Skocz do zawartości
stranded

Steam

Rekomendowane odpowiedzi

W ustawieniach Steama musisz odznaczyć opcję "nie zapisuj danych na komputerze". Wtedy będziesz mógł korzystać z trybu offline - Steam będzie się uruchamiał, ale nie będzie połączony z internetem. Czasem to może stwarzać problemy (np w The Binding of Isaac ustawienia graficzne zapisują się w chmurze, przez co jak uruchamiałem tę grę bez neta, to musiałem wszystko ustawiać od nowa), ale pozwoli Ci to przynajmniej grać.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zainstalowaniu gry i moim przejsciu w tryb offline, gdy włączam grę wyskakuje komunikat "Gra nie jest gotowa do pracy w trybie offline" o to mi chodzi.

 

@Dammeron A gdzie dokładnie znajduje się ta opcja bo coś ślepy jestem troche.

Edytowane przez Makduf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na samej górze otwierasz menu steam i wchodzisz w opcje. Pole do odznaczenia (nie zaznaczenia) jest od razu na dole na pierwszej zakładce "konto". (może to minimalnie inaczej być napisane, ponieważ korzystam z wersji angielskiej i nie wiem, jak to wygląda w polskiej).

Edytowane przez Dammeron
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem z rynkiem steam - mimo że mam grubo ponad 200 gier, mam zablokowany rynek. Kupiłem ostatnio CS:GO (prosto ze steama), a rynek w dalszym ciągu jest zablokowany takim komunikatem:
http://scr.hu/4tx/s42ub
 

czyli co, mimo 2 warstw zabezpieczeń i takiej ilości gier kupionych dalej myślą, że mogę być oszustem? :kijem:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z kupowaniem giftów? jest to mniej bezpieczne niż key? chce kupić CS:GO i gift jest 20zł tańszy więc podejrzewam jakiś haczyk.

http://www.gamecodes.pl/category/35/counter-strike-global-offensive-steam-key/

http://www.gamecodes.pl/category/248/counter-strike-global-offensive-steam-gift/

Dostałem info ze sklepu że różnią się tylko sposobem aktywacji, ale chyba nie tylko

 

3.8 Steam Gifts: Kinguin.pl nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie kwestie dotyczące sprzedaży i zakupu STEAM GIFTS. Istnieje ryzyko trwałego wyłączenia konta przez STEAM za sprzedaż lub zakup STEAM GIFTS poza systemem giełdowym Steama (STEAM TRADING SYSTEM). Pamiętaj robisz to na własną odpowiedzialność!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dobry temat ale oddam za darmo lub co łaska

Aerena - 50% ZNIŻKI
The Bridge - 66% ZNIŻKI
Gumboy: Crazy Adventures - 90% ZNIŻK
Droid Assault - 75% ZNIŻKI
Portal 2 - 90% ZNIŻKI
Costume Quest - 75% ZNIŻKI

Zainteresowani pisać PW

Edytowane przez m1xer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jestem spokojny o swój portfel, szczególnie, że mój PC już i tak ledwo zipie i nie radzi sobie z nowymi grami :( Diablo i Hearthstone jak na razie mi starczą do szczęścia.

 

Niestety coraz częściej też myślę o zakupie swojej pierwszej konsoli...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podczas "winter sale" kupowałem raczej na amazonie ze względu na niższe ceny i pewnie teraz będzie podobnie.

 

Z innej beczki - jeden z twórców Euro Truck Simulator dostał ban na rok za odkrycie błędu na steamie: http://www.pcgamer.com/2014/06/17/euro-truck-simulator-2-developer-gets-one-year-steam-ban-for-demonstrating-security-flaw/?ns_campaign=article-feed&ns_mchannel=ref&ns_source=steam&ns_linkname=0&ns_fee=0  ale ban ponoć został już zdjęty.

Edytowane przez introvert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupując coś wczoraj zauważyłem, że w ogóle nie musiałem się logować do paypala by zapłacić. Okazało się, że paypal zatwierdził steama jako zweryfikowanego sprzedawcę. Bez mojej wiedzy! Wystarczyłoby, że ktoś wszedł by mi na kompa i dalej na steama, a mógłby mi całkowicie opróżnić konto w banku ot tak sobie. Super...

Oczywiście wywaliłem całe tu uwierzytelnienie.

Edytowane przez Dammeron
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś posiada kupon zniżkowy na grę Portal 2? Może komuś gdzieś zalega a ja chętnie go wykorzystam!  Przed wczoraj nie zdążyłem z promocją a chciałem zakupić ten tytuł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...