Skocz do zawartości
stranded

Steam

Rekomendowane odpowiedzi

zalosne... wprowadzenie tego w regulamienie z tego co pamietam mialo dotyczyc posiadania gier przed premiera... yuucOm jakie miales watpliwosci? 90% gier dostepnych przez steama sie "sciaga", a z tego co widze, kolega nie pomylil tematu... moze odrazu wbijajcie do kazdego tematu i zadajcie screenow i dowodow zakupu :x

 

do tego

 

Niepożądanym jest by użytkownik prowadził w temacie dywagacje nad legalnością gry innego użytkownika, gdyż powoduje to zaśmiecenie tematu. Jeżeli chcesz pomóc moderacji użyj funkcji raportowania postu.

Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie - uważam, że wymaganie od każdego, kto bierze udział w dyskusji jako gracz, podania dowodu oryginalności posiadanej kopii uważam za uwłaczające... (taka jest moja interpretacja punktu 3 regulaminu, jak piszecie regulaminy absurdalne, to chociaż piszcie je bez poślizgów niejednoznaczności, ponad to domyślnie każdy może być poproszony o pokazanie dowodu legalności gry, nawet jak gra już dawno miała premierę, odmowa niestety nie swiadczy o winie, a jednak tak bedzie to przez bardziej upierdliwych moderatorow dobrym pretekstem) tym bardziej, że spora część graczy posiada gry w większości w formie elektronicznej... widać władza uderza do głowy, serio jest tyle radości z gnębienia użytkowników?

dlatego uważam...

No i ok. Zwracam honor. Sprawidzć musiałem .

... że nie musiałeś! co innego dyskusja z ludźmi mającymi pytania o szczegóły questów przed premierą gry - wtedy należy uzyskać dowód legalności (sam mam wiedźmina zarejestrowanego online 2 dni przed światową premierą, bo się onaniści ze sklepu pośpieszyli, czyli wg 4 i 5 punktu dostalbym bana)... co innego tutaj... jak mniemam yuucOm ma gdzies 6 punkt regulaminu, no chyba, ze nie umiem czytac ze zrozumieniem... ale jak mam gre na steamie, to sie wg w/w punktu tlumaczyc nie musze... wiec jak to jest? regulamin czytamy jak nam wygodnie?

 

reasumujac takie zachowanie jest złe i wprowadza bardzo nieprzyjemną atmosferę

Edytowane przez grzechuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie - uważam, że wymaganie od każdego, kto bierze udział w dyskusji jako gracz, podania dowodu oryginalności posiadanej kopii uważam za uwłaczające... (taka jest moja interpretacja punktu 3 regulaminu, jak piszecie regulaminy absurdalne, to chociaż piszcie je bez poślizgów niejednoznaczności, ponad to domyślnie każdy może być poproszony o pokazanie dowodu legalności gry, nawet jak gra już dawno miała premierę, odmowa niestety nie swiadczy o winie, a jednak tak bedzie to przez bardziej upierdliwych moderatorow dobrym pretekstem) tym bardziej, że spora część graczy posiada gry w większości w formie elektronicznej... widać władza uderza do głowy, serio jest tyle radości z gnębienia użytkowników?

dlatego uważam... ... że nie musiałeś! co innego dyskusja z ludźmi mającymi pytania o szczegóły questów przed premierą gry - wtedy należy uzyskać dowód legalności (sam mam wiedźmina zarejestrowanego online 2 dni przed światową premierą, bo się onaniści ze sklepu pośpieszyli, czyli wg 4 i 5 punktu dostalbym bana)... co innego tutaj... jak mniemam yuucOm ma gdzies 6 punkt regulaminu, no chyba, ze nie umiem czytac ze zrozumieniem... ale jak mam gre na steamie, to sie wg w/w punktu tlumaczyc nie musze... wiec jak to jest? regulamin czytamy jak nam wygodnie?

 

reasumujac takie zachowanie jest złe i wprowadza bardzo nieprzyjemną atmosferę

Ze wcześniejszych wypowiedzi w pewnym temacie to wynikło...

 

Jaka władza uderza do głowy... Nikogo za to nie pokarałem, bardziej pouczam.

 

Co do pkt 4 jest wyraźnie napisane: "pirata" przed premierą a nie org.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawostka z dzisiaj:

http://forums.steampowered.com/forums/show...00#post13261900

ludzie sobie poodpalali star trek online, bo byl wczesniejszy start dla preorderowcow i po kilkunastu minutach gry wszystkich steamowcow wywalilo z gry, klient sie skasowal caly, pobiera sie od nowa niespaczowana wersja z oben bety... ludzie musza scaigac po 10 giga od nowa! najsmieszniejsze jest to, ze ludzie ktorzy wylaczyli steama i odpalili bezposrednio launcher graja do woli dalej... moim zdaniem jest to dzialanie celowe, by odciazyc serwery gry, ale jako preorderowiec moiwe steamowi do widzenia... juz na mnie raczej nie zarobia :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ekipa Steama miala jaja , to by zwrocili czesc peiniedzy (albo na konto, albo w postaci bonow na zakupy). Ciekawe tylko, czemu skonczy sie na stanfdardowych przeprosinach, albo jeszcze bardziej standardowym "pocalujcie nas w d..." <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Leading Platform for PC Games Now Serving Over 25 Million Accounts

 

January 29, 2010 ValveŽ today announced extraordinary 2009 growth data for Steam, a leading platform for PC games and digital entertainment, with major increases in accounts, concurrent players, unit sales and more. The year also marked tremendous adoption of the Steamworks suite of publishing services in the tangible and electronic versions of many of the year's biggest releases.

