Skocz do zawartości
cavarr

Ati Radeon HD3850/3870

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie. Większość graczy gra w 1280x1024

nie patrzylem dzisiaj na recki, ale 1280 to przezytek i panoramiczne rozdzialki to przyszlosc a 22" z 1680*1050 kosztuja juz bardzo rozsadne pieniadze a 24" z 1920*1080 tez mozna miec bez rujnowania kieszeni wiec nie mow o wiekszosci jak nie masz jakis danych na poparcie swojej tezy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiekszość ludzi ma jednak te swoje 19", i tak jak ja, nie zamierza ich wymieniac puki co, bo są dobre. Docelowo oczywiście 22" panorama, ale na razie to po co ruszać coś, co jest OK :D Skąd sugestia ze 1G na rdzeniu będą lecieć? To by było zbyt piękne.

Edytowane przez Nicolass

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Większość graczy gra w 1280x1024

Jesli Polska i reszta krajów 3ciego swiata to "wiekszosc graczy" to ja odpadam

 

Wiekszość ludzi ma jednak te swoje 19", i tak jak ja, nie zamierza ich wymieniac puki co, bo są dobre.

jw

 

Jednak myślałem że ati będzie wolniejsza od 8800GT o 5%

a tu nawet w niektórych testach 20%

8800GT panuje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Spokojnie, czesto zachowujesz sie jakbys mial adhd czy podobne dziadostwo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.frazpc.pl/artykuly/566/GEFORCE/...IA,/XFX/i/ZOTAC

?! chyba uderzyłeś się w głowę.. czego Ty się spodziewałeś? przed premierą nikt nie chciał wierzyć, że karta tańsza o ~300 zł od GTSa 320-tki będzie go gniotła w każdym teście. tymczasem karta kładzie 640-tkę, a po lekkim oc GTXa i równa do Ultry - czasem jest nawet od niej szybsza ..i to to konstrukcje referencyjne z tym badziewnym chłodzeniem. cieniutko to Crysis na tym X1950Pro będzie wyglądał i żal chyba tyłek ściska że takie brednie wrzucasz :lol:

 

co do tych nowych Radków to w Action mają być dopiero przed końcem miesiąca - narazie nie można ich nawet zamawiać i ceny są bliżej nieustalone :-|

Po pierwsze synu ;) spokojnie, bo ci sie mleko ssiadzie pod nosem. Po drugie komentowalem wyniki 8800GT w tescie, do ktorego link byl umieszczony kilka postow wyzej (tam gdzie byl HD3870). Dostaje w tym tescie ponad 10fpsow od GTX w 1440x... wiec zejdz z tonu. No chyba, ze test byl do [gluteus maximus], ale watpie. A po trzecie jakbys wiedzial to radek x1950pro wymiata z C2D ;) A marudze z tego wzgledu, ze grafe w sumie zmienialbym pod crysisa, ale w momencie gdy zamiast 18fps w high mam miec 30-35 z spadkami do 20 no to sory co to za upgrade :) I zal [gluteus maximus] nie sciska, bo niby dlaczego?? Na moim radku Crysis wyglada tak samo jak na 8800GT z ta roznica ze sie tnie na high w 1280 a na 8800GT tylko czasami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak myslacych ludzi wlasnie brakuje ;) . Jesli mialbym kupowac grafe dla siebie, to bylby to wlasnie radek z serii x19xx. W UT3 jest szybki jak seria 8800, w pr0stricie radzi sobie rownie dobrze, jak widac w crysisie takze nie odstaje mocno... a cenowo przepasc ;)

 

Tekst z mlekiem rzadzi :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I właśnie X1900gt którego posiadam podkręcony tak, że wydajnościowo jest jak X1950XT wstrzymał mnie przed zakupem parę miesięcy temu 8800GTS, a jakże się zdziwiłem gdy zobaczyłem że i MOHA i CoD4 daje na nim radę, ale prawdopodobnie Lost Planet będzie się już dławić, więc tak czytam i dumam co tu brać nowego 8800GT czy HD3870.... siedzę do 5:00 i czekam na polska premierę, ale z zakupem wstrzymam się do początku grudnia coby głupotę ludzką ominąć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie z wszystkich dotychczasowych testów widac że zwycięscą jest gf8800gt i jest najsensowniejszym wyborem. Nie mówiąc o wydajności dwóch takich w wysokich rozdziałkach z AA.

Ati wydało kolejną karte ze średniej półki wydajnościowej. Szkoda że na high end się nie doczekałem.

Trzeba się będzie przełamac ;) i kupic karte od zielonych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czego się spodziewałeś po konkurencie 8600GTS ? Trzeba czekać na testy HD3870 :D

Chociaz z drugiej strony to 2x3850 na anadtechu bija GTXa od nvidii :D

No ale coz jak sie pokaze jakis palit sonic 3850 z 512 mb ramu i odrobinka wiecej napiecia na rdzeniu to bedzie wesolo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na pclabie juz sie kreca inaczej :P Dziwne....

 

Anyway jak ktos bedzie wiedzial, gdzie te karty sa dostepne, to niech daje linka :P

 

W gralu HD 3870 za 770zl .... cena bardzo ok

 

Pamieci 3870 to DDR4, wiec to normalne, ze osiagaja takie wysokie takty.

Edytowane przez MieH77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale na 3850 siedzą ddr3 więc ciekawe jaki jest czas dostępu tych pamięci... na pclabie poszły na 2500mhz... XD Jak za 550zł to ja też wchodzę w radka ale 3850 ;] Edit: pomyłka 2,5ghz ale na 3870 ;]

Edytowane przez PaBlO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano miala....narazie jest kosmiczna...jesli za pare dni spadnie od akceptowalnego poziomu 699-750zł to kupuje... a co do wydajnosci to mogla by byc lepsza:P

http://www.alternate.de/html/product/detai...rticleId=235005

 

Spokojnie , tutaj na wstepie 209€uraczy :) pozdro

 

Jest juz jakis test 3870 CF??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...