Skocz do zawartości
stranded

Steam

Rekomendowane odpowiedzi

No i co w tym atrakcyjnego ? Demo powinno być darmowe a HL2 DT jako dodatek do HL2. Także jak dla mnie żadna to rewelacja.

To że dema Portala nie ma NIGDZIE :) A HL2DM nie każdy ma, bo nie każdy ma HL2

 

 

Bartolomius

 

zmieniasz język w Steam na polski i tyle - gra ma dialogi itd po polsku (nieważne jak kupiona)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartolomius

 

zmieniasz język w Steam na polski i tyle - gra ma dialogi itd po polsku (nieważne jak kupiona)

Raz jeszcze dzięki za info.

 

Z innej beczki: kupiłem na allegro klucz do Orange Box - transakcja przebiegła szybko i sprawnie, wszystkie gierki działają jak trzeba. Oczywiście dopisałem się do grupy PPC (mój profil).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To że dema Portala nie ma NIGDZIE :) A HL2DM nie każdy ma, bo nie każdy ma HL2

 

 

Bartolomius

 

zmieniasz język w Steam na polski i tyle - gra ma dialogi itd po polsku (nieważne jak kupiona)

No właśnie ja mam problem z zmianą języka, problem jest taki że niema polskiego na liście :blink: Steam jest po polsku a zmieniać próbuję w właściwościach gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

we grze nie robisz nic.

 

Ustawiasz w Steam język polski i musi działać, jak nie działa to spróbuj wywalić clientregistry.blob z foldleru steam

 

 

EDIT:

 

oczywiście DIALOGI w sensie tekstu na ekranie będą po polsku, audio zawsze jest angielskie bo polskigeo nie ma :D

 

aby włączyć napisy polskie w grze wchodzisz w opcje>audio i tam włączasz napisy

Edytowane przez stranded

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dość niedawno sprawiłem sobie konto z allegro . Narazie gram w cs 1.6 bo css muszę jeszcze ściągnąć .

Nick M47! ofc już się dopisałem do ppc ;)

Edytowane przez M@TI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Rozwinięcie punktu B)

- karta debetowa z mBanku NIE DZIAŁA ze Steamem, tak samo jak karta z eKONTA, potrzebna jest eKARTA,

Wiec juz dziala.

Zadzwoniłem na mLinie, pani uaktywniła mi płatności internetowe do mojej karty debetowej do eKONTA i wlasnie sciagam kupionego tam stalkera ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SICK! Google kupuje Valve? :D

to już byłby koniec firmy... tam gdzie google, zaczyna się dbanie jedynie o interesy i tworzenie szpiegowskich aplikacji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Valve sprzeda się to będą idiotami :x STEAM to ich złoty biznes. Sprzedają masę gier, mają trochę reklam. W 1.6 są już reklamy, ale jak by google się dorwało to przed rundą 3s freezetime ze spotem reklamowym na respie, co 1 min pauza i kolejny spot reklamowy. Na STEAM FRIENDS przeplatanka 1 kontakt 1 reklama 1 kontakt 1 reklama :x omg koszmar !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie (może głupie).

 

Czy jak kupujemy pudełkową wersję np. Orange Box to jednocześnie możemy te gry zarejestrować na Steamie jako kupione i ściągać do woli w jakiejkolwiek wersji językowej?

Edytowane przez borsuczy_król

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie (może głupie).

 

Czy jak kupujemy pudełkową wersję np. Orange Box to jednocześnie możemy te gry zarejestrować na Steamie jako kupione i ściągać do woli w jakiejkolwiek wersji językowej?

na szczescie tak ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dotyczy to tylko gier Valve czy wszystkich ze Steam?

Dobre pytanie, ale z tego co sie orientuje tylko gry od valve daja taka mozliwosc. Na steamie mozna kupic np pakiet civilizacji, ale jak normalna pudelkowa wersje dodac do zakupionych to pojecia nie mam ;) taki hl2 po kupnie sam wykrywal steama i sie dodal do mojego juz istniejacego konta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OrangeBox się instaluje tylko przez Steama. Odpala się setup z płytki i steam sam się zgłasza. Instaluje wybrane gry i dociąga uaktualnienia. Do wyszstkich gier z OB są polskie napisy. Tylko szczerze, to miałem problemy z HL2 i EP1 (EP2 bez problemów). HL2 tylko po angielsku napisy miał, a EP1 miałał polskie, ale pojawiały się i znikały. Był to chyba jakiś bug z ustawieniami, bo jak zainstalowałem Cinematic Mod (który daje tylko muzę i lepsze tekstry), to miałem działające polskie napisy. Nie wiem, czy to był jakiś świr tylko z moją instlacją.

Co do gier nie-od-valve, to nie wiem jak jest.

 

edit:

 

A ja nie wiem, czy ten orange box nie był "regionalizowany". Tzn. jak się importowało z innego regionu boxa to potem nie chciał chodzić.

Edytowane przez MariuszDW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak gra jest po Polsku i twórca gry udostępni ją po Polsku na Steam to BĘDZIESZ miał ją po Polsku (tak jak np. Wiedźmin), w opcjach możesz (ale nie musisz) wybrać każdy inny język jaki chcesz, po prostu się pobierze.

 

Co do rejestracji gier pudełkowych w Steam, można TYLKO te tytuły:

Valve CD Keys in this format: ####-#####-####

Valve CD Keys in this format: 1AB2C-D3FGH-456I7-JK8LM-NOP9Q

Alpha Prime CD Keys in this format: 1AB2C-D3FGH-456I7-JK8LM-NOP9Q

Dark Messiah CD Keys in this format: 1AB2C-D3FGH-456I7-JK8LM-NOP9Q

GTI Racing CD Keys in this format: 1AB2C-D3FGH-456I7-JK8LM-NOP9Q

GTR Evolution CD Keys in this format: 1AB2C-D3FGH-456I7-JK8LM-NOP9Q

Lost Planet: Extreme Conditions CD-keys in this format: 1AB2C-D3FGH-456I7-JK8LM-NOP9Q

NBA 2K9 CD-keys in this format: 1AB2C-D3FGH-456I7-JK8LM-NOP9Q

Prey CD Keys in this format: AAB1BB2C345CDD6E E7

RACE - the WTCC Game CD Keys in this format: 1AB2C-D3FGH-456I7-JK8LM-NOP9Q

RACE 07 CD Keys in this format: 1AB2C-D3FGH-456I7-JK8LM-NOP9Q

Ragdoll Kung Fu CD Keys in this format: 1AB2C-D3FGH-456I7-JK8LM-NOP9Q

Red Orchestra CD Keys in this format: 1AB2C-D3FGH-456I7-JK8LM-NOP9Q

SiN Episodes: Emergence CD Keys in this format: 1AB2C-D3FGH-456I7-JK8LM-NOP9Q

The Ship CD Keys in this format: 1AB2C-D3FGH-456I7-JK8LM-NOP9Q

STCC - The Game CD Keys in this format: 1AB2C-D3FGH-456I7-JK8LM-NOP9Q

 

Jeśli jakiejś gry nie można dodać to wina twórców gry, nie Valve.

 

PS:

Gry w pudełkach (nie kupione po przez Steam) mają ograniczenia regionalne, co to oznacza? A no to, że jak kupisz sobie na przykład Team Fortress 2 w pudełku w empiku i zarejestrujesz w Steam to jak wyjedziesz na przykład do USA już w niego nie zagrasz - wyskoczy ci błąd, że gra nie jest dostępna w tym regionie. Coś ala zabezpieczenie DVD.

 

Kupując w Steam store pozbywasz się jakichkolwiek ograniczeń.

Edytowane przez stranded

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

;D ja tam nie wiem..

 

 

ma ktoś klucz do Ragdoll Kung Fu (NIEREJESTROWANY) to z chęcią odkupię!

 

------------

 

Wejdźcie sobie w Plik>Ustawienia w Steam i aktywujcie ostatnią betę, dodali sklep na stronie steam store (już nie kupuje się za pomocą aplikacji a na stronie, można np. kupić grę na swoje konto nawet przez jakieś urządzenie typu telefon komórkowy z dostępem do neta, wystarczy zalogować się na stronie sklepu) a w nim między innymi koszyk, hisotire płatności itd

Edytowane przez stranded

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...