Skocz do zawartości
stranded

Steam

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Harry Lloyd

Świetna promocja. Zamiast zrobić maszybke która przydziela klucze i usuwa je z basy, to lepiej dać liste kodów a ludzie niech sie wciach!iają. Wolałbym żeby takich promocji nie było, nie traciłbym czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat steamgifts gdzieś tam zaginał więc napiszę tutaj. 25k kopii gry Fearie Solitaire.

 

Faerie Solitaire Giveaway - Created by Pkeod

 

Oraz na reddit

http://pl.reddit.com/r/gaming/comments/rbf5d/giving_away_50000_more_copies_of_our_game_faerie/

Teraz chyba już każdy chętny się załapie :D

Edytowane przez M@TI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zakupiłem dla syna kontroler do xbox z odbiornikiem wifi do pc-ta. Wszystko działa jak trzeba i gierki ze steam oraz origina działają wzorowo. Podłączyłem komputer do pc-ta przez kabel hdmi i śmiem twierdzić że mam lepszą jakość niż na niejednej konsoli (chociazby ze wzgl na full hd) ale ja nie o tym .Kupiłem na steam dla syna który jest dzieisęciolatkiem "raymana 3" oraz "sonic generations". Czy może użytkownicy steam podpowiedzą jakieś inne ładne platformówki odpowiednie dla niego w wersji steam na pc?

Edytowane przez Markus1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Mam do odsprzedania jedną kopie Nation Red z 4-packa za 5.90 zł, czyli troche taniej niż pojedynczo. Bardzo fajna gierka, taka bezmyślna siekanka, ale przyjemnie się gra, no i jest co-op.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Grał ktoś w coś takiego? - Fallen Earth Free2Play on Steam

 

Ciekawi mnie czy coś ciekawego, skoro gra darmowa (ale jest co-op).

 

 

 

Jak coś to mam do sprzedania Lara Croft and the Guardian of Light za 6.5 zł.

Edytowane przez Harry Lloyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W FE ja grałem jak jeszcze była p2p, bardzo klimatyczna gierka, nie wiem jak ma się teraz sytuacja, ale ogólnie to jedyna gra w takim stylu i pewnie sporo osób gra. Walka w stylu tpp/fpp, podział na strefy pvp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki info o promocji na CIV5 postanowiłem ją zakupić i jeszcze dołożyć Metro 2033 za grosze. Super promocje ale co tego jak Steam to chyba najbardziej zj..any twór jaki widziałem. Wpierw założenie konta z cudownym captcha które mało nie przyprawiło mnie o zawał, poźniej error że nie można przeprowadzić transakcji na koniec miła wiadmość że aby skontaktować sie z supportem trzeba mieć oddzielne konto :blink: :lol2: Prze parę godzin próbowałem jeszcze zakupić obie pozycje ale w końcu w trosce o zdrowie psychiczne dałem sobie siana i tak ma przygoda ze Steamem dobiegła końca...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki info o promocji na CIV5 postanowiłem ją zakupić i jeszcze dołożyć Metro 2033 za grosze. Super promocje ale co tego jak Steam to chyba najbardziej zj..any twór jaki widziałem. Wpierw założenie konta z cudownym captcha które mało nie przyprawiło mnie o zawał, poźniej error że nie można przeprowadzić transakcji na koniec miła wiadmość że aby skontaktować sie z supportem trzeba mieć oddzielne konto :blink: :lol2: Prze parę godzin próbowałem jeszcze zakupić obie pozycje ale w końcu w trosce o zdrowie psychiczne dałem sobie siana i tak ma przygoda ze Steamem dobiegła końca...

 

To musisz byc rzeczywiscie zdolny, bo na Steamie mam ponad 100 gier i nigdy nie mialem takich problemow.. przypadek? :-|

No chyba ze probowales placic karta parkingową. :wink:

Edytowane przez kelcior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chyba ze probowales placic karta parkingową. :wink:

 

Ano rzeczywiście! my bad :lol2:

 

Ja używam Visy debetowej LLoydsa od 5 lat i nigdy nie miałem problemów na necie a w tym przypadku mam

There seems to have been an error initializing or updating your transaction. Please wait a minute and try again or contact support for assistance.

Idę na support a tu że trzeba nowe konto supportowe zakładać żeby w ogóle zapytać o co biega.

tutaj więcej "nieudaczników płacących kartą parkingową" ma ten sam problem co ja

http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=796054

przez Paypal też próbowałem i to samo

Edytowane przez Turrican

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Problemy najczęściej są z PayPalem. Często ludziom pobierze kasę, a gra pojawia się z dużym opóźnieniem. Innych przygód chyba nie znam.

 

 

Ja od zawsze używam karty kredytowej, i problemów zero. Steam to bezkonkurencyjnie najlepsza platforma pecetowa, i staram sie tam mieć już wszystkie moje gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

W końcu Far Cry 2 na Steamie za 2.5 euro. Srasznie długo na to czekałem, bo była normalna cena 20 euro, więc -75% dawało 5 euro. Jaki czas temu w końcu normalna cena spadła do 10 euro, więc dzięki -75% cel osiągnięty.

 

Miałem kiedyś pudełkową wersje PC, ale ją sprzedałem zostawiając same dodatki z kolekcjonerki. Potem miałem wersje na klocka, którą też sprzedałem. Wypada zakupić w końcu oryginał, bo bardzo sobie tą grę cenię, a obecnie lubie mieć wszystkie moje pecetowe gry na Steamie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...