Skocz do zawartości
cavarr

Ati Radeon HD3850/3870

Rekomendowane odpowiedzi

mozna by sie zastanowic nad takim zbiorowym zkaupem =] swoja droga jak zmaowie karte w niemczech sztuke ile mniewyniesie transport ? orientujesie ktos zamawial moze ktos ?

2823006[/snapback]

ja mowie moge kupic w holandi ale nie wiem jaka tam cena jest

A kiedy wracasz do Polszy? Bo do tego czasu w Polsce moze juz byc normalna cena. :)

Oferty:

Club3D HD 3870 najtansza 178€

Asus 187€

:D

Edytowane przez new332

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej bedziesz skazany na zakupy za granica.

 

Nikt Ci sie raczje nie wychyli z dobra cena bo to raczej nie am sensu, po co sprzedawac 30% taniej jak mozna tez sprzedac 30% drozej..

 

Gdybys wygral samochód w "jakims konkursie" jego wartosc rynkowa wynosila by 50k złotych to sprzedawal bys go za 35 ? raczej nie :) Po co cos sprzedawac taniej jak mozna drozej to sprzedac :)

http://www.newegg.com/Product/ProductList....lue=679%3A33729

 

Jak widac po zalaczonym linku to w USA cos sprzedawcy sa malo przedsiebiorczy bo pare dni po premierze i karty 4 firm maja po cenie sugerowanej i to dostepne :D

 

Hmm teraz chyba jakas dobra promocja jest na przejazd Eurocity z Warszawy do Berlina tylko trzebaby tam jakis dobry sklep namierzyc i mozna jechac ;)

 

Dobrze ,ze mam spokoj do gwiazdki bo nie bede mial wczesniej kasy na karte , moze juz wtedy nasi kochani Polscy dystrybutorzy przestana dymac klientow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie jest dymanie klientow, maja prawo dac cene jaka im sie podoba, klienci beda to kupowac lub nie

 

jesli ci cena nie odpowiada to nie kupuj, a sklep/sprzedawca na allegro jak nie obnizy ceny to nie sprzeda i na tym straci, prawo rynku

 

nie chcesz nie kupuj, zmusza cie ktos do tego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ktos sprzedaje cos czego nie posiada ?

Pisales za karty na 100% beda za tyl ei tyle po czym widac jednak kasa robi swoje i karty sa ale 30% drozej to jest zenujace...

 

 

Wookie - jaka "kasa kasa kasa". Przeciez zamowienia / przelewy ida dopiero jak sprzet dojedzie. Po co opcja wczesniejszego zamawiania? Aby ktos mogl sobie zamowic (zarezerowac!) i miec pewnosc, ze to otrzyma - nei kazdy ma czas co 1h odswiezac strone jakiegos sklepu, aby zalapac sie na produkt. Preordery to przeciez normalna rzecz, szczegolnie na zachodzie (u nas w powijakach), tam czasami pojawiaja sie rzeczy z 3-5 miesiecznym wyprzedzeniem. Ktos zamawia i "ma spokoj", wie ze otrzyma, a przed zamowieniem dostanie stosowna informacje lub inne info, jezeli sytuacja sie zmienila. Szczegolnie na goracy towar - ktos zamawia wchodzac do kolejki" i nie musi sie potem martiwic "jezus zapomnialem ze wczoraj mialy byc moje ulubione buty, juz zabraklo :( " itd.

I co napiszesz? Ze w sklepie XXX jest opcja preorder, z ktorej klienci korzystaja? Ty naprawde zyjesz w 2007 roku? :/ No offence of coz.

 

Ok heh nie robmy juz offtopicu :V.

A czy tam bylo napisane preorder ? nie , tam byla oferta sprzedazy produktu chwilowo nie dostepnego , co za tym idzie sprzedawanie czegos czego sie nie ma , ludzie wplacaja kase na konto bo mysla ze produkt bedzie ( bo sklep tak w wiekszosci informuje , ze to kwestia kilku dni np ) a pozniej jak widac [gluteus maximus] , po czym jednak karty sa ale 30% wiecej

 

ja idac do sklepu i widzac w ofercie dany produkt i majac kase chce go kