Skocz do zawartości
stranded

Steam

Rekomendowane odpowiedzi

apropos Dishonored.

 

mam klucz STEAM do DLC Brigmore Witches (wersja polska RHCP).

 

jak ktoś chętny do zamiany ew. kupna za równowartość 4paka złocistego napoju to PM :)

Edytowane przez moe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MS to dupki. Musieli oficjalnie zapowiedzieć ostateczną wersję Steam kontrolera by ci łaskawie zapowiedzieli adapter.

 

Niech ich cholera, ale dla PC nie ma nic lepszego niż pad od XboX'a.

Jak mi się wykończy obecny to pierwszy pobiegnę do sklepu po nową wersję :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Steam Controller: http://store.steampowered.com/app/353370

Steam Link: http://store.steampowered.com/app/353380

Steam Machine: http://store.steampowered.com/sale/steam_machines

Steam Universe: http://store.steampowered.com/universe/

Co tam nowego na Linuksa (SteamOS-a): https://www.gamingonlinux.com/articles/lots-of-big-games-confirmed-for-steamos-torchlight-ii-now-out-payday-2-mordor-and-more-coming-too.5047

 

No i aktualna promocja na tytuły dla Linuksa/SteamOS-a(niektóre dopiero się dopiero dorabiają wersji Linuksowej :)): http://store.steampowered.com/sale/steamos_sale

 

Jeżeli nie "ustabilizują" parametrów sprzętowych Steam Machine to słabo to widzę. Aktualnie zastanawiając się nad zakupem takiej maszynki musisz wiedzieć dokładnie to samo jak gdybyś zastanawiał się na zakupem zwykłego PC-ta i tak samo jak na komputerach domowych musisz ogarniać wymagania sprzętowe gier itd. Żadnego rynku tym nie zwojują - PC-towcy sami sobie mogą taniej poskładać maszynkę ITX do grania, a dla konsolowców będzie to dokładnie tak samo skomplikowane jak cały ten misz-masz z komputerami do tej pory.

Zrobiliby referencyjna maszynkę (np. i3, 8GB Ram, GeForce 750Ti - strzelam, równie dobrze mogłoby to być jakieś sensowne APU jak AMD ogarnie się ze sterownikami) i zaczęli np. rozdawać grom certyfikat "SteamBox 1 Compatible" (gra chodzi płynnie przy średnich ustawieniach w FullHD na referencyjnym SteamBoksie). Wtedy producenci mogliby sprzedawać referencyjne maszyny i maszyny szybsze od nich (chwaląc się np. "50% więcej wydajności niż SteamBOX1"). Każdy dobierałby sobie co chce, chcesz grać tak jak na konsoli bez super-hiper-duper-4k-grafiki ale nie przejmując się sprzętem przez kilka następnych lat - kupujesz coś o parametrach komputerka referencyjnego, chcesz grać w 4k na high - składasz sam lub kupujesz mocniejszego gotowca. Po paru latach upgrade referencyjnej maszynki i jazda (a kompatybilność wsteczna zostaje - best feature ever).

 

Tak się pewnie nie stanie i będzie smutno (żeby tylko taka klapa źle nie wpłynęła na premiery gier na Linuksa - to jest moje największe zmartwienie w tym wszystkim ;))

 

Pozdrawiam

Edytowane przez DeathTomahawk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Posiadam kilka przecen do oddania:

  1. Postal = -66% Zniżki
  2. Beyond Gravity = -50% Zniżki
  3. Hatland Adventures = -90% Zniżki
  4. Pixel Piracy = -25% Zniżki x2

Gdyby ktoś był zainteresowany to zapraszajcie: http://steamcommunity.com/id/virus00123/

Edytowane przez ViruS001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

New Steam refund policy lets you get your money back "for any reason"

Good news for those of us with light wallets and itchy mouse fingers. A new update to the Steam refund policy both simplifies and broadens the conditions under which you can get your money back after making a purchase. "You can request a refund for nearly any purchase on Steam—for any reason. Maybe your PC doesn't meet the hardware requirements; maybe you bought a game by mistake; maybe you played the title for an hour and just didn't like it," the policy now states. "It doesn't matter."

The updated policy applies not just to games, but also DLC, in-game purchases, pre-purchases, bundles, and even funds added to your Steam Wallet. The only conditions, generally speaking, is that the refund request must be made within two weeks of the original purchase, and the content in question must have less than two hours of playtime. And if you happen to fall outside of those conditions, it's not necessarily the end of the story: "You can ask for a refund anyway and we'll take a look," Valve wrote.
It's a far cry from the policy imposed in March that, as Gamespot explained, granted a 14-day window for refund requests window but then effectively closed it by including a clause stating that refunds would not be granted once Valve's "performance of its obligations has begun." In other words, when your download was finished, so was your right to a refund.
The updated policy states that "Valve will, upon request via help.steampowered.com, issue a refund for any reason, if the request is made within fourteen days of purchase, and the title has been played for less than two hours... You will be issued a full refund of your purchase within a week of approval. You will receive the refund in Steam Wallet funds or through the same payment method you used to make the purchase."
Naturally, there are a few restrictions, but they're generally on things that are out of Valve's hands. Refunds aren't available for movies or redeemed gifts, for instance, and some third-party DLC will not be refundable, if, for example, it "irreversibly levels up a game character," but such exceptions will be "clearly marked as nonrefundable" prior to purchase. All in all, I'd say it's about as fair a policy as anyone can reasonably ask for.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ma nie być już ani promocji dziennych ani flash. Czyli wychodzi, że jednakowe obniżki na wszystko podczas całego okresu wyprzedaży. Nudno będzie, raz się wszystko przejrzy i koniec zabawy.

 


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ruszyła zimowa wyprzedaż steam... Jak wam się podoba?. Moim zdaniem jest tak, jak borsuczy_król napisał....... nudy. Bez dziennych wyprzedaży cała ta akcja jest bez sensu. Dla nas zarabiających w PLN, przy takim kursie euro oferta wcale nie jest taka "promocyjna". Trochę mi smutno jak spojrzę co i w jakich cenach kupiłem w zeszłym roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej nie trzeba co kilka godz liczyć, że w końcu gra na która czekamy będzie przeceniona bardziej albo żałować zakupu za kilka euro więcej zanim gra trafiła do "daily deals".
A że zarobków nie mamy europejskich i kurs jest teraz taki, a nie inny, to większość ofert mało okazyjna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, panowie pół roku temu kupiłem ETS2 Legendary Edition. Normalnie parę razy zagrałem, dzisiaj patrze i owszem mam grę w bibliotece ale zamiast przycisku GRAJ mam przycisk KUP. Wyinstalowałem grę i chciałem wpisac ponownie kod steam to było napisane że już posiadam tą grę... o co chodzi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, panowie pół roku temu kupiłem ETS2 Legendary Edition. Normalnie parę razy zagrałem, dzisiaj patrze i owszem mam grę w bibliotece ale zamiast przycisku GRAJ mam przycisk KUP. Wyinstalowałem grę i chciałem wpisac ponownie kod steam to było napisane że już posiadam tą grę... o co chodzi ?

 

Niech zgadne, klucz z Allegro albo jakiegos G2A po "promocyjnej" cenie? ;]

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja tak mam czy wszyscy dostali remaster Bioshock na steam? :D Mam pierwszą część co prawda, ale kto ma 2 i Infinity - zobaczcie czy pod spodem tych gier nie ma kopiuj-wklej z dopiskiem "Remastered" - miła niespodzianinka jak dla mnie ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...