Skocz do zawartości
stranded

Steam

Rekomendowane odpowiedzi

Tak się czaiłem na GTA: SA, a tu w klasykach siedzi... hmm..  Ciekawe czy samodzielnej nie wystawią :rolleyes:

 

Jeśli wystawią, to 2,5€ taniej. Niecałe 10 zł za GTA3 i Vice City chyba warto dać? Nawet na wyprzedażach KK wyszłyby 2 razy drożej... Gdybym nie miał VC, to bym się nawet nie zastanawiał. Edytowane przez knrdz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jest  Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City za 15,74€. Cholera, a ja już wziąłem za 20,99€ :lol: 

 

To była tylko zniżka 25% :(

liczyłem co najmniej 50, za tyle bym kupił, a tak to raczej muszę czekać do świąt ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tam SA, pluje sobie w brode i pewnie bede plul jeszcze jakis czas ze nie kupilem pack'a za 7 euro z gta1, 2, 3 ehhh

 

Przecież jest Grand Theft Auto: Trylogia w kolekcji klasyki, która zawiera właśnie gta, gtaII i gtaIII. Cena 30zł, więc nawet taniej niż w głupim steamie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za info, kupione... kiedy ja w to pogram... ehh...

 

BTW. czy u was tez jest cos nie tak z ta nowa wersja Steama? a konkretnie z zapamietywaniem hasel, bardzo czesto zdaza mi sie - praktycznie codziennie ze przy probie logowania mam 'brak hasla', a zapisuje je na kompie, a po wpisaniu dobrego mnie odrzuca, musze haslo resetowac przez steam (kod/odp.na pytanie)... dodatkowo po zmianie hasła mam mail z info o zmianie a przy zmianie 'nieautoryzowanej' nie mam takiej informacji...

odpowiedz na pytanie i mail w ustawieniach sie nie zmienia...

czyzby ktos probowal przejecia konta? jakos to zglosic? do kogo? jest suport w jezyku PL? bo ja to z angielskim na bakier jestem...

Edytowane przez ernik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem Napoleona: Total War, zaaktualizowało mi Steama.

Jak próbuję włączyć grę, pojawia się okienko: "Przygotowanie do uruchomienia Napoleon: Total War", ale zamiast włączyć grę, to okienko zaczyna migać, włączać/wyłączać się, a po ok. 5 minutach przestaje i znów jestem w panelu Steama. :(

 

Czy ktoś spotkał się z takim problemem? Jak sobie z tym poradzić? Reinstalowałem grę i Steama.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi cos nie odpala demo trine...

 

//edit

 

Po przekopaniu logów, widzę ze brakuje pliku PhysXLoader.dll, wiec zassałem go z dllfiles wrzuciłem do katalogu z gra. Gra niby odpala teraz lecą filmy, ale po wstawkach się wywala :/

 

Dodam ze mam najnowsze stery i najnowszego physx...

 

// ok już odpaliłem, troszkę "na około"

Edytowane przez Cmx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest promocja na pakiet civilizacji 4 za 10 euro ;) w sumie prawie sie skusilem, ale tylko kolonizacji nie mam w wersji pudelkowej, ktora w sklepie kosztuje ~20 zl ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi cos nie odpala demo trine...

 

//edit

 

Po przekopaniu logów, widzę ze brakuje pliku PhysXLoader.dll, wiec zassałem go z dllfiles wrzuciłem do katalogu z gra. Gra niby odpala teraz lecą filmy, ale po wstawkach się wywala :/

 

Dodam ze mam najnowsze stery i najnowszego physx...

 

// ok już odpaliłem, troszkę "na około"

 

moze byc problem z tym ze masz najnowszego physx...

u braciaka trzeba bylo zainstalowac physx 8.x coby GTA4 ruszylo... gdzies wyczytalem na forum ze dla GF8x (moze i dla 9x) TRZEBA najpierw zainstalowac wersje 8.x..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie GTA IV? Do tej gry nie trzeba instalować żadnego PhysX.

 

sory, moj blad, instalowal starsze physx do settlersow: narodziny imperium(wywalalo mu jakis blad z plikiem physx*)... a ze robil reinstalke physx/sterow do grafy, bo i gta4 mu nie dzialal to przyznaje sie do bledu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem nowym użytkownikiem Steama i mam kilka pytań:

- czy gry pobrane przez Steam można sobie zgrać np. na płytkę DVD, żeby po formacie nie trzeba było znowu pobierać gry (np MW2 11 GB przy łączu 1 Mbit :) trochę to trwa )

- czy po reinstalacji Steama po formacie dysku, wszystkie osiągnięcia lvl itp. będą nadal na moim koncie czy są one zapisywane tylko i wyłącznie na dysku?

 

Z góry dzięki za odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...