Skocz do zawartości
cavarr

Ati Radeon HD3850/3870

Rekomendowane odpowiedzi

A czy te karty z zalozenia NIE mialy(w sensie gorsze) byc lepsze od 2900 xt ? Chyba nie nalezy oczekiwac ze karta bedzie bila 2900xt pod kazdym wzgledem , zwlaszcza ze jest o polowe tansza. Nowe nie znaczy najszybsze , a gdy sie okaze ze karta jest wolniejsza juz widze te 3 strony postow , ze to gwozdz do trumny , ze ati wali w ... , itp :P

Edytowane przez Byron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy te karty z zalozenia NIE mialy(w sensie gorsze) byc lepsze od 2900 xt ? Chyba nie nalezy oczekiwac ze karta bedzie bila 2900xt pod kazdym wzgledem , zwlaszcza ze jest o polowe tansza. Nowe nie znaczy najszybsze , a gdy sie okaze ze karta jest wolniejsza juz widze te 3 strony postow , ze to gwozdz do trumny , ze ati wali w ... , itp :P

8800gt i 8800gtx;] cos w tym stylu sytuacja.

Nie widze w tym nic dziwnego <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość bachus81

Gwódź do trumny czy deska ratunku ?

Wielkie oczekiwanie na wielkie... no właśnie....

 

Karta gorąca, rzekłbym nie mniej niż HD2900XT, z bardzo powaznym systemem "chłodzenia" który jednak jest cichy...

 

OC 850/1166 a jutro czas ją polutować :-) Ze słow jednak do czynów wykorzystując i poświęcając wolny czas powstało co nastepuje.....

 

Tu była masa obrazków.

Moje ulubione gry:

 

Tu też.

Ta sama platforma i stary dobry HD2900XT:

 

Tu również.

Ta sama platforma i nowy dobry 8800GT:

 

No zgadnij? :?

Do testu wykorzystałem MB na X38, a CPU taki w miarę popularny w sensie taktów na AC... enjoy ;-)

 

Bardzo przepraszam jeśli zabrzmi to niegrzecznie, ale po co nam testy w smarkach. One nic nie pokazują. Pokaż jak działa Crysis, GOW, COD4 gdzie te testy ???

 

Poczytaj regulamin, bo za chwilę nie będziesz miał takie okazji, chyba że przy rejestracji kolejnego konta. Obrazków nie cytujemy, zwłaszcza w tak dużej ilości. Jak ten post wygląda? A wystarczyło z cytatu wyrzucić te wszystkie fotki i byłoby o wiele przejrzyściej. :evil:

Crosis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przepraszam jeśli zabrzmi to niegrzecznie, ale po co nam testy w smarkach. One nic nie pokazują. Pokaż jak działa Crysis, GOW, COD4 gdzie te testy ???

Bardzo przepraszam, ale "nie cytujemy obrazków"

 

Ps. smarki wbrew pozorom bardzo dużo mówią...

 

Popatrz na cząstkowe wyniki w marku 2006, albo na GT1 w marku 2003 i porównaj z reszta GT w nim... Mi to mówi wystarczająco dużo.

Edytowane przez Sector19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość bachus81

Bardzo przepraszam, ale "nie cytujemy obrazków"

 

Ps. smarki wbrew pozorom bardzo dużo mówią...

 

Popatrz na cząstkowe wyniki w marku 2006, albo na GT1 w marku 2003 i porównaj z reszta GT w nim... Mi to mówi wystarczająco dużo.

ja codziennie testuję różne grafy i wiem że w markach, czy czątkowych czy nie najwydajniejszy jest HD2900XT a w grach dostaje baty od 8800GTS i 8800GT

 

twoja wypowiedź iście lamerska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i chyba o to chodzi. jesli w miesiac po premierze cena ustabilizuje sie do zapowiadanych 700zl i wyniki wydajnosciowe w grach beda przyzwoite, bedzie dobra karta dla ludzi z mniejszym portfelem. bo na razie nie zapowiada sie na flooda rynku i spadek cen 8800gt do sensownego poziomu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy jestem jaki jest dokładny pobór prądu dla 3870.I czy mój enermax da radę pociągnąć w crossfire 2 karty.Lub ten wynalazek co ma wyjść w przyszłym roku,dwurdzeniowy Radek.

Edytowane przez kurczak80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy jestem jaki jest dokładny pobór prądu dla 3870.I czy mój enermax da radę pociągnąć w crossfire 2 karty.Lub ten wynalazek co ma wyjść w przyszłym roku,dwurdzeniowy Radek.

podobno ok 105W a 3850 ok 90W

czyli CF koło 200W czyli jak masz zasilacz z 360W linia 12V to da radę w wielkim bólu , jak jeszcze proc po OC

POZDRO

Edytowane przez lukaspl21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem 11 stron tego topicu i jeśli mam zaćmienie, to nie bijcie, ale chyba nigdzie nie pada odpowiedź i nie ma jeszcze testu AA na nowym radku!

PMP w pierwszej kolejności poza kolejnością to trzeba było sprawdzić ;)

Co tam smarki dadzą, skoro karta wyłoży się na AA i tyle będzie z radości.

Tanio i szybko, to mi się źle kojarzy. Mam nadzieję, że ATI nie powtózyło błędu, bo teraz to byłaby już dla nich bardzo poważna wpadka!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady jaka kicha? Nieznacznie gozrej niz GT. Ale za to jak CF wymiata.

Ciekawe jak CF spisze sie w grze Crysis.

co z tego ze CF wymiata jak pod CF zeby go w miare w pelni (czyli PCI-e 8x/8x) wykorzystac to rzeba nabyc plyte na X38 ktory w porownaniu do P35 wcale nie jest wydajniejsza. P35 niestety robi CF tylko w opcji (16x/4x - druga karta) co przeklada sie w duzym stopniu na wydajnosc. Informacja wzieta z frazpc.pl przy porownaniu plyty gigabyte'a na X38 z P35.

Wydajnosc pozal sie Boze wiec nie oplaca sie zmieniac P35 na X38 tylko dlatego zeby przez chwile skorzystac z CF jak na poczatku roku wyjdzie nastepca P35 - P45 i bedzie wydajniejszy (terotycznie niz X38)

 

Dlatego koszty rosna. Ta karte oplaca sie kupic jak juz sie ma plyte X38 i chce sie zrobic CF lub na razie tylko 1-dna ze wzgledu na papierowa dostepnosc 8800GT (i jej cene)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przy 16/4 wydajnosc jest niewiele wyzsza niz pojedynczej karty... gdzies sa testy, mozna poszukac

 

Zabawa w CF oplaca sie tylko na X38 albo na 790FX - ale na tej 2 platformie to jeszcze testow nie widzialem

 

 

Odnosnie AA + AF to pare stron wczesniej byla taka fajna tabelka, ktora przygotowal jakis serwis, gdzie roznica wzgledem nvidii siegala 40% nawet. Wiec AA + AF = kupa

Edytowane przez MieH77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co z tego ze CF wymiata jak pod CF zeby go w miare w pelni (czyli PCI-e 8x/8x) wykorzystac to rzeba nabyc plyte na X38

Właśnie mam taka płyte (Asus Maximus) wiec jak bedzie dalo sie grac w Crysis na full detalach w 1680x1050 to odrazu kupuje i bede mial do szprzedania swojego GTX-a za dobra cene.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...