Skocz do zawartości
stranded

Steam

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież pisałem, że do steam nic nie mam, dzwoniłem do tych skur.. z microsoft ale mnie olali co za banda.

No nic będe pisał do steam i ich błagał o nowy klucz. Cholera a zastanawiałem się czy sprzedać ten kupon na allegro miałbym na dwa sześciopaki i spokojny ale ciężki łeb :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Jak coś to możesz grać offline w singla, ale jeśli ci zależy na mutli (nie wiem czy warto przy takiej ilości cheaterów) to niestety jest problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź, konto live id miałem jeszcze założone wcześniej, i samo mnie przekierowało na Polskę, nie dam się wydymać s[ciach!]ysynom, dzwonie tam jutro albo w poniedziałek.

Witaj w klubie, ja sie juz pogodzilem z tym, ze mnie sku******y wydymaly. Tak na pocieszenie mi zostaje to, ze i tak bym nie gral na multi w ten shit, single mi styknie ;p Co nie zmienia faktu, ze mam uraz do calego live, nigdy nie kupie od nich gry. Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na pierwszy rzut oka nie mogłem w ogóle połapać się z całym wyglądem i chyba puki nie wyjdzie oficjalna wersja powrócę na "starszą" wersję wyglądu Steam. :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ku......!!!! co to ma byc !!!! wcisnalem zeby mi ta bete zainstalowalo, jakos poszlo ale po wszystkim co za zdziwienie - nie ma moich gier ????!!!!! pomyslalem ze moze cos z ta beta odinstalowalem to i wrocilem do starego ale po zalogowaniu na konto w moje gry jest lista moich gier ale z dopiskiem obok pre-load i ze sobie moge je zakupic ???!!! WTF ??? czy ktos wie o co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja czekam na Tomb Raidery :D

Nawet jeśli dadzą za 25% ceny wyjdą drożej niż pakiet cenegowy (w którym masz wszystkie, a nie tylko 3 najnowsze gry serii). Na sztuki też się nie opłaci, Underworlda wciąż w Komputroniku można kupić za ~30 zł, a pozostałe na wyprzedażach po 10-15...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już sobie dałem spokój ;-D

 

Od paru dni w ogóle Steama nie odpalam bo tam się nic już nie opłaca kupować (nawet w większości przecen). Lać na nich trzeba może się zmienią jak zobaczą mniej $$$

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypas promocja, tylko 150% ceny sklepowej a nie 250%.

Ceny na Steamie i w ogóle dystrybucji elektronicznej to jest czysty absurd. Dziwię się, że ludzie w ogóle tam kupują.

 

a najlepsze bylo tlumaczenie: w dystrybucji elektronicznej odpadaja koszty tloczenia, dystrybucji, marz sprzedawcy itp. - ceny beda mniejsze - ciekawe gdzie...

BTW. na Alledrogo sa klucze do DAO i ME2 w cenie 60-70zl(i taka wlasnie cene oczekiwalbym w porownaniu do BOX - 120zl) - ktos kupowal? jakies problemy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Prawda jest taka że skoro 1 dolar = 1 euro, to powinni zrobić polską wersję sklepu gdzie by 1 dolar = 1 zł. Czy to by nie było sprawiedliwe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka że skoro 1 dolar = 1 euro

A kto Ci takich głupot nagadał? Cen gier na Steamie nie ustala Valve, a ich wydawcy. Zwykle w EU gry są droższe (te paręnaście do dwudziestu paru procent to nawet powinny być, skoro "nasza" cena zawiera VAT), ale przecież bywają tytuły wycenione tak samo, albo nawet niżej niż w US - vide S.T.A.L.K.E.R. Call od Pripyat: zarówno "normalna" cena, jak i "loyalty promo" są dla naszej części Europy tańsze (o odpowiednio 9% i 32%) niż dla Amerykanów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kto Ci takich głupot nagadał? Cen gier na Steamie nie ustala Valve, a ich wydawcy. Zwykle w EU gry są droższe (te paręnaście do dwudziestu paru procent to nawet powinny być, skoro "nasza" cena zawiera VAT), ale przecież bywają tytuły wycenione tak samo, albo nawet niżej niż w US - vide S.T.A.L.K.E.R. Call od Pripyat: zarówno "normalna" cena, jak i "loyalty promo" są dla naszej części Europy tańsze (o odpowiednio 9% i 32%) niż dla Amerykanów...

 

W UK też jest VAT i jakoś ceny w funtach są niemal zawsze odpowiednio dostosowane i mają podobną wartość po kursie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AVP amazon Ł16.93

AVP Steam Ł16.74

Czyżby koszty tłoczenia, nadruku, opakowania i logistyki wynosiły 20 pensów ? :)

 

Coś mi się wydaje, że AVP nie sprzedał się tak jakby sobie tego życzyli. Taka cena w retailu, tak szybko po premierze? Wow.

Edytowane przez djsilence

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W najblizszym czasie support steama poprosi mnie o wyslanie key'ow z gier ktore posiadam na koncie. 2 z 4 mam wersje pudelkowe. 2 natomiast to keye kupione na allegro. Po zakupie dostalem foty key'ow. Teraz pytanie. Z tego co sie orientuje, support chce zeby na skanie key'a, ktory wysylamy im za pomoca formularza zalaczników, dolaczyc numer ticketa, ktorego dotyczy zgloszenie. Sprzedaz key'ow jest o ile mi wiadomo legalna takze moge z nimi wprost rozmawiac na zasadzie ze na 2 skanach key'ow nie bedzie wpisanego mojego ticketa? Czy lepiej leciec w &^% i wrzucic w PS warstwe spisanego ticketa np. grubym mazakiem? :). Boze paranoja jakas, utrudniaja dostep do calego konta z powodu 'wycofania platnosci przez sprzedawce za gifta'.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...