze. Więc założyłem nowe konto na anglię i myślałem, że mnie ch.. trafi jak po wpisaniu kodu na nowe konto windows live oznajmił mi, że klucz już jest przypisany do innego konta. Usunąłem poprzednie konto i dalej pisze, że klucz jest przypisany do innego konta. Pomocy!

Napisałem tu ponieważ nie wiem czy do steam mam pisać po nowy klucz? A może jest jakiś prostszy sposób, krótszy niż ten mój cały post :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Już tyyyyyle razy była o tym mowa. Nie wiem jak wogóle zakładacie konto LIVE, ale najlepiej robić to przez xbox.com, tam Polski wybrać nie można.

 

W przypadku DiRT 2 klucz przypisuje się do konta LIVE, a konkretnie do Gamertaga. Konto LIVE można usunąć, ale Gamertag zostaje w bazie na zawsze, a razem z nim klucz (do tego usuwając konto LIVE tracisz na zawsze dostęp do tego Gamertaga).

 

Z uzyskaniem nowego klucza będzie problem, choćby z tego właśnie powodu że w Polsce LIVE nie ma. Od M$ czy Codemasters w tej sytuacji na pewno nie dostaniesz, być może ludzie ze Steama będą bardziej łaskawi.

 

Co możesz jeszcze spróbować to ściągnąć darmową grę Tinker przez klienta GfWL, odczytać LIVE Access Key po ściągnięciu i wpisać go w DiRT 2. W teorii powinno działac, bo sam używałem na testowym koncie klucza od GTA IV w Fallout 3, problemów nie było a konto działa do dziś. Pewne to jednak nie jest, jako że DiRT 2 ma troche inną zasadę działania klucza właśnie przypisując go do konta. Spróbować można, nie zadziała to pisz do Steam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...