Skocz do zawartości
stranded

Steam

Rekomendowane odpowiedzi

Twistet... jeżeli popełniłem jakiś bład w pisowni albo sformułowaniu, to powiedz mi gdzie. Ja tego nie widze.

Odnosnie tego hasla. Zdarza się tak, że ludzie maja takie samo jak do maila:P dlatego wole o tym powiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chętnie przygarnę ten kod, bo bym szoguna kupił Dołączona grafika

E: Dodałem Cie do znajomych, teraz rozkminiam jak to przesłać Dołączona grafika

E: Już kumam :P 

Edytowane przez szabo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Logujesz się na stronie steamgifts poprzez swoje konto steam (zielony guzik "Sign in trough STEAM" w górnym menu). Musisz mieć na nim gry warte 100$ (albo 50, nie pamiętam). Po tym masz na swoim koncie punkty (konkretnie 300), które wydajesz na uczestnictwo w giftach. Punkty automatycznie się odnawiają gdy ktoś giftuje (wystawia) grę dla innych.  

 

Tutaj jest oficjalny FAQ

Edytowane przez introvert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za link było tam coś o zaproszeniu a ja nic takiego nie dostałem.No i jak brać udział w losowaniu ?

Wchodzę w gifta z interesującą mnie grą i naciskam zielony przycisk "Enter to Win" ?

Edytowane przez ZielonyTBG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawiło się Final Fantasy 7 za 10,99 eu :)

 

Po szybkiej lekturze forum to jest to to samo, co Square sprzedaje na swojej stronce. Ponadto pojawiają sie problemy na 64-bit systemach.

Najbardziej ciekawi mnie, czy poprawili bug związany z materią w-item (można było mieć 99 najlepszych potionów) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga, Uwaga, wyciągajcie zaskórniaki, rozbijajcie skarbonki i pożegnajcie się z wypłatą. Rozpoczął się bowiem

STEAM SUMMER SALE 

Edytowane przez twistet
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dotychczas sprawiłem sobie .....  Hotline Miami.

 

Na Amazonie jest za 2.50 S i jeszcze można odjąć sobie 15% przy pomocy jednorazowego kodu Dołączona grafika

 

http://www.amazon.com/Hotline-Miami-Online-Game-Code/dp/B009GKT2Y0/ref=sr_1_1?s=videogames&ie=UTF8&qid=1373636013&sr=1-1&keywords=Hotline+Miami

 

W ogóle warto teraz śledzić Amazon, bo przez całą wyprzedaż na Steamie będą przebijać oferty Gejba ;D

Edytowane przez Tom Ha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...