Skocz do zawartości
stranded

Steam

Rekomendowane odpowiedzi

Jakby ktoś nie wiedział ... ruszyła świąteczna wyprzedaż na Steam Dołączona grafika Mój portfel już się boi Dołączona grafika

 

Przy okazji należy dodać, że wyprzedaż świąteczna ruszyła także na Amazonie i GmG i wiele z tytułów można dostać tam taniej, niż na Steamie ;D

Szczerze mówiąc, już niewiele zostało mi do nadrobienia w temacie gier, które chciałbym mieć, więc tej zimy portfel zostanie uratowany Dołączona grafika Ja już czekam na TES Online, a w międzyczasie skuszę się prawdopodobnie tylko na Thiefa i Dying Light Dołączona grafika

Edytowane przez Tom Ha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co trzeba zrobić aby móc sprzedawać na rynku steam? Bo nie mam aktywnej tej opcji. Musze najpierw kupić cokolwiek? Trochę kart się uzbierało.

W ciągu ostatniego roku musisz coś kupić na steam. Bezpośrednio w steam store albo w sklepie wbudowanym w grę (np team fortress). Po 30 dniach od zakupu odblokowywują market. Tapatalk 4 @ SGS 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tytuł jest za -50% obecnie to jest szansa, żeby w ciągu trwania wyprzedaży upust zwiększył się np do -75%?

Zależy od tytułu. Nowe gry na -75 nie mają co liczyć. Do tego jak gra jest jedną z głównych (w sensie jedna z tych 8 wyróżnionych gier na promocję 24h) to już większej promocji nie będzie. Tapatalk 4 @ SGS 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdarzają się zniżki na gry z wczesnym dostępem? Bo korci mnie starbound, ale 14 ojro to za dużo, jak by tak było -75% to bym się zastanowił.

Niestety chyba nie. Największą zniżką, jaką do tej pory widziałem na Early Access jest 40%. A sam bym się skusił na Castle Story i 7 Days To Die.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj widziałem jakąś gre z wczesnym dostępem na promocji ale nie pamietam co to było w każdym bądź razie widac, że sie zdarzają.

 

Na steame co 24 godziny pojawiają sie nowe tytuły wiec warto sledzić. Aktualnie można nabyć między innymi w promocji Wieśka 2, Maxa 3 czy Obliviona

Edytowane przez KAX_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, to moja pierwsza styczność ze Steam. Parę dni temu założyłem sobie konto które chce mieć na stałe do nowo zakupionej gry CoD Ghosts. Wszystko fajnie tylko zakładając konto zrobiłem literówkę w swoim Steam ID (tym do logowania) :/ a miałem taki fajny.. Niby nic ale jednak czy da się to jakoś zmienić? Wiem że raczej potrzebny jest kontakt z suportem. Ktoś próbował? Bo raczej nie ma możliwości przeniesienia gry na inne konto Steam (z poprawnym ID), które bym sobie założył? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maila można zmienić bez problemu. Jak stary mail nie działa to się pisze do supportu, że się chce zmienić i przedstawia się skan / zdjęcie cdkeya lub numer transakcji z PayPal'a czy banku. Wtedy mają wystarczające potwierdzenie, że Ty to ty. Za to loginu nie da się zmienić. Natomiast jak zmienisz nicka w ustawieniach steam to już nikt twojego loginu nie pozna. Tapatalk 4 @ SGS 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic dziwnego - gdyby chociaż dali symboliczną opłatę ~99 centów to by nie umarło, a tak, to bierze to każdy - nie zależnie czy ma zamiar w to grać czy nie (w myśl starej zasady - "Jak dają to brać, a jak biją to uciekać") :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się zastanawiałem, dlaczego to bydlę padło. Teraz już wiem...

 

kaijitsu - albo nieświadomym, albo poczekają z miesiąc i wtedy sprzedadzą.

 

EDIT - no, sytuacja wróciła już do poziomu użytkowalności, przynajmniej da się przejrzeć sklep i Community.

Edytowane przez Dammeron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...