Skocz do zawartości
stranded

Steam

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio Origin wyskoczyl z mozliwoscia zwrotu gier (poki co tylko od EA), a teraz Steam testuje mozliwosc udostepnienia swojej biblioteki gier innym osobom. Wiecej w oficjalnej wiadomosci oraz na stronie projektu.

IMHO w jednym i drugim przypadku to krok w dobra strone, ale sporo jeszcze brakuje, zeby bylo bardzo dobrze w temacie cyfrowej dystrybucji. Szkoda, ze udostepnianie gier na Steamie wiazac sie bedzie z udostepnieniem calej swojej biblioteki, a nie pojedycznych tytulow, bo przy aktualnych zalozeniach projektu tylko jedna osoba naraz bedzie mogla korzystac z danej biblioteki - przy czym pierwszenstwo bedzie miec wlasciciel udostepnionej biblioteki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym, żeby była możliwość uruchomienia dwóch gier jednocześnie, z tego samego konta, na dwóch kompach - tata pocinałby w jakąś masakrę, a dzieciaki w pokoju obok w Raymana :)
Nie chce mi się specjalnie otwierać kolejnego konta dla nich .....
Jeśli chodzi o wypożyczanie konta znajomego, to też fajny myk, jak się chce wypróbować jakąś pozycję, która nie występuje w wersji demo, a znajomy akurat to ma :}

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W niektore gry na steamie da sie tak zagrac juz teraz. Po zalogowaniu sie na konto, przelaczasz je w tryb offline i jezeli gra nie wymaga ciaglego polaczenia z netem mozesz w nia grac i jednoczesnie zalogowac sie na innej maszynie i rowniez uruchomic jedna z gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W niektore gry na steamie da sie tak zagrac juz teraz. Po zalogowaniu sie na konto, przelaczasz je w tryb offline i jezeli gra nie wymaga ciaglego polaczenia z netem mozesz w nia grac i jednoczesnie zalogowac sie na innej maszynie i rowniez uruchomic jedna z gier.

O! Dobry pomysł, zapomniałem o tym, że część gier śmiga offline :)

 

Dzięki i Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymienię karty z:
1. A Virus Named TOM:
- Hydrator

2. Brütal Legend
- Crying Spot

3. Deponia
- Goal

4. Faerie Solitaire
- Fiery Omen
- Dark Warden

5. Mark of the Ninja
- Path of Nightmares

6. McPixel
- Uncle Frank
- Pirate Ship

7. Revenge of the Titans
- Hoff Meister

8. Sleeping Dogs
- Nature

9. The Binding of Isaac
- 0 The Fool
- V The Hierophant

10. Torchlight II
- Dark Alchemist

11. Trine
- Heroes

Na karty z: (Wszystkie)
1. Euro Truck Simulator 2
2. Arma III
3. Borderlands 2
4. Istnieje możliwość zamiany na inną kartę ale pod warunkiem, że nie posiadam jej w swoim ekwipunku.

Piszcie PW lub na steam.

Mój ekwipunek: http://steamcommunity.com/id/virus00123/inventory/

PS:
Posiadam również zniżki na produkty w steam, mogę odstąpić za free jeżeli kogoś interesuje lub wymienić na coś ciekawszego:

- Cities in Motion 2 - 65%
- Shadow Warrior - 10%
- Foul Play - 33%
- Toki Tori 2+ - 10%

Edytowane przez ViruS001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym przypadku nie otrzymałbym powiadomienia

 

 

 Dear Steam User,This is an automated message generated by Steam account administration. It is being sent in response to a query made by a Steam user to discover all account names associated with this CD-key.

 

Prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie. Dziwna sytuacja. 

 

Kiedyś popsułem sobie origin w taki sposób, że przestał przyjmować klucz wcześniej zakupionej gry. Ale wtedy grzebałem w menadżerze certyfikatów windowsa i po prostu usunąłem wszystkie dotyczące origina. Zgaduję, że Ty nie zrobiłeś podobnej rzeczy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Witaj,Pracownik odpowiedział na swoje pytanie:Witaj Orgiusz,Dziękujemy za skontaktowanie Steam Support.Twój klucz CD do tej gry został unieważniony na wniosek wydawcy.Musisz skontaktować się ze sprzedawcą w celu uzyskania pomocy.Daj nam znać, jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości. [code=auto:0] Czas na kontakt ze sprzedawcą.
Edytowane przez Orgiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...