Skocz do zawartości
stranded

Steam

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Harry Lloyd

Nie ma jakichś informacji o wyprzedaży wielkanocnej? W zeszłym roku chyba cały wielki tydzień była, jak nie dłużej, a póki co nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

To akurat chyba pozostałość po Rockstar Weekend, od wczoraj 19:00 było GTA IV i Epizody, dziś o 19 zniknęło info ze strony głównej, ale ceny pewnie nie zmienili.

 

No nic, mam nadzieję że jednak coś zrobią, choć jeśli mieli by dać znowu to samo to chyba wiele nie strace, bo mam prawie wszystko co mnie interesowało z ich dotychczasowych promocji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma jakichś informacji o wyprzedaży wielkanocnej? W zeszłym roku chyba cały wielki tydzień była, jak nie dłużej, a póki co nic.

Dobrze powiedziane, "chyba". Nie było wcale, kolejna duża po zimowej "holiday sale" i może kilku wyprzedażach pojedynczych wydawców (jak ostatnio Rockstara) była dopiero ta wakacyjna "Perils of Summer", od 24 czerwca. Edytowane przez knrdz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Jak ktoś nie wie to EA Week znowu jest, jeszcze chyba 3 godziny stare Crysisy na przecenie, 5 euro za oba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że dało dziś Medal of Honor oraz Battlefield 2 w dobrej cenie. Patrząc na Empik wychodzi połowe ceny.

Lecz która z tych gierek jest lepsza w multi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Jak by ktoś był zainteresowany to mam do sprzedania tatnio DiRT 2 na Steamie w postaci gifta. Szczegóły na PM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź sobie, borsuczy, Dwarf Fortress. Bardzo trudna, skomplikowana, przyprawiająca o zawrót głowy oferowanymi możliwościami i darmowa gra. Oryginalnie działa na rozszerzonym Unicode, 16 kolorach i bez dźwięku. Ja, by ułatwić sobie odbiór, korzystam z Phoebus' Graphic Seta (można ściągnąć spreparowaną paczkę) i SoundSense. Na początku wykazałem się butą i próbowałem grać, nie spojrzawszy nawet na poradniki, lecz prędko uznałem, że rozgryzienie gry w ten sposób zajęłoby mi chyba parę lat. Tutaj pomocny materiał, który ułatwia start. W skrócie: Dwarf Fortress to Minecraft do potęgi.

Edytowane przez Vennor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy czy wy też macie problem z zalogowaniem się do steam'a ? Z tego co widzę nie potrafi się zaktualizować. Cały czas pojawia się komunikat o braku uprawnień do pliku steam.exe. (katalog jak i plik nie są w trybie read only). Próbowałem z usuwaniem pliku *.blob i z ponownym zainstalowaniem steam'a. Niestety, po instalacji pojawia się komunikat o tym, że na moim komputerze jeszcze się nie zalogowałem i niektóre usługi mogą być niedostępne. Dodatkowo pojawia się info że nie można pobrać danych o systemie (czy coś w tym stylu). Próbowałem z wyłączonym programem antywirusowym i wyłączonym firewallem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, też mamy. Inni użytkownicy na forum Steam zgłaszają ten sam problem.

 

Sprostowanie: chwilę po tym, jak napisałem tego posta, Steam wreszcie się włączył i zaktualizował.

Edytowane przez Vennor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta, tylko u mnie dalej występuje ten sam problem. Steam został całkiem odinstalowany, wpisy w rejestrze usunięte. Po instalacji od razu odpala się aktualizacja, która kończy się błędem dot. braku dostępu do pliku steam.exe ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj Dirt za 2.25e, kto wie czy nie najlepsza część (przynajmniej tras jest dużo).

Sprawdź sobie, borsuczy, Dwarf Fortress. Bardzo trudna, skomplikowana, przyprawiająca o zawrót głowy oferowanymi możliwościami i darmowa gra. Oryginalnie działa na rozszerzonym Unicode, 16 kolorach i bez dźwięku. Ja, by ułatwić sobie odbiór, korzystam z Phoebus' Graphic Seta (można ściągnąć spreparowaną paczkę) i SoundSense. Na początku wykazałem się butą i próbowałem grać, nie spojrzawszy nawet na poradniki, lecz prędko uznałem, że rozgryzienie gry w ten sposób zajęłoby mi chyba parę lat. Tutaj pomocny materiał, który ułatwia start. W skrócie: Dwarf Fortress to Minecraft do potęgi.

 

Podziękuję... Dołączona grafika Ja chcę się tylko trochę pobawić a nie rozgryzać grę przez lata. A w trybie tekstowym to ja tylko w MUDy jestem w stanie grać, a raczej byłem.

 

Ale że tylko 2 nas chętnych najwyraźniej to poczekam, będzie jakieś promo prędzej czy później.

Edytowane przez borsuczy_król

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam prawdopodobnie mały problem z Steamem. Kupiłem dzisiaj w promocji Civilization IV w pakiecie. Czyli z wszystkimi dodatkami. W mailu potwierdzajacym płatność mam jedną kopię gry, w blokadach karty kredytowej zablokowana kwota odpowiada jednej kopii. Lecz w bibliotece mam następująco:

Sid Meier's Civilization IV

Sid Meier's Civilization IV

Sid Meier's Civilization IV: Beyond the sword

Sid Meier's Civilization IV: Beyond the sword

Sid Meier's Civilization IV: Colonization

Sid Meier's Civilization IV: Warlords

Sid Meier's Civilization IV: Warlords

 

I w związku z tym mam pytanie czy to tylko tymczasowy błąd czy może naliczą mi opłatę za dwie kopie? Co radzicie zrobić bo bym wolał uniknąć tego drugiego wariantu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Chyba odkryłem co jest powodem. Elementy widoczne podwójnie różnią się tym że jedna wersja nie jest dostępna na moją platformę (Vista) a druga jest dostępna do instalacji. Tak jak by były wersje osobne dla róznych systemów.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie ktoś się w ostatnich godzinach rejestrował się na STEAMIE ? Chciałem sobie w promocji kupić CIV IV i cały czas w trakcie tworzenia konta wychodzi mi: 'Utworzenie konta nie powiodło się. Spróbuj ponownie później.' . Próbowałem już zmieniać e-mail i login (chociaż o żadnym błędzie mnie nie informuje).

 

 

PS Dobra, znalazłem jakieś stare konto, które założylem 3 lata temu. Problem w tym że rejestracja spod poziomu strony ma złe sprawdzanie nicków i maili, w aplikacji wszystko działa bez problemu.

Edytowane przez Thomas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...