Skocz do zawartości
stranded

Steam

Rekomendowane odpowiedzi

Wie ktoś jak zmienić mail przypisany do konta. Otóż zmieniłem system i postanowiłem sobie pograć w coś. Do tej pory logowałem się na Steam  poprzez podanie hasła do konta na starym systemie. Hasło pamiętałem, więc nie było problemu.  Teraz problem jest taki że podczas logowania chce jeszcze kod weryfikacyjny, który został wysłany na adres mail, który niestety jakiś czas temu usunąłem. Wszędzie gdzie się da (na forach etc) pozmieniałem mail na aktualny, ale o Steamie kompletnie zapomniałem. No i teraz skoro nie mam dostepu do starego konta mailowego to nie mogę odczytać tego kodu weryfikacyjnego, zresetować hasła kompletnie nic. Rozumiem że pozostaje tylko Steam Support ? Gdzie dokładnie mam napisać by zmienili mi ten mail na aktualny? Po przez "Skontaktuj się z pomocą techniczną Steam"  Średnio mi idzie z angielskim, ale chyba nie mam wyjścia. 

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Support steam jest w wersji polskiej. Możesz normalnie po polsku pisać (w formularzu do supportu wybiera się po prostu język polski). Z tym, że żeby zmienić maila będziesz im musiał wysłać skan cdkeya jakieś gry, którą masz na koncie. Ewentualnie jeśli gry były kupowane przez PayPal'a czy płatność kartą poproszą o numer karty lub numer identyfikacyjny transakcji z PP (wystarczy im 1 rzecz z tych 3 wymienionych). Tapatalk 4 @ SGS 3

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może komuś się przyda. Mam do oddania takie kupony:

-50% na Strike Suit Infinity

-25% na God Mode

-50% na King Arthur II - The Role-playing Wargame

-50% na Survivor Squad

-75% na Ultratron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż mają u mnie maleńkiego plusika obok ogromnego minusa od bardzo dawna.  Konto odzyskane. Zrozumieli mnie, więc z moim angielskim nie ma takie tragiedii ; Half-Life 3 jak nie było tak dalej nie ma, więc minus i tak zostaje. Dołączona grafika

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajdzie się jakiś dobry samarytanin, który jest w UK i zgiftuje Skyrima. Płacę paypalem dorzucę na piwko Dołączona grafika

 

Edit: dzięki wielkie DziubekR1

Edytowane przez czeku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, Skyrim sie znowu pojawi. Jesli nie w tej sprzedazy, to na pewno tej swiatecznej, za kilka tygodni. Poza tym mysle, ze ostatniego dnia wyprzedazy jesiennej pojawia sie wszystkie dotychczasowe oferty. 

 

Poza tym:

 

Dołączona grafika

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej jest kupować gry na steam podczas steam sale za klucze i metal z team fortress (tak wiem, że to brzmi komicznie). Aczkolwiek ja np Sleeping Dogs kupiłem za 1,5 klucza (czyli około 9 zł) kiedy kosztował 4,99 euro. Na niektórych grach można jeszcze lepiej wyjść.

 

Tapatalk 4 @ SGS 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Van Helsinga w promo, za 3.73 i to najlepiej wydane 15zł do tej pory Dołączona grafika

 

Ja się zastanawiałem nad kupnem Helsinga, ale ostatecznie sobie podarowałem. Może się jeszcze skuszę na świątecznej promocji razem z DLC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Steam nieraz osłabia. Kupiłem sobie rano Far Cry'a 3 za 7,49, zassałem i do teraz nie mogę go uruchomić. "Steam - Błąd. Nie można nawiązać połączenia z serwerem kluczy". Porady steamowe odnośnie tego problemu nie przynoszą rezultatu. Po paru wątkach w necie można wywnioskować, że wpip ludzi się na to rzuciło i nie starczyło dla wszystkich kluczy, tylko pytanie kiedy będą następne, jeśli to jest problemem.

Miał ktoś taki problem podczas jakiejś wyprzedaży? Czy pisać?

 

PS. Widzę, ze w Społeczności Steam trwa właśnie z tego powodu wrzawa ;) Całkiem do szyku, a chciałem sobie pograć w dzień wolny...

Edytowane przez DejwiT11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie uaktualniłem Civ V do wersji Gold - dodatek Gods&Kings i mnóstwo scenariuszy za 2,5 euro (żeby było śmieszniej sam G&K kosztuje w promocji 7,5 euro Dołączona grafika ).

Brakowało mi tylko właśnie tego dlc oraz wonders of the world, a dostałem tylko ten pierwszy. Napisałem do obsługi, że nie otrzymałem wszystkiego i czekam teraz na odpowiedź.

 

EDIT: sprawa załatwiona - na sklepowej stronie dodatku widnieje on jako "nie kupiony", ale w bibliotece jak wyświetlę listę swoich dlc do Cywilizacji, to tam już jest.

Edytowane przez Dammeron
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do handlu na steamie, podczas DreamHacka Winter 2013 rozdawali skrzynki ze "specjalnymi" naklejkami. Od razu na sell i dzięki temu mam kilka nowych gier i zabawek.
CS:GO zwrócił mi się już ze 3 razy do tej pory (operacje, skiny) ^^ ale w nagrodę zabili grę, bo jak klucz warty psi pieniądz to każdy biega na haxach. VAC bany podczas meczy rankingowych to norma teraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...