Skocz do zawartości
stranded

Steam

Rekomendowane odpowiedzi

czy ktos z chetnych na Borderlands ma mozliwosc kupna w funtach? niestety nie da sie kupic jako gift, wiec jesli nie ma chetnego z wysp to zostaje ojro... prosze o kontakt na PW

 

BTW.

Po 15 "aktywacjach" - z reguly w tego typu systemach jest tak, ze gre/program da sie przed deinstalacja zdezaktywowac.

 

jakis szczegolny sposob, czy wystarczy 'usunac zawartosc lokalna'? i sie dezaktywuje? Edytowane przez ernik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może będzie to naiwne pytanie. Ale czy ktoś z was próbował dodać do koszyka gre z promocji a płacić na następny dzień. Gra będzie w promocyjnej cenie, czy już w nowej.

 

Domyślam się że pewnie będzie w nowej, ale jestem ciekaw czy ktoś tak próbował robić.

 

 

A dziś chyba już będzie ostatni dzień tych promocji. Bo akcja chyba ma trwać od 24 czerwca do 4 lipca.

Edytowane przez wwf123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Ostatni dzień jak zawsze - zbiórka promocji z całego okresu. Może i dobrze, że jak dla mnie prawie samo dziadostwo dają, przynajmniej nie trace dużo kasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi nie wchodzi teraz sklep steam, jakaś awaria, albo za dużo ludzi w tym samym czasie.

 

Panowie co z tego wybrać - mam 20 euro do wydania

 

Grand Theft Auto IV - 7,49€ ( mam na płycie od znajomego więc mogę zagrac singla, wracacie z czasem do tej gry)

Killing Floor - 3,74€ ( za nią decyduje tylko to że jest tania + z gatunku fps)

Borderlands - 10,19€ ( z gatunku fps)

Sid Meier's Civilization IV: The Complete Edition - 9,99€ ( miałem kiedyś zainstalowaną 2 lub 3 i raczej mnie nie wciągło, ale może jest to dobra pozycja na zimowe wieczory)

Chrome + SpecForce Bundle - 1,49€ ( z gatunku fps)

Commandos Collection - 4,76€ (nigdy nie miałem do czynienia , ale większość ludzi sobie chwali)

Sacred gold - 3,39€ ( znajomy przechodził kilka lat temu i narzekał że gra strasznie zbugowana. Ale do tej pory pewnie wszystko naprawili)

FlatOut lub FlatOut 2 - 3,39€ ( chyba jakieś ciekawe wyścigi)

Sniper elite - 3,49€ ( z gatunku fps)

 

 

Nie wiem za bardzo co wybrać, wszystkiego nie kupie - maksymalny budżet 20-25 euro.

A może wy macie jakieś ciekawe typy. Może lepiej kupic jedną lepszą gre za całą sumę.

 

Chciałbym żeby gra miała dobry multi żeby mozna było do niej często wracać. Bo jak wiadomo to do singla na jeden raz to można pozyczyć od kolegi płytkę.

 

A może zaiwestować kupić GTA IV jako gift za wszystko i wystawic aukcje na allegro i zarobic.

 

Lub BATTLEFIELD BAD COMPANY 2 PL KLUCZ EA STORE za 53zł

Edytowane przez wwf123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Borderlands czteropak. Jeden dla mnie, 3 do zgifcenia. Dajcie znać kto chciałby kopię.

Ł5,01 od sztuki + opłata za przelew (1,35zł) i konwersję waluty (3.9%) = Ł5,6 / ~25zł

 

Login steamowy i email do PP na PW.

 

EDIT

Czteropak rozdany.

Edytowane przez djsilence

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@wwf123

Zależy co lubisz. Twój wybór. Od siebie mogę dodać tyle, że z listy gier, które wymieniłeś posiadam Civilization IV i oba FlatOut'y.

Co do Civ - trzeba lubić te klimaty - dla mnie coś niesamowitego szczególnie jeżeli chodzi o grywalność.Na Twoim miejscu poczekałbym jednak do października lub września na piąta część Civilizacji o ile sie na ten tytuł zdecydujesz.

Co do FlatOut-ów to jak na giery wyścigowe - totalna bomba dla mnie! Bije to nawet moim zdaniem Burnout Paradise. Rozwałka wozów i trasy na maxa, a wszystko polane czaderską muzą (polecam ścieżkę z dwójki).

Co do reszty gier to nie miałem z nimi styczności więc się nie wypowiem.

Edytowane przez Melampus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie głupie pytanie: po zbanowanym koncie można założyć nowe i płacić z tej samej karty?

 

EDIT:

Tak ogólnie pytam, bo na starym koncie mam m.in. gry kupione na allegro, a te czasem zbierają bany.

Trochę się tego wystraszyłem, więc założyłem nowe konto, ale nie wiem czy bezpiecznie mogę używać tej samej karty (w każdym razie już z niej kupiłem Killing Floor'a ;).

Edytowane przez Martines82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są jeszcze chętni na ten 4-pack borderlands ? Zostały niecałe 3h do końca promocji, ja się piszę na jedną kopię, tylko aktualnie nie mogę zakupić, ktoś inny by musiał. :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są jeszcze chętni na ten 4-pack borderlands ? Zostały niecałe 3h do końca promocji, ja się piszę na jedną kopię, tylko aktualnie nie mogę zakupić, ktoś inny by musiał. :]

 

http://forum.purepc.pl/Gregu-m5119.html

Gregu pytal mnie o jeden z czterech, ale juz sie rozeszly.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojejku odpisałem Ci na pw.

 

djsilence, jak się kupi ten 4pack to ile ma się czasu na rozdanie kluczy ? Można kupić i dopiero później szukać chętnych, nie ma ograniczeń czasowych na pozbycie się pozostałych kopii ?

 

Niestety ja i ojejku nie możemy w tej chwili zakupić tego packa, pozostała godzina do końca promo, może znajdzie się jakaś osoba z możliwością dokonania zakupu, wtedy wychodzi po 7,5euro na głowę, czyli grosze. :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholerka nie mogę dokonać płatności, kupi mi ktoś Valve Complete Pack dam 200zł może być przez allegro dla bezpieczeństwa :)

 

EDIT:

A do tego net mi padł, to się nazywa mieć pecha

A i dzięki @yooguruto za propozycje :)

Edytowane przez Martines82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pamietam juz kto, ale ktos mnie baaardzo zniechecil do KF na rzecz L4D. Mimo ze te cale perki, mroczny klimat i zombie jakies takie efektowniejsze niz w L4D - zrezygnowalem z zakupu KF :|. To jak to z tym KF jest :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Border zakupiony dzięki uprzejmości kolegi ojejku. :]

Z kf i l4d 2 zrezygnowaliśmy w oczekiwaniu na przyszłe promocje oraz fakt, że najpierw trzeba pozaliczać obecne produkcje. :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pamietam juz kto, ale ktos mnie baaardzo zniechecil do KF na rzecz L4D.

 

Ja? xD Ale nie na rzecz l4d bo to juz miales ;) pamietam jak z pol roku temu killing floor bylo za free na steamie a i tak nikt w to nie gral :P kilku znajomych zajawionych na l4d sprawdzilo i bardzo szybko sie tego pozbyli :P

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...