 

During the last calendar year the platform surpassed 25 million active accounts, up 25% from the prior year. Of the 25 million accounts, over 10 million of those have profiles in the Steam Community.

 

In addition to the millions of new accounts created during the year, the peak number of concurrent users eclipsed the 2.5 million mark during the month of December, pushing Steam's average monthly player minutes to more than 13 billion.

 

Meanwhile, Steam now offers over 1,000 games from over 100 developers and publishers around the world. Unit sales for 2009 increased by more than 205%, marking the fifth straight year the platform has realized over 100% year-over-year growth in unit sales.

 

2009 also delivered a wave of titles supported by Steamworks, in tangible and electronic versions, including Call of Duty: Modern Warfare 2, Dawn of War II, and Empire: Total War. Empire also used Steamworks for the delivery and management of its paid downloadable content releases.

 

Steam turned five years old in March 2009, said Gabe Newell, president of Valve. With the introduction of each new platform feature released over the years such as the Steam Community, Steam Cloud, and Steamworks we've seen corresponding growth in account numbers, concurrent player numbers and developer support for the platform. As such, we plan to continue to expand and grow the platform to better serve the developers supporting the open platform and millions of gamers logging in each day.

Taka ciekawostka ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jest przecena, ale co ma do znaczenia napis FAIL?

To, że w rzeczywistości cena jest 2 razy wyższa niż na reklamówce? Na początku promocji zresztą cena była taka jak obiecana, po jakimś czasie dopiero podnieśli... Edytowane przez knrdz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sciągnąłem sobie Mass Effect 2 na lapka, pograłem trochę, a teraz chcę zainstalować na peceta z utworzonej na lapku kopii. No i się instaluje, folder ma odpowiednie rozmiary, a po skończonej instalacji zaczyna ciągnąć z neta od zera. Nie wiecie co mu nie pasi? :angry:

 

Zrobiłem walidację i niby ok.

 

 

 

edit

Już nie ważne. Najwyraźniej wypuścili poprawkę do polskiego audio. Zmieniłem na angielski i śmiga.

Edytowane przez MariuszDW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to scam site ? Ło kuźwa sorry, nie miałem pojęcia.

 

Przyjmuję pokornie opieprz i przepraszam najmocniej.

Pośpieszyłem sie z podaniem "njusa" i zarobiłem wielkiego siniaka na opinii.

Mam jedynie nadzieję, iż nikt nie nadział się na ten scam.

 

Dziękuję jednocześnie Stranded-owi za czujność i szybką reakcję.

Edytowane przez djsilence

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam prośby przyjmuje :P widzieliście? Titan Quest Gold (Podstawka+Dodatek) za 4 funty na steam, fajna oferta zbieram kasę i poproszę djsilence aby mi kupił, prześle mu tam kasę i będzie git majonez.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam prośby przyjmuje :P widzieliście? Titan Quest Gold (Podstawka+Dodatek) za 4 funty na steam, fajna oferta zbieram kasę i poproszę djsilence aby mi kupił, prześle mu tam kasę i będzie git majonez.

ja widze w UK za 2,49funciaka, w PL(4,99ojro)...

@djsilence i inni, jest mozliwosc przelewu na polskie konto czy tylko UK? i przez co najlepiej zalatwiac przelew jakby co...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Chronic

Z pośpiechu wkleiłem felerny link, który okazał się scamem. Wiesz, wejdź, zaloguj sie na steam przez naszą stronę.

Wstyd jak cholera!

 

@ernik

Paypal niestety wymagany. Jak nie masz, to musisz kogoś z nim znaleźć. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to scam site ? Ło kuźwa sorry, nie miałem pojęcia.

 

Przyjmuję pokornie opieprz i przepraszam najmocniej.

Pośpieszyłem sie z podaniej "njusa" i zarobiłem wielkiego siniaka na opinii.

Mam jedynie nadzieję, iż nikt nie nadział się na ten scam.

 

Dziękuję jednocześnie Stranded-owi za czujność i szybką reakcję.

 

Shit happens :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z cs 1.6 na steamie. Po reinstalacji cs nie widzi serwerów a steam widzi. Reinstalowałem csa na 2 sposoby, steama też. Wszystko przepuszczone przez firewalla. Nie wiecie co się mogło stać?

 

Dobra już naprawiłem, wystarczyło dodać serwer do ulubionych i odświeżyć w grze a potem wejść w zakładkę internet i już normalnie wyszukuje serwery.

Edytowane przez LMAO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj może wyłączyć po prostu firewalla i zobacz co się stanie ? :huh:

 

Godzina 15.20 ale akcja, również macie problemy z uruchomieniem Steam? Mi pisze brak połączenia ze Steam.

Edytowane przez Zajcewik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobię restart kompa i zobaczę jak coś to reinstallne go :P

 

No usunąłem wszystko oprócz steam i steamapps i aktualizuje :)

Edytowane przez Zajcewik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...