Skocz do zawartości
stranded

Steam

Rekomendowane odpowiedzi

A te inne (np. Nexus) to skąd można ściągnąć?

 

Z allegro, jeśli nie masz tych wydań magazynu do których były dołączone. Bo to są numery multiplayerowe dla posiadaczy gier z CD-Action, jeśli się tego nie byłeś w stanie domyślić. Z drugiej strony dobrze, że się dzicz rzuciła na klucze do multi (dlatego w sumie niewiele warte, prawdziwy cyrk byłby gdyby dali takie jak w normalnych wydaniach pudełkowych, rejestrujące i multi i single) Dark Messiaha - może otworzą się oczy osób tam odpowiedzialnych za pełniaki i przestaną się wygłupiać z taką formą "dystrybucji" kluczy a zaczną je jak przystało naklejać na pudełka z płytą, jakoś wykonalne nawet przy OEMowych tekturkach dołączonych do kart graficznych (albo u konkurencji, konkretnie dla też steamworksowego Zeno Clasha z aktualnego numeru Play). Edytowane przez knrdz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja, ale Shank też polecam. :] Już dawno tak nie katowałem kontrolera gry zaliczając kolejnych bossów. :D

Gdyby się nie wygłupili z tym DRMem to za 5 Euro pewnie bym wziął. A tak podziękuję, poczekam aż będą rozdawać za 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Nic nie trzeba robić jeśli masz Steama na innej partycji. Steam tylko zainstaluje swoją usługę i tyle, nawet wpisy do rejestru zostaną automatycznie dodane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie trzeba robić jeśli masz Steama na innej partycji. Steam tylko zainstaluje swoją usługę i tyle, nawet wpisy do rejestru zostaną automatycznie dodane.

 

No i o to mi chodziło dzięki wielkie bo nie chce mi się tylu gb znów ściągać.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Fajna cena, kupił bym ale ponoć przynajmniej San Andreas w tej wersji (3.0) nie obsługuje Full HD. Retailowe 1.1 i 2.0 obsługują. Ciekawe jak starsze części, ostatnio odpalałem Vice City, ale mimo pełnej instalacji gra non stop czyta płytę w trakcie gry (pewnie Vista za nowa) i musiałem użyć cracka. Poczytam na ich forum czy są jakieś problemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie przez chwilę nie działało.. drama.

 

Caly czas nie dziala, juz ponad 2 godzinny.

 

 

Poza tym place wymagam, a nie ze akurat jak mam czas czy ochote zagrac to nie moge.

 

Dosyc czesto cos sie dzieje, dzis od samego rana szwankowalo.

Edytowane przez Cmx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Day of Defeat Source za 2€ Save 75% on Day of Defeat: Source on Steam (lub jak ktoś UT to chyba $2.50)

 

EDIT:

Po cholerę to kupiłem :D Ja nie mam czasu na granie !!!!!!!!

Edytowane przez Tony Soprano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko pewnie juz miliardy razy zadawane.. ale:

czy jeśli wykupiłem sobie dodatek DLC do gry (tu akurat Mafia II i Jimmy`s Vendetta) to przed formatem będę musiał robić jakiś backup tych ok 300mb, które dociągnęło mi się do gry? Czy jest to tak, że przy nowej instalacji będzie mi się już dociągać ten DLC do gry automatycznie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Pytanko pewnie juz miliardy razy zadawane.. ale:

czy jeśli wykupiłem sobie dodatek DLC do gry (tu akurat Mafia II i Jimmy`s Vendetta) to przed formatem będę musiał robić jakiś backup tych ok 300mb, które dociągnęło mi się do gry? Czy jest to tak, że przy nowej instalacji będzie mi się już dociągać ten DLC do gry automatycznie?

 

Jeśli masz Steam na innej partycji niż system to nic nie trzeba będzie robić, wszystkie dane gry zostają. Już to było wałkowane wiele razy.

 

 

Ostatnio mam za każdym razem "updating Steam", do tego np. w chwili obecnej wcale pasek postępu nie idzie do przodu. Pod tym względem strasznie irytująca platforma.

Edytowane przez Harry Lloyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz Steam na innej partycji niż system to nic nie trzeba będzie robić, wszystkie dane gry zostają.

A jeśli nie mam to jak to później jest? Trzeba koniecznie robić ten backup, czy można wszystko olać i dodatek się sam ściągnie przy następnej instalacji już na świeżym systemie załóżmy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Nie wiem czy sie sam ściągnie, nie kupowałem DLC na Stamie wiec nie wiem czy dodają sie jako osobna pozycja czy jak. Możesz skopiować sam folder steamapps i go przywrócić potem, nie trzeba będzie nic więcej robić. Najlepiej mieć jednak Steama na innej partycji.

 

Jedno jest pewne - dodatku stracić nie możesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Mam problem z Batmanem Arkham Asylum - steam daje mi serial - wpisuje go w windows live, a ten krzyczy mi, że jest nieprawidłowy.. dodam, że wcześniej grałem na tym kluczu, ale miałem format.. Na moje konto nabite zostały achievmenty, więc wsio było ok. Ktoś ma jakiś pomysł ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...