Skocz do zawartości
cavarr

Ati Radeon HD3850/3870

Rekomendowane odpowiedzi

Mozna juz gdzies w Polsce kupic 3870 ? od tygodnia mam wszytsko oprocz karty i juz mnie cos trafia bo nie moge kompa zlozyc :<

 

W komputroniku podobno maja miec dostawe HD3870 21listopda ale to nigdy nic nie wiadomo :wink: Oczywiscie nie radze ci tam kupowac poniewaz maja mega ceny :blink:

A w innych sklepach nie wiem kiedy dostawa :rolleyes:

Edytowane przez cwaniak-92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.gral.pl/preview/PowerColor/Rade...xDVIPCI-E2.0_16

 

Hd3850 256mb Powercolor dostępny za 650zł. Karty od Sapphire (70zł taniej) jeszcze nie mają.

Bardzo drogo, musi spaść minimum 100zl niżej, ale nawet wtedy nie polecałbym żadnego Radeona z serii HD. Poczekać na GF8800GT z 256MB, nawet dopłacając dostajemy karty o klasę lepszą. Radeonom pozwoliłbym dojrzeć do niskiej ceny, albo niech kupują fanatycy. :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo drogo, musi spaść minimum 100zl niżej, ale nawet wtedy nie polecałbym żadnego Radeona z serii HD. Poczekać na GF8800GT z 256MB, nawet dopłacając dostajemy karty o klasę lepszą. Radeonom pozwoliłbym dojrzeć do niskiej ceny, albo niech kupują fanatycy. :lol2:

czy o klase lepsza to nie wiem, ale o klase droższą to napewno!! :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo drogo, musi spaść minimum 100zl niżej, ale nawet wtedy nie polecałbym żadnego Radeona z serii HD. Poczekać na GF8800GT z 256MB, nawet dopłacając dostajemy karty o klasę lepszą. Radeonom pozwoliłbym dojrzeć do niskiej ceny, albo niech kupują fanatycy. :lol2:

Pff 88GT z 256MB ramu napewno bedzie kosztowal od 800-900zł wiec ja juz wole kupic Radka ktory napewno po wejsciu na rynek i pojawieniu sie na magazynach sklepow bedzie kosztowal ok 600zl. No chyba ze ktos woli 200zl doplacic, a roznica bedzie sie zacierala im mniej pamieci bedzie posiadał GT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualne ceny Radkow z stron www.idealo.de oraz www.geizhals.at (czyli Niemcy)

Kurs licze po jakies 3,6 za Eu

 

Club 3d 3870 512MB - 184Eu - 660zł / 760zł - gral

Sapphire 3850 512MB - 156Eu - 560zł / 660 zł - gral

3850 256MB - 147Eu - 530zł / 580 zł - gral

Palit 8800GT 512MB - 200Eu - 720 zł / 1100-1200 zł - esc i inne zrodla ( to juz smiechu jest warte)

Oczywiscie bez kosztow przesylki, zazwyczaj 10 Eu nie wiem ile by to do Polski kosztowalo ( dobrze ze bede w Germanii na swieta)

 

Czyli w Polsce maja ostro ceny zawyżone, zreszta jak zwykle, mam nadzieje ze zejda w koncu do poziomu zachodnich a jak nie to w Germanii cos kupie

 

Sprzedalem swojego 8600GT (przesiadka na 6200TC) i mysle teraz nad takim 3850 512Mb lub 8800Gt 256 ( jak juz wyjdzie) choc ten 8800GT od Palita z ta cena to kuszaca propozycj. I widze ze warto od razu wejsc w 512MB w przypadku 3850 bo roznica znikoma

 

Ale co mnie dziwi to to ze nawet w takim gralu ceny sugerowane sa nadal za wysokie bo za 660 zl to juz mozna miec takiego 3870 a nie 3850 512MB

ale jak zwykle w Polsce szybko chca sie wzbogacic.

Edytowane przez Speedstar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrzcie co gość wystawił na Ollegro:

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=272204789

 

40sztuk szafirków 3850, i 14 dni,

kruca bomba mało czasu,

ciekaw jestem ile z tego pójdzie,

chciałem zaznaczyć że nic

mnie nie łączy z wyżej wymienionym

podmiotem, żeby nie było

że robię komuś reklamę,

chociaż i tak zapewne

niechcący to uczyniłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pff 88GT z 256MB ramu napewno bedzie kosztowal od 800-900zł wiec ja juz wole kupic Radka ktory napewno po wejsciu na rynek i pojawieniu sie na magazynach sklepow bedzie kosztowal ok 600zl. No chyba ze ktos woli 200zl doplacic, a roznica bedzie sie zacierala im mniej pamieci bedzie posiadał GT.

Gf8t też nie ma w sklepowych magazynach, więc nie możesz pisać o cenach. 900zł... też coś.

Patrzcie co gość wystawił na Ollegro:

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=272204789

 

40sztuk szafirków 3850, i 14 dni,

kruca bomba mało czasu,

ciekaw jestem ile z tego pójdzie,

chciałem zaznaczyć że nic

mnie nie łączy z wyżej wymienionym

podmiotem, żeby nie było

że robię komuś reklamę,

chociaż i tak zapewne

niechcący to uczyniłem.

Pijawka... Edytowane przez krzat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrzcie co gość wystawił na Ollegro:

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=272204789

 

40sztuk szafirków 3850, i 14 dni,

kruca bomba mało czasu,

ciekaw jestem ile z tego pójdzie,

chciałem zaznaczyć że nic

mnie nie łączy z wyżej wymienionym

podmiotem, żeby nie było

że robię komuś reklamę,

chociaż i tak zapewne

niechcący to uczyniłem.

 

HAHA gosc na allegro robi z siebie posmiewisko i tyle :lol: Chyba ludzie z kosmosu kupia tak droga karte (ktora jest za 570zl) :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item272204789_sapphi...r3_fullbox.html , uwaga ludzie zaczynaja szalec. Zaloze sie ze znajdzie sie paru "niewtajemniczonych" którzy wtopią...

PS. Ciekawe skąd on wziął az 40 sztuk :mur:

PS2. A co do ceny 88Gt to pozyjemy, zobaczymy :)

Edytowane przez Symbian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item272204789_sapphi...r3_fullbox.html , uwaga ludzie zaczynaja szalec. Zaloze sie ze znajdzie sie paru "niewtajemniczonych" którzy wtopią...

PS. Ciekawe skąd on wziął az 40 sztuk

 

Pewnie polacy to kupia :lol2: juhas pewnie mysli ze sprzeda cale 40sztuk :razz: Ludzie kompletna porazka :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8800 GT 256 mozna zobaczyc pierwszy tescik na VR-zone na forum i wszystko jest fajnie poki nie wlaczy sie rozdzialki na poziomie 1920x1200 bo wtedy karta zwalnia ponizej radka.

Do grania na 19" LCD starczy do 24" jaka mam zamiar kupic w tym lub przyszlym tygodniu napewno nie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po za tym to może wcale nie jest tak,

że jeśli ktoś przepłaca za coś to jest tępak,

naiwniak, może poprostu tak nam się

wzbogaciło społeczeństwo że jest mu bez znaczenia

czy zapłaci za coś 2 czy 3 stówki więcej.

Takiego człowieka nie należy wtedy nazywać

naiwniakem a burżujem, nie wiem

co z dwojga lepsze. :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrzcie co gość wystawił na Ollegro:

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=272204789

 

40sztuk szafirków 3850, i 14 dni,

kruca bomba mało czasu,

ciekaw jestem ile z tego pójdzie,

chciałem zaznaczyć że nic

mnie nie łączy z wyżej wymienionym

podmiotem, żeby nie było

że robię komuś reklamę,

chociaż i tak zapewne

niechcący to uczyniłem.

ciach!as i wszystko jasne :D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po za tym to może wcale nie jest tak,

że jeśli ktoś przepłaca za coś to jest tępak,

naiwniak, może poprostu tak nam się

wzbogaciło społeczeństwo że jest mu bez znaczenia

czy zapłaci za coś 2 czy 3 stówki więcej.

Takiego człowieka nie należy wtedy nazywać

naiwniakem a burżujem, nie wiem

co z dwojga lepsze. :lol2:

Po prostu 90% tego forum to osoby, które komputer mają od rodziców i zazwyczaj nie dostają tyle pieniedzy ile by chcieli i muszą czekać aż stanieje. Nie oszukujmy się... połowa z tych 90% jakby miała pieniądze to by brała te wszystkie 8800GT czy 3870 po 1200-1300zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu 90% tego forum to osoby, które komputer mają od rodziców i zazwyczaj nie dostają tyle pieniedzy ile by chcieli i muszą czekać aż stanieje. Nie oszukujmy się... połowa z tych 90% jakby miała pieniądze to by brała te wszystkie 8800GT czy 3870 po 1200-1300zł.

JAsssne. Wybacz, ale 8800GT kosztuje tyle, ile kosztować powinien - w porównaniu do GTXów i GTSów. Czyli jakieś 50% tego co wg nvidii kosztować powinien. Nie lubię jak się mnie w jajo robi.

 

A za cenę 1 gtxa robię CF na radkach 3870. Wydajność jakby wyższa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ;) a pozostale 10% zarabia pieniadze i wie ze te lekko nie przychodza i tez nie kupuje po zawyzonych cenach.

 

LOL on U man

No właśnie możesz być w błędzie... Ci co pracują i mają wydać na karte +/- 1000zł raczej nie będą zwracać uwagi czy zapłaci dwie stówki więcej czy mniej. Bo całymi dniami pracują i po pracy chcieli by sobie spokojnie pograć a nie czekać trzy miesiące (jak niektórzy na tym forum) aby kupić ją taniej o 200zł. Zresztą i tak na chwilę obecną w tym przedziale cenowym nie ma nic lepszego.

 

"LOL on U man"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...