Skocz do zawartości
stranded

Steam

Rekomendowane odpowiedzi

Gierka jest niesamowita pod względem grywalności i tu się chwali volvo. Ciekawe kiedy zaczną lecieć jakieś update'y, które ją spieprzą. CS:GO to beta in progress pod tym względem - update dał mi tyle, że nawet nowy laptop z 760gtx nagle już nie ma 100fps ;] o stacjonarnym kompie z q6600 nie wspomnę już... Ale zamach na grywalność w postaci zciach!ych alertów zasłaniających celownik po prostu miód. Skrzynki oczywiście wszystkim zamykają ryje wg. wujka Gabe'a...

A co do polaczkowatości - przykre, patrzeć na przedsiębiorcze gimbusy itp. No, ale prawda bywa niewygodna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to te aukcje można raportować - w końcu kont sprzedawać nie wolno. Ja nie wiem co ty masz z tym csgo ale póki co żaden update fps nie popsuł. Od początku tej gry gram na wszystkim na max (aa też na max i fhd) z limitem fps na 128 i nigdy w życiu mi nie spadło poniżej tej wartości. Na śmiesznym 7870 XT, który podczas grania w CS śmiga na underclocku, bo nie ma sensu podkręcać. Znajomi, którzy mają o wiele słabsze PC też żadnych dropów nie zauważyli (nawet ci co grają na ultra low w 60 fps). Tapatalk 4 @ SGS 3

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to te aukcje można raportować - w końcu kont sprzedawać nie wolno. Ja nie wiem co ty masz z tym csgo ale póki co żaden update fps nie popsuł. Od początku tej gry gram na wszystkim na max (aa też na max i fhd) z limitem fps na 128 i nigdy w życiu mi nie spadło poniżej tej wartości. Na śmiesznym 7870 XT, który podczas grania w CS śmiga na underclocku, bo nie ma sensu podkręcać. Znajomi, którzy mają o wiele słabsze PC też żadnych dropów nie zauważyli (nawet ci co grają na ultra low w 60 fps). Tapatalk 4 @ SGS 3

Nie wiem, co odpowiedzieć gdyż już zdarza się, że na respie na klasycznych mapach zamiast 100 buja się między 96-99. Próbowałem nawet wyrzucać cfg i też na nic. Problemy zaczęły się pod pierwszego update'a ze skinami.

 

edit: powdwójny post

Edytowane przez Konar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gold upgrade do Civilization V za 2,5€.

 

Dobre zwłaszcza dla tych co dostali podstawkę za darmo w głosowaniu Dołączona grafika

 

EDIT

Tańsze było gdy samo Civilization V wygrało community choice

Edytowane przez M@TI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, istnieje możliwość zwrotu gry z greenmangaming która została aktywowana na steam (oczywiście z usunięciem jej z konta)?

Głupio wyszło bo zakupiłem najpierw Fallout 3 GOTY a wczoraj samą podstawkę Dołączona grafika

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da rady. Nie masz nawet po co pisać do supportu steam. Jedyna opcja kiedy gra jest usuwana z konta steam to wtedy kiedy key był kradziony / aktywowałeś w pl grę z region lockiem np na Rosję lub płaciłeś kradzioną kartą. Aczkolwiek jak już masz na koncie F3 GOTY to nie powinno w ogóle dodać samego F3 tylko wyskoczyć informacja, że już tą grę posiadasz. Tapatalk 4 @ SGS 3

Edytowane przez Lanc
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przeniosą - też chciałem przenieść stare gry w które nie gram na gifty:

 

 

Hello Wojtek,
Thank you for contacting Steam Support.
Steam game subscriptions, CD keys, and redeemed gifts are non-transferable and cannot be reset or moved between Steam accounts.
We will be unable to transfer this game to another account. You must be logged in to the original account it was registered to in order to play the game.
Similarly, accounts cannot be merged.
If you have any further questions, please let us know.

 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obydwa kody były zakupione od zewnętrznych sprzedawców więc prośba o gift mija się z celem.

 

@Lanc

Gdyby wyskoczyło to zupełnie inna sprawa, zawsze można by komuś oddać kod a tak to mam w bibliotece dwie pozycje Dołączona grafika

No nic, dzięki za odpowiedzi - jakoś odżałuję te parę złotych a następnym razem dobrze sprawdzę co kupuje Dołączona grafika

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie martw się nie jesteś sam. Ja jakiś czas temu kupiłem coś bo było w super cenie i przy wpisywaniu klucza okazało się, że grę juz mam. W sumie klucz niby można opchnąć, ale od pojedynczych osób chyba niechętnie na allegro kupują. Mam choćby nowego Batmana (klucz z nVidia) i w przyzwoitej cenie nikt się nie zainteresował Wysłane przy użyciu Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pewien problem natury technicznej z aplikacją steam. Czy jest możliwe obejście pobierania aktualizacji i poprostu zwykłą grę w trybie offline? (mój internet niestety ma zablokowane porty na steam przez co nie mogę pobrać aktualizacji do gier ani połączyć się w trybie online).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez jak sie nie mozesz polaczyc to wyskakuje okienko gdzie mozesz sie zalogowac w trybie offline, nie kumam o co ci chodzi.

A jesli nic nie wyskakuje i caly czas probuje pobrac aktualizacje to odlacz internet, odpal steama i wejdz w tryb offline.

Edytowane przez kelcior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...