Skocz do zawartości
stranded

Steam

Rekomendowane odpowiedzi

No to skończył się Steam sale. Kupiliście coś ciekawego? U mnie w tym roku trochę lipa, zakupiłem Assassin's Creed 2 i Awesomenouts. W zeszłym roku były chyba lepsze promocje.

 

Wysłane z Nexus 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sale trwa do 5, ale co kto miał kupić, to już kupił:P

Ja kupłlem Awesomenauts i Thomas Was Alone. Szczerze mówiąc kupiłbym jeszcze parę innych gier, ale mam tyle zaległych tytułów, że udało mi się powstrzymać :)

I tak, tym razem Steam nie przodował w promocjach porównując z Amazon, GMG czy Gamersgate. Większa konkurencja, to tylko plus dla nas. Dodatkowo większość gier i tak podpina się pod Steama.

 

Przy okazji jak ktoś jeszcze chce DOTE, to pisać maile.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc nic nie kupiłem na tegorocznym sale

- miałem w planach zakup Warlock: Masters of Arcane - ale przed świętami na GOG kupiłem "Eador:Genesis" i stwierdziłem że nie bede kupował dwóch gier z tej samej tematyki

- chciałem kupić "Endless space", ale wytargałem gdzieś na GamersGate "Sword of The Stars 2" wraz z darmowym dodatkiem w obniżonej cenie - więc ten sam casus

 

W dodatku mam chyba jeszcze 10 gier z poprzednich wyprzedaży których nie skończyłem (Dead space; W40K: Space Marine; Hearts of Iron 3 )

 

Ale za to znalazłem przedwczoraj na Gamersgate: "Last Remnant" za 3.74 Euro z aktywacją na Steamie - ale to się chyba nie liczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie troche tych gier zebralo na tegorocznym Steam Holiday Sale.

 

Hitman Absolution

Deus Ex Human Revolution Augmented Edition (GMG)

Star Wars KOTOR 2, Fallout New Vegas(GMG)

 

Akurat tytuly z GMG, byly prawie w tym samym czasie na Steam Sale, jednak z kodem na -30% zawsze te pare groszy pozostalo w kieszeni.

 

Obecnie zastanawiam sie nad Dark Souls i Civilization 5, sek w tym ze mam juz tyle gier na Steam'ie nie ruszonych iz zastanawiam sie czy kupowanie kolejnych ma sens lol.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez vasyndrom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie zastanawiam sie nad Dark Souls i Civilization 5, sek w tym ze mam juz tyle gier na Steam'ie nie ruszonych iz zastanawiam sie czy kupowanie kolejnych ma sens lol.

Ja z tego powodu kompletnie odpuściłem wyprzedaż w tym roku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic ciekawego nie ma już na Steam Sale, przynajmniej dla mnie.

 

Kupiłem na przełomie 2012/2013 Batmana AA i AC edycję Goty (obie na GMG), Two Worlds 2(Steam), GTA IV(Amazon - kolega z forum pomógł).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na steamie kupiłem GTA Complete Pack za 7,5 EUR.

Niestety starsze części nie chcą zbyt dobrze działać pod Win8. Dotychczas myślałem, że starsze gry sprzedawane na steamie są dostosowane do nowych systemów/sprzętu, ale jednak nie...

 

Poza tym wyrwałem:

- parę DLC do serii Total War (którą wcześniej kupiłem taniej na amazonie)

- Rainbow Six 3 Gold za 1,24 EUR (ostatnia dobra część serii, w którą dotychczas gra się przyjemnie)

- Wiedźmina 1 w edycji rozszerzonej za 1,99 EUR

Steam w tym roku zdecydowanie przegrał z zewnętrznymi serwisami.

Edytowane przez Dziobak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem. Kupiłem na Allegro steam gift i dostałem link na mojego maila, który jest przypisany do konta. Trochę się z tym zgapiłem, bo gra miała być dla siostry. Nie kliknąłem jeszcze w link ani nic więc czy byłaby możliwość żeby zmienić osobe obdarowywaną i dodac gre do jej konta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po kliknieciu na linka w mailu gra zostania dodana do konta na ktore jestes aktualnie zalogowany w Steamie.

Nie zostanie. W okienku steam wyskoczy informacja czy chcesz dodać ją do twojego konta czy zapisać w formie giftu, który możesz przekazać dalej.

 

Posted via Tapatalk @ Evo 3D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem oryginał gry Darksiders. Nie spodobała mi się. Mam zamiar ją sprzedać i teraz pytanie. Gra "chyba" podpięła mi się pod steam, mam ją przynajmniej w bibliotece (nie znam się na steam'ie zupełnie). Czy mogę ją spokojnie sprzedać i ktoś inny bez problemu ją sobie zainstaluje, czy jest przypisana do mojego konta steam i razem z grą muszę oddać konto, żeby gra u kogoś innego hulała?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radzę zmienić hasła na steamie, ponieważ (tak mi się wydaje > mnie i mojemu koledze ktoś próbował wejść na konto) prawdopodobnie hasła zostały wykradzione, o czym nie informowali. To są tylko moje przypuszczenia, ale jeżeli komuś już przychodziły na maila informacje, że ktoś chciał z innego komputera połączyć się ze steamem to radzę to zrobić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam hasło 25 znakowe, totalny chaos... żeby się zalogować po reinstalce muszę stosować metodę kopiego-pasty... a nawet jak ktoś je pozna - będzie się musiał włamać na maila żeby uzyskać kod (hasło na maila ma 19 znaków i je pamiętam) ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...