Skocz do zawartości
stranded

Steam

Rekomendowane odpowiedzi

No macie rację, porażka ten data center w chmurze steam-a, transfery są tragiczne... Chyba szybciej pirata bym ściągnął z torrentów i wrzucił do steam-a pliki .gcf. Obojętnie jaki region wybiorę wszędzie lipa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Może odpowiedź już jest, ale czytanie 52 stron mi się nie uśmiecha. Więc wybaczcie moje lenistwo.

Posiadam na steamie kilka gier, i zastanawiam się nad kupnem zestawu w którym 2 tytuły się powtarzają z posiadanymi.

1. Czy mogę je podarować komuś jako gift w dowolnym momencie, czy jedynie w momencie zakupu?

2. Jeśli w dowolnym momencie to czy ktoś spotkał się z sytuacją gdzie dwóch użytkowników daje sobie nawzajem gift z pozycją która u nich się powtarza? I czy coś takiego jest legalne wg. steam-a?

 

Będę wdzięczny za odpowiedź :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra zasada - jak kupujesz zestaw i coś ci się powtarza - utwórz nowe konto specjalnie pod ten zestaw... steam t platforma do gier, nie społecznościowa, więc nie widzę sensu dalszej dyskusji... śmierć malkontentom! Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

dobra zasada - jak kupujesz zestaw i coś ci się powtarza - utwórz nowe konto specjalnie pod ten zestaw... steam t platforma do gier, nie społecznościowa, więc nie widzę sensu dalszej dyskusji... śmierć malkontentom! Dołączona grafika

 

A ludzie nie raz mnie pytają co biorę.

 

 

A od reguły są oczywiście wyjątki. Np. bodajże gry z Orange Boksa można giftować, jeśli je już posiadamy. Na stronach Steama można znaleźć dokładną listę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wielkanoc mogą[lecz pewnie nie muszą?] być promocje na Steamie, jak w wypadku Bożego Narodzenia?

Czekam na obniżkę Shanka, bo ponoć fajna gra a dziesięć euro... Magicka za tą sumę Mi starczy jak na razie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mając karte GeForce i Steama można dostac za darmo demo Portala i pełną wersję HalfLife 2: Deathmatch

 

Portal był za darmo do pobrania dla wszystkich

tak samo jak Alien swarm , który jeszcze jest za darmo

 

gry lepiej kupować na allegro (kody aktywacyjne)

i wpisywać do steama - wychodzi taniej

 

promocje ale owszem mają, ale na nasz portfel rzadko się coś trafi

 

poza tym 3-4 gry starczą na rok może dłużej

nie szalejcie z tym kupowaniem

;)

 

z darmowych polecam jeszcze Amercias Army

porównując go do CSa wrażenie mam że CS to pacman z lat 80

nic z realności

 

na klonie Americas Army pentagon szkoli swoich żołnierzy

 

osobiście gieram teraz w L4D2 i nie ma lepszej giery

kupiona na steamie w promocji za 16pln

Edytowane przez dnetsky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Portal był za darmo do pobrania dla wszystkich

tak samo jak Alien swarm , który jeszcze jest za darmo

Ale żeś się obudził. Odpowiedziałeś na post sprzed ponad 3 lat i choć dziś ta informacja jest już nieprawdziwa (Portal First Slice jest już za darmo dla wszystkich, a HL2: Deathmatch nigdy nie był za darmo w pełnej wersji, bo jak wszystkie steamowe darmówki, w tym ten przez parę dni darmowy "pełny" Portal, ma wycięty Source: SDK, czyli obsługę modów), to wtedy na pewno nie było mowy ani o darmowym Portalu, ani Alien Swarm.

gry lepiej kupować na allegro (kody aktywacyjne)

i wpisywać do steama - wychodzi taniej

 

promocje ale owszem mają, ale na nasz portfel rzadko się coś trafi

O kupowaniu "kodów aktywacyjnych" już przeczytałeś, to ja dodam coś o "na nasz portfel rzadko się coś trafi" - powinno być: dobra promocja na Steamie jest nieporównywalnie lepsza, niż najlepsze promocje gier pudełkowych w Polsce (z Giermaszami włącznie). Tu nawet nie ma co wymieniać, poszukaj archiwów dowolnej świątecznej wyprzedaży (na www CD-Action na przykład znajdziesz), to zobaczysz jaką palnąłeś bzdurę. Dwa przykłady z ostatniej: za 20 zł zestaw STALKERów - Zew Prypeci+Cień Czarnobyla, za 10 zł Red Faction Guerrilla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie, czy kupując na steam za dolary a nie za euro ocieram się o bana?

Bo chciałbym magicke z 10usd plus COH:OF(tu za 7eur się bardziej opłaca niż za 20usd) i mam zagwozdkę czy kombinowac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie, czy kupując na steam za dolary a nie za euro ocieram się o bana?

Bo chciałbym magicke z 10usd plus COH:OF(tu za 7eur się bardziej opłaca niż za 20usd) i mam zagwozdkę czy kombinowac...

 

Bez kombinacji z proxy/VPN jest to po prostu niewykonalne, a z ich wykorzystaniem ban jest podobno wielce prawdopodobny. Jedyną bezpieczną metodą na zakupy w innych walutach jest wykorzystanie giftów od znajomych (znajomych na tyle, żeby im ufać, bo zaakceptowanie giftu przy którym pojawią się problemy z płatnością to blokada kont i wystawcy i odbiorcy giftu), rzeczywiście znajdujących się w innych regionach i płacący tamtejszymi narzędziami płatniczymi (niektórzy mają odblokowane płatności przez ?cc=us na swoim koncie, przynajmniej dopóki twierdzą, że ich adresem rozliczeniowym jest ten w USA i się tylko czasowo przeprowadzili i dopóki mają aktywną amerykańską kartę).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba jakis ogolny problem bo wczoraj praktycznie nigdzie nie moglem wejsc na stronke - normalnie, przez przegladarke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie jak odpowiedzieć na tajemnicze pytanie podane w mailu przy zmianie nowego hasła ??

 

przy zakladaniu konta sam sobie to pytanie ustawiles i ustaliles 'tajna odpowiedz' na to pytanie... musisz wpisac to co wtedy napisales...

 

BTW. czy ktos kupic Fallout 3: Goty - czy dostepna jest wersja PL? - moga byc tylko napisy...

Edytowane przez ernik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam kolejne naiwne pytanie. Ostatnio przeglądając z nudów społecznościową część Steam-u zauważyłem u kilku osób kilka fajnych gierek, które sa do pobrania za darmo. Nie znalazłem przy nich opcji "dodaj do biblioteki" a jedynie "zainstaluj". Więc wybrałem instalacje. Ale mam pytanie, czy jeśli je odinstaluje z dysku to one będą nadal widoczne i dostępne za darmo do pobrania w mojej bibliotece, czy znikną z niej? I drugie pytanie, zna ktoś listę darmowych gier (darmowych w sensie nie wymagających ani opłaty ani żadnej płatnej podstawy czy płatnego silnika)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...