Skocz do zawartości
stranded

Steam

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Harry Lloyd

Jutro jeszcze pownien być encore day, czyli najciekawsze daily deale po raz drugi (nie licze tu flashów i community).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli mozna szykować pomału kase ? Dołączona grafika to było by dobre info. Po głowie od dawna chodzi mi przejście jeszcze raz wszystkich HL po kolei, a 13E troche szkoda - co innego 7:)

 

Edit:

 

nie ma zadnego Encore day :/

Edytowane przez mpawelm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Po co jest ten wyrok UE, skoro każdy może sobie w regulaminie zapisać, że sprzedaje usługę, a nie towar?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co, jeśli ktoś kupił grę nie przez steama, tylko pudełkową wersję w sklepie, ale która i tak wymaga rejestracji w S? Przecież usunięcie konta spowodowałoby całkowitą blokadę numeru seryjnego zakupionej gry, a w sklepie kupuje się produkt, a nie "usługę". Ciekawe, co oni na to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

A co, jeśli ktoś kupił grę nie przez steama, tylko pudełkową wersję w sklepie, ale która i tak wymaga rejestracji w S? Przecież usunięcie konta spowodowałoby całkowitą blokadę numeru seryjnego zakupionej gry, a w sklepie kupuje się produkt, a nie "usługę". Ciekawe, co oni na to.

 

Zobacz sobie na tylną okładkę. "Aktywacja gry wymaha zaakceptowania Steam Subscriber Agreement", czy jakoś tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozwiązanie proste - osobne konto do każdej zakupionej gry... ja mam swoje konto z 20 tytułami (każdy kupiony w promocji co najmniej -75%), ale nie zamierzam się tych tytułów pozbywać... co innego kupić jednorazową grę - w takim przypadku ta zasada moim zdaniem jest obowiazkiem kazdego szanujacego wlasne prawa... oczywiscie do konta nowego steam nowe konto mail i masz ciach!ne na trybunal ue i regulamin steam ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Tylko za posiadanie kilku kont z tego samego adresu IP mozna rowniez wylapac bana.

 

Nie pieprz głupot, chłopie. Jedna osoba może posiadać tylko jedno konto, a przez jedną osobę nie rozumie się jedno IP, jeden komputer, ani jeden dom. Każdy okupant domu może posiadać własne konto. Nawet masz w Steamie opcje przelogowania się na inne konto, co by nie miało sensu przy twojej teorii, która nie jest możliwa do zrealizowania, bo jeden adres IP nie oznacza jednego właściciela (pierwszy lepszy przykład to sieci osiedlowe).

 

 

 

A jakbym ja miał sobie zakładać nowe konto dla nowych gier, i je potem sprzedawać, to już bym wolał przejść pirata i kupić gre na wyprzedaży za 2.5-5 euro. Wyszłoby na dokładnie to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko za posiadanie kilku kont z tego samego adresu IP mozna rowniez wylapac bana.

 

Bzdury, wówczas bez sensu była by opcja zmiany użytkownika w steamie, nie mówiąc już o kwestii udowodnienia że drugie konto posiada ta sama osoba.

 

Trochę przesadna panika z tą zmianą regulaminu. Ot raptem pracownik Valve dosłownie uświadomił "internet" że mogą całkowicie usunąć konto jak się nie zaakceptuje regulaminu, zupełnie jakby wcześniej było inaczej. Jak się nie zaakceptuje regulaminu podczas instalacji jakiejś gry, to owa się nie zainstaluje, a z racji że steam jest usługą jak się nie zaakceptuje zmiany owego to nie można korzystać z usługi, IMO proste.

 

Fakt, niektóre zmiany w tym regulaminie są dosyć drastyczne, ale w kwestii praw własności i sprzedaży cyfrowej jest to po prostu odpowiedź Valve na decyzje trybunału.

W kwestii pozwów dla nas w UE chyba się i tak wiele nie zmieniło.

 

Wystarczy wrzucić taki obrazek do internetu i owieczki na silę szukają wilka.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba podać im informacje o karcie lub paypala z którego zaplaciles za grę. Nie działa w przypadku gier kupionych na allegro jako gift - z prostej przyczyny - gift to gift i w teorii powinieneś go komuś podarować, a sama sprzedaż giftow jest zabroniona (tak było od momentu wprowadzenia giftow tak wiec nic nowego)

 

A co do kilku kont z jednego IP - nigdzie to nie jest zakazane i żadnego bana się nie dostaje za coś takiego...

 

Posted via Tapatalk @ Evo 3D

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam już nic nie kupie ze steam(ea/ubi) co ma jakieś bzdurne zabezpieczenia...ostatnio chciałem se zagrać w drugiego riddicka, zakupionego przez steam, niestety nie mogłem bo mój klucz 2 raz(był reinstall systemu i gry) nie jest przyjmowany przez zrąbane serwery weryfikacyjne producenta i zasrany system zabezpieczeń tages nie pozwala uruchomić gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam już nic nie kupie ze steam(ea/ubi) co ma jakieś bzdurne zabezpieczenia...ostatnio chciałem se zagrać w drugiego riddicka, zakupionego przez steam, niestety nie mogłem bo mój klucz 2 raz(był reinstall systemu i gry) nie jest przyjmowany przez zrąbane serwery weryfikacyjne producenta i zasrany system zabezpieczeń tages nie pozwala uruchomić gry

 

A jaki to ma zwiazek ze Steamem? ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tez macie problem z CS:GO?, kupilem keya, niby gra w bibliotece o 19 mial byc start bety do zassania a tutaj error, jak sie nie dalo tak sie nie da Dołączona grafika

 

Wszyscy czekają...

 

Już można ciągnąć.

Edytowane przez Arkad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oferta weekendowa:

Sniper Elite v2 - 11,89 euro

Alan Wake - 6,99 euro (Alan Wake Franchise (podstawka+dodatek+extrasy) - 8,99 euro!!!)

 

 

i jeszcze oferta dnia:

A Valley Without Wind - 5,74 euro (w 4-packu taniej)

 

Chyba się skuszę na Alana z dodatkiem za 9 euro Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Jak coś to mam pudełkowego Alana na sprzedaż za 35 zł z wysyłką.

 

Edycja semi-limitowana - http://www.imagebam.com/image/59a620202814377

 

Pudełko, instrukcja, płyta z grą i płyta z soundtrackiem, i oczywiście nieużywany klucz.

 

Plakat, naklejki i pocztówki zostawiam dla siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...