Skocz do zawartości
stranded

Steam

Rekomendowane odpowiedzi

Ojej, da sie jakos zwiekszyc rozdz. w 3 czesci commandosa?

 

EDIT:

 

No wiec ... DA SIE. Aczkolwiek autor fixa pisze ze niemozliwoscia bedzie zeby dzialalo to na wersji steamowskiej ze wzgledu na ochrone kodu gry, w ktorym musielibysmy pogrzebac. Jakies innego pomysly procz zabawy w pliku INTERFAZ.MSB?

 

źródlo: klik

Edytowane przez yooguruto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuszaca ta promocja na commandosa :> wie ktos jak to bedzie chodzilo na lapku z gma950? jest sens kupowac?

 

No bez przesady, jak ja w to grałem na P133 :D

Z częścią III może być lekki kłopot ale nie sądzę by tak się stało ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam "mały" problem. Otóż dostałem od kolegi steam gift w postaci call of duty modern warfare 2, do piątek wieczór normalnie grałem wsio było elegancko, ale wczoraj gdy włączyłem steam moje oczy aż mnie rozbolały, klikając ppm na codmw2 - multiplayer zamiast graj zobaczylem kup gre !!! no to mysle sobie reinstall gry nic nie dalo, no to reinstall steam tez nic nie dalo, tylko to ze nawet teraz nie ma ikonki codmw2 w steam, co robic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałeś gifta i prawdopodobnie kolega ci go wycofal. Zapytaj sie go moze zanim cokolwiek?

Z tego co zrozumiałem wnioskuje, ze masz o tyle dobrze iz znasz tego kolega IN REAL LIFE, wiec mozesz isc go zapytac i prawdopodobnie cie nie oklamie. Gorzej by bylo jakbys kupil od kogos nieznajomego tego gifta.

Edytowane przez shoxeh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera, ja ta gre juz kupilem bo znajomy uwielbia takie produkcje, a jeszcze jest tam co-op. grrrr

 

update:

dokopalem sie do takiego loga

[Error] SteamAPI_Init() failed[Error] hgrInit: Failed to create D3D Device with the specified settings.[Error] Rendering is not created, reseting to safe settings
Ktos mial podobny problem? Zmiana driverow nic nie daje. Edytowane przez yooguruto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko że ten kolega mówi że nic nie wycofywał, więc co mam robić?

 

A nie kupiłeś czasem tego przez allegro ? Jak tak, to ci sprzedawcy wycofywali gifty, gra znikała ze steam a kasa wracała do nich na konto.

Raczej nie ma możliwości, żeby gra sama z siebie zniknęła.

Napisz do supportu steam, ale na 100% odpiszą Ci, że gościu wycofał wpłatę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Powiedz od razu czy kupiłeś tego gifta, bo tego nie tępimy, a ściemniasz coś. Czasami jest możliwość dania czasowego gifta, który działa kilka dni. Tak może być w przypadku faktycznych znajomych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra eot. kupie sobie nowego codmw2 a jego niech wilki wy*****ą!

 

btw. edit1.

 

A staff member has replied to your question:

 

Hello, Thank you for contacting Steam Support. This account has been disabled as a gift subscription that you recently accepted in your account has been reported as fraudulent. The subscription has been removed. We will make an exception in your case and reactivate the account this time only. Please refrain from accepting Steam gifts from unknown sources in the future. Valve reserves the right to refer the matter to the appropriate authorities if such activity continues. The Steam Subscriber Agreement can be found at: http://www.steampowered.com/v/index.php?area=subscriber_agreement

 

może ktoś przetłumaczyć :]

Edytowane przez dbexxi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gift został uznany za pochodzący z defraudacji i jako taki wycofany a konto zbanowane. To w skrócie. Na szczęscie w twoim przypadku "zrobiono wyjatek" i odbanowano cie.

No i nie masz gry. Masz nie brać giftow z nieznanych zrodeł, a w przypadku powtorzenia sie podobnej akcji dostaniesz perma(to chyba rodzaj ostatecznego ostrzezenia)

 

jasne all?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...