Skocz do zawartości
stranded

Steam

Rekomendowane odpowiedzi

Promocje steam 13.09.2011

  • Homefront (Zniżka 50%) -> 14.99€ (Około 65zł)
  • Homefront - The rock map pack (Zniżka 50%) -> 1.75€ (Około 8zł)
  • Homefront Fire Sale Map DLC (Zniżka 50%) -> 1€ (Około 5zł)
Link: Homefront
Czas: Do jutra do godziny 19:00 czasu polskiego (14.10.2011 19:00)

  • Tomb Raider: Anniversary (Zniżka 66%) -> 3.39€ (Około 15zł)
  • Tomb Raider: Legend (Zniżka 66%) -> 3.39€ (Około 15zł)
  • Tomb Raider: Urderworld (Zniżka 66%) -> 5.09€ (Około 22zł)
Link: Tomb Raider
Czas: Do poniedziałku do godziny 19:00 czasu polskiego (17.10.2011 19:00)

  • Heroes of Might & Magic V (Zniżka 50%) -> 4.99€ (Około 22zł)
Link: Heroes of might & Magic V
Czas: Do jutra do godziny 19:00 czasu polskiego (14.10.2011 19:00)

  • Duke Nukem: Forever (Zniżka 50%) -> 9,99€ (Około 44zł)
Link: Duke Nukem: Forever
Czas: Do piątku do godziny 01:00 czasu środkowoeuropejskiego (14.10.2011 - 01:00)

  • THQWeek2011 (Zniżka 50%) -> 49,99€ (Około 216zł)
Link: THQWeek2011
Czas: 10.10.2011 do 17.10.2011
Inne: Codziennie jakieś gry trafiają na specjalną promocje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamietam, ze jedynka byla wybredna u mnie na Win 7 x64 - dzwiek sie kaszanil - ale jest na to sposob: How to fix Max Payne 1 Sound/Mouse problems - Steam Users' Forums

Dwojka juz zdaje sie nie sprawiala takich problemow (na forum steama ludzie pisali, ze chodzi ok), wiec mysle, ze smialo mozesz brac te paczke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grał ktoś w Max Payne 1/2 na Win 7 x64? Ciekawi mnie czy/jak działa, bo jest bundle za przyzwoitą cenę.

 

kupiłem na steamie i gram nie ma problemów, gta pack też zakupiłem, teraz moge sie pozbyć gta4 w pudełku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dzisiaj GTA Complete Package ale już wcześniej posiadałem z tej paczki GTA IV + dodatek czy jest możliwość odsprzedania/ zgiftowania komuś tego 'starego' GTA IV + dodatek ? <_<

 

Mozesz wystawic gifta na SteamGifts ew. odsprzedac na Allegro po "normalnej" cenie po zakonczeniu promocji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinno się dać, wejdź do biblioteki->menu "gry"->zarządzaj prezentami

 

Jak nie masz co z tym zrobić to chętnie przyjmę gifta ;>

 

Niestety jak wchodzę w 'gry -> zarządzaj prezentami i kluczami tymczasowymi' mam pustą listę. Więc albo nici z tego albo trzeba coś kliknąć a tego nie robię :lol:

Na pewno wcześniej miałem kupione GTA IV + dodatek. Mam w historii:

-GTA IV Complete Bundle i z dzisiaj -Grand Theft Auto Complete Pack

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są bardzo ciekawe promocje na hallowon. Między innymi: BioShock (1, 2) | Penumbra | Terraria | Painkiller | Amnesia | Stalker | Zoombie shooter (1, 2) | Borderlands | Left for dead (1, 2) | Burn Zombie burn -> Naprawdę można znaleźć dużo fajnych gierek za promocyjne ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Zaczyna mnie to już irytować. Co, mam teraz co godzine sprawdzać billing na karcie? Czy może zmieniać limity przed każdą transakcją?

 

Jakaś plaga wycieków w tym roku, cofamy sie w czasie. Chyba faktycznie świat się kończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strzeżonego Pan Bóg strzeże - ja limity, pomimo tego że nie miałem zapamiętanych danych dla karty na Steam'ie, mam ustawione domyślnie na 0zł. Przed każdą transakcją zwiększam je sobie odpowiednio do kwoty którą muszę zapłacić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się zalogujesz na Steama to sprawdzisz czy masz dodany sposób płatności po prawej stronie, gdy wejdziesz do 'Danych Konta'. Jeśli masz tam jakąś kartę to znaczy że masz coś zapamiętane. Ja zauważyłem że po ostatniej transakcji nie usunąłem danych karty :/. Zresztą nawet po usunięciu nie wiadomo czy w jakimś backupie to wszystko nie siedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukałem właśnie w danych konta, ale jest tam lista zakupów i żadnych informacji o karcie. Jakichś dodatkowych opcji nie widzę. Sprawdziłem jeszcze przez wrzucenie czegoś do koszyka. Po zmianie sposobu płatności z paypal na kartę, trzeba wszystko uzupełniać od nowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prawej od listy zakupów masz 'Twoje konto Steam' i stan portfela i link 'dodaj fundusze do portfela'

 

Jeśli nic pod tym nie masz, to nie masz zapamiętanych danych do karty - czyli wszystko w porządku.

Edytowane przez Thomas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Nie wygrał ktoś czegoś mu niepotrzebnego czym by sie wymienił?

 

Ja mam mase zniżek których bym sie pozbył za jedną gre lub jakiś węgiel. Bardzo chętnie bym przygarnął Day of Defeat: Source, a to w miare często ludzie dostają.

 

 

Z gier mam do zgiftowania pack Half Life 2 + Lost Coast, też bym sie za jakąś gre mógł wymienić.

 

 

 

Ogólnie lipa z tymi nagrodami, bo praktycznie same zniżki sie dostaje, a węgla nie warto przerabiać bo na 99% sie dostaje zniżke. Mimo wszystko wybaczam, bo wygrałem Portal 2, co rekompensuje w pełni reszte rozczarowań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam gifty na Oblivion GOTY i King Arthur - The Role-playing Wargame, poza tym jakieś kupony, których nawet nie wiem jak użyć. Niby powinna się zniżka sama pojawić w koszyku a cena się nie zmienia. Konkretniej to 33% i 50% na tytuł Valve, 25% na Serious Sam 3, 50% na Hydrophobia i Sanctum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...