Skocz do zawartości
stranded

Steam

Rekomendowane odpowiedzi

Orange box raz mi się wyświetla 29,99€->7,5€ a raz 22,90€->5,75€.. tak czy siak nie mogę kupić, bo po kliknięciu przenosi mnie na główną stronę. :<

 

edit: udało się, steam coś wtedy niedomagał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

No dziś to niezłe promocje. DiRTa bym brał od razu, gdybym go nie miał. Ileż to własnie gier jest które za te 5 euro mogli by pare razy w roku sprzedawać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wam ciagnie gry ze steama w trakcie tych promocji? Ja wczoraj sciagalem hl2 to praktycznie caly czas 50kb - czasami podskoczylo do 100-150kb, dzis probuje l4d2 i tez max 50kb. Kurde normalnie jak sciagam to mi leci 500-600kb a tu ze steama tak wolno jakos. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może DOD:Source odstąpić, w sensie, że gry się dublują i można dać gifta? Jeśli tak to proszę o kontakt, przeleję na konto odpowiednią kwotę, chodzi o to, żeby gry się nie marnowały. Właśnie oddałem bratu zdublowanego HL2 :).

Edytowane przez oldskul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Bad Company 2 mnie zaskoczyli, bardzo ładna cena, klucze są nie wiele taniej, a to zawsze pewniejsze, no i Steam a nie jakiś EA Downloader.

 

 

Tylko dlaczego cena w US to 6.79$, a w EU 13.59 euro??? Ma ktoś znajomego w USA? Za tyle to biore natychmiast.

 

W UK 6.79 funtów. WTF?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko dlaczego cena w US to 6.79$, a w EU 13.59 euro??? Ma ktoś znajomego w USA? Za tyle to biore natychmiast.

 

W UK 6.79 funtów. WTF?

 

Welcome to Steam. Od jakichś 2 lat to nie jest sklep dla mieszkańców Europy. Edytowane przez alCatraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...