Skocz do zawartości
stranded

Steam

Rekomendowane odpowiedzi

Faktycznie... co za buce :mur:

Czyli wychodzi na to, ze z obecnego rzutu nie zakupie nic, bo Torchlighta juz mam, Universe At War mnie jakos nie interesuje, a Star Warsy zrobily sie za drogie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga z wklejaniem plików DLL do folderów z grami na Source - VAC Ban się kłania ;) ale jak to HL2 SINGLE PLAYER to raczej nie będzie problemu.

 

Torchlight kupiony, reszta dno. Czekam na jutro ;) no i dysk trzeba dokupić bo mi się cały Steam nie mieści na HDD oO

 

btw Star Wars się pomylili i dali 22€ potem, bywa. Ale za 9€ już bym je wziął ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LOL to co ja mam zrobić, żeby ten HL2 się odpalił. Nie dość, że nawet nośnik się nie może popsuć bo to cyfrowa dystrybucja to mogę bana dostać, bo nie mogę gry odpalić. Paranoja.

 

pliki dll pomagają tylko rozpocząć mi grę ale dalej nie mogę w nią zagrać :(

 

komunikat taki, że hl2.exe przstał działać.

Edytowane przez szczupak01

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W całych tych promocjach udało mi się zakupić Unreal Deal Pack. Niezły wypas. Właśnie odświeżam sobie pierwszą część oraz Powrót na Napali i zapoznaję z drugą. Jutro jak się ściągnie to obczaję UT3 bo póki co nie miałem okazji tego zrobić ;) Ciekaw jestem jakie jeszcze promo odsadzą na Steam'ie w tym roku. A nie wiele już zostało do końca 2009.

 

Co do problemu Szczupaka01.

Poradzić mogę 3 rzeczy zanim walniesz do supportu. A nuż może zadziała.

1. Kliknij właściwości HL2, wybierz zakładkę pliki lokalne i sprawdź integralność cache gry (przeprowadź ją).

2. W menu plik wybierz ustawienia. Na zakładce konto zmień udział testach beta (wybierz inną opcje niż miałeś obecnie zaznaczoną). Zrestartuj Steam'a. To dość częsty błąd, że wersja steam'a w grze nie zgadza się z klientem steam'a, który jest zainstalowany i używany (ostatnio miałem tak z Lost Planet i pomogło).

3. Jak powyższe nie da rady, poszperaj na forum publicznym Steam'a w temacie Half Life 2.

 

Powodzonka. Daj znać jak poszło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

strzał na ślepo - a może Steam zainstalowany na partycji systemowej i coś się wali z tą grą (prawa dostepu)

 

Ten pliczek Mss32.dll jest u mnie w Steam\steamapps\mariuszdw\half-life, tak więc raczej ban nie grozi. Zresztą ta gra to single. U mnie nigdy nie było takiego błędu ani na Vista, ani na W7 (oba x64)

 

 

A z promocji to jeszcze się zanstanawiam między zakupem Wiedźmina (do tej pory FlatOut, World of Goo, STALKER: Shadow of Chernobyl).

Chciałoby się Dragon Age, ale ździerają.

Widzę, że Torchlight rządzi :D Kupiłem jeszcze za te 7,99€ (weekend deal). Wczeeśniej demo leżało na dysku ze 2 tygodnie, ale jak ruszyłem to teraz wessało :lol:

Edytowane przez MariuszDW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To raczej nie prawa dostępu bo wszystkie inne działają. Melampus zmieniłem na udział w becie, zresetowałem steam'a i musze gry ściągać od nowa, fcuk. Teraz mi się nie chce bo zanim się ściągnie to minie godzina. Szukałem na forum i pisali tam, żeby usunąć plik mss32.dll z katalogu windows/system32 ale to nic nie dało. Tą integralność cache robiłem 3-4 razy i za każdym razem succesfull. Ręce mi opadają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, a ja nie będę oryginalny i dalej utwierdzam się w przekonaniu, że Steam to kupa i nie zamierzam ładować w niego już kasy. Nie bez powodu, bo sam miałem podobne kwiatki jak szczupak. Niegdyś dodatkowo liczne problemy z update'ami. Fakt teraz wszystko działa normalnie, ale jakoś niechęć do Steama pozostała. Wolę kupić w grę w wersji pudełkowej i tyle. Chociaż nie ukrywam, że niektóre promocję mają ciekawe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi w steamie jedynie co nie odpowiada to aplikacja, mogliby to jakoś odświeżyć, przyśpieszyć działanie bo im dłużej się korzysta tym bardziej muli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Internet 8mb, transfer 1mb, a ze steama leci 20kb/s!

To raczej problem po twojej stronie/providera . Ewentualnie sprawdź ustawienia w "elementach pobranych". Np jaki masz wybrany region pobierania. Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze zaznaczyć wszystko inne tylko nie Polskę! Mają lipny serwer, kolega pracował gdzieś z kimś kto te serwery udostępnia i to jest dno.

 

Tak samo większość Niemieckich i Rumuńskie. Najlepiej zbanować w pliku svhosts w Windowsie adresy IP polskiego, niemieckiego i rumuńskiego - IP te można sprawdzić programem od Microsoftu TCPView.

 

Ponad to @szczupak01

 

Już zgłosiłem, tylko jestem ciekaw kiedy łaskawie mi odpiszą.

Do dwóch dni roboczych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te promocje będą trwać do końca roku, czy dzisiaj jest ostatni dzień?

 

Po pierwsze zaznaczyć wszystko inne tylko nie Polskę! Mają lipny serwer, kolega pracował gdzieś z kimś kto te serwery udostępnia i to jest dno.

Jaki polecasz ? Ostatnio ściągałem Gacka i RE5. Gacek pobrał się w 5 godzin (prędkość średnio 500kb/s), RE5 nie wiem, bo zostawiłem Steam na noc. W monitorze łącza podało mi maksymalną prędkość ściągania 2,3Mb/s

Edytowane przez BLANTMEN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Japonię albo cokolwiek w USA niby dalej a lecą maxem ;)

 

Te obecne dile to znowu nieporozumienie. Mam nadzieję, że jeszcze jutro coś dadzą. A no jak ktoś nie ma DOD:S to niech kupi...ja to mam już z 2 lata ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ja do DoDa zabierałem się już od dłuższego czasu, a dzisiaj dali taką cenę, że żal nie kupić :)

Dużo jest serwerów w to ? W sumie kiedyś w to grałem i jakoś mi nie przypasiło.

 

Steam fajny, że nie trzeba martwić się płytki i kupujesz->ściągasz->grasz, ale lipa, że nie można później tego sprzedać, albo przynajmniej komuś pożyczyć.

 

Na na steam mam tylko modern warfare 2, bo inaczej się nie da zagrać mimo, że mam boxa. ;)

A tak ogólnie wolę boxy, fajnie wyglądają na półce i już minęły czasy, że się chciało spróbować wszystkich nowości. Teraz katuje mw2, w lutym bc2, marzec avp3, nie mam tyle czasu co strander, żeby w 110 gier łupać. :D Btw obliczałeś ile już na to floty Ci poszło ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...