Skocz do zawartości
stranded

Steam

Rekomendowane odpowiedzi

Ja sprawdzałem wersję finalną. Fajnie, że jest pełen support dla pada, nawet można włączyć ten big picture przy jego pomocy, przeglądarka działa elegancko, świetnie rozwiązali pisanie za pomocą pada. Dziwne jednak, że nie wykrywa mi odpowiedniej rozdzielczości. System działa na 1680x1050, a Steam wykrywa tylko 1680x900, wyższa to już jakaś kosmiczna, której mi nawet karta nie obsługuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.humblebundle.com/

 

świąteczna wyprzedaż Dołączona grafika

 

O! Dzięki! Prawie zapomniałem o tym bundlu ;>

Przy okazji - mam do wydania kluczyk steamowy do Titan Questa (rzecz jasna za free) Osobę zainteresowaną zapraszam via Steam - link w moim profilu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No na razie cienko ;> Póki co, większość tego co miałem zamiar łyknąć, łyknąłem z innych serwisów - w tym sezonie Muve ładnie dowaliło z promocjami i do 23.12 pewnie jeszcze coś tam dorzucą :)

 

Owszem zaczelo sie Dołączona grafika Dzien pierwszy dla mnie lipny choc moze skusze sie na Hitmana Absolution.

 

Na Amazonie Hitman chodzi w tej chwili po 19.99 zielonych - podpina się pod Steam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak to jest z tymi zaproszeniami do DOTA 2 ? Wg mojego Steam'a juz jestem posiadaczem tej gry mimo ze nie aktywowałem żadnego kodu itp. To jest tylko coś ala demo czy jak ? Byłbym wdzieczny za wytlumaczenie ;)

 

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 5 zaproszeń do doty, chętni pw.

 

Zostały jeszcze dwa

 

Mam 3 zaproszenia do oddania. Z racji najazdu gimbusów i innego rodzaju trolii na moją skrzynkę PW (pozdrawiam tego ostatniego, który zamiast podziękować pytał czy dam mu cs go Dołączona grafika) zaproszenia tylko dla stałych użyszkodników tego forum Dołączona grafika

 

i już nie mam ;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z Steam Guard, po formacie chciałem zainstalować sobie CoD MW 2 ale nie dostaje na maila kodu do aktywacji konta Steam, nie ma go w odebranych ani w spamie,czekam juz 2-gi dzien . Od pierwszych logowań po 12h dostałem ze 4 kody ale zaden nie pasował, probowałem zalogowac sie przez www i tez lipa. Moze przez Swieta Steam jest mocno obciążony i dlatego tyle to trwa, miałem juz kiedys taka sytuacje ale nigdy nie trwało to az tyle,przewaznie do dwoch godzin mialem hasło. Jezeli ktos z forumowiczow miał taka przygode ze Steam to prosze o rade

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...