Skocz do zawartości
stranded

Steam

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj to jakaś masakra, dobre 20 prób kupna i z 5 logowań do paypala...

Dopiero po 22-ej udało się, blisko 3 h "niespodziewanych błędów".

 

Ludziska się rzuciły do kupowania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to, że mają dobrą cenę na Skyrim Legendary Edition (24 Euro), a na koncie dno, dna. Waluta wymieniona na wakacje, niech to szlag Dołączona grafika Mam nadzieję, że jak wrócę na początku sierpnia to będzie znowu promocja na Skyrima. Udało mi się kupić wcześniej Hitmana Absolution, za niecałe 7 Euro.

 

Przegięli z tymi chorymi odznakami na Steamie, mnie one nie bawią, gram 4 fun, za stary jestem, żeby się takimi bzdurami przejmować. Z tego co czytałem idą one w parze z obniżeniem ceny gier czy też DLC, ale mogłoby to być jasno w jakiś sposób wyjaśnione, jak na razie nie widzę takiej funkcjonalności :)

Edytowane przez oldskul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde ja też już się chyba starzeje, bo nie kupiłem jeszcze ani jednej gry... zastanawiałem się wczoraj nad Orcs Must Die 2, ale pomyślałem sobie czy faktycznie będę w to grał? Od ostatniej promocji mam jeszcze zainstalowaną pierwszą część, której nie przeszedłem :P Chyba przestaje mnie bawić większa część gier i to jest straszne  o.O

 

Ostatnio naparzam tylko w Magic na tablecie i to wszystko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie kupiłem.. od kiedy zdałem sobie sprawę, że z tego co kupowałem z przecen, humblów praktycznie nic nie odpaliłem a czasu więcej na granie na pewno nie będzie. ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo patrząc z perspektywy takiego polskiego gracza, to te ceny nawet po przecenach nie są zbyt kuszące. Swego czasu kupowałem na tych wyprzedażach, ale od momentu wprowadzeniu fajnych humblów to jest kompletnie nei opłacalne. Anal wake za 2.5 ojro - no bambo prośba ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale już Deus Ex za 1,79 ojro to jest okazja.

Gdybym nie miał DX, to bym kupił. Missing link kupiłem w promocji za parę groszy.

A z tej ostatniej wyprzedaży kojarzę tyle, że po raz kolejny musiałem wertować maile w poszukiwaniu nazwy konta. Jak już znalazłem, spędziłem kilka minut na dopasowaniu do niej któregoś z haseł. A wszystko po to, żeby wrzucić sobie Anomaly Warzone z linku (dzięki Grobel), zrobić kawałek pierwszej misji i wyłączyć. Widzę, że nie tylko ja tak mam, że nie cisnę we wszystkie dostępne tytuły od razu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja 2 lata temu kupiłem w auchan całą trylogie Thief za 7,50zł. Jak mi ktoś pokaże podobną cenę gdziekolwiek na steamie, gog-u itp, to mu pogratuluję. :)

 

A na obecnym Summer Sale nic nie widzę dla siebie. Poza tym mam mnóstwo gier, których jeszcze nawet nie ruszyłem, więc najpierw zajmę się nimi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem Fallout Nev Vegas Ultimate Edition za 5 Ojro i Galactic Civilizations 2 Ultimate za czyba 2,50. Poważnie się zastanawiałem nad Skyrimem (głównie dla DLC, które oddzielnie wychodzą dużo drożej), ale jak spojrzałem kiedy w to ostatnio grałem to stwierdziłem, że jeszcze poczekam na jakąś lepszą promocję :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz mialem przygotowane ojracze na Van Helsinga, ale widocznie gimbazy wolą karty do trejdowania z Walking Dead.. Dołączona grafika

Dzięki, jesteś bardzo uprzejmy. Ja np. zagłosowałem za WD ponieważ wydała mi się bardziej interesującą grą.

 

PS: ten -1 to nie ode mnie. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mały procent ludzi głosuje bo chce kupić a cała reszta głosuje tylko dlatego że może, albo bo dostają jakieś punkty.

 

Mnie wkurzają Flash Sales, bardzo łatwo przegapić i nie ma poprzednich. Przykładowo czaiłem się na Crusader Kings II i czystym fuksem trafiłem -75% bo odpaliłem rano kompa przed wyjściem do pracy (czego praktycznie nigdy nie robię) i zajrzałem na Steama. A po południu już by był z powrotem za 20€ i nie wiadomo przecież, czy jeszcze będzie w promocji dnia czy nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, jesteś bardzo uprzejmy. Ja np. zagłosowałem za WD ponieważ wydała mi się bardziej interesującą grą.

 

PS: ten -1 to nie ode mnie. Dołączona grafika

Przecież był w humblu za znacznei atrakcyjniejszą cene.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie śledzę wszystkich humbli, więc mogłem nie wiedzieć. Natomiast teraz wygrał Bastion (który też był kiedyś w humblu, i to chyba najlepszym ze wszystkich), a ja tak liczyłem na Strike Suit Zero. Każdemu trafia się coś nieprzyjemnego. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie i mam nadzieję na szybką odpowiedź;) Czy Fallout New Vegas Ultimate na Steamie to jest w wersji polskiej? Bo w jednym miejscu piszą, że w moim regionie wspierane są języki polski itd. a w opise gry nie ma języka polskiego. Miał to ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli dobrze kojarze to Fallouta: NV kupilem prosto ze Steama, jezyka polskiego nie ma.

Ale uwierz mi ze jezyk Polski w falloucie to jest zly pomysl, pomijajac klimat gry przedewszystkim wiekszosc modow by konfliktowala i mialbys czesc po polsku czesc po angielsku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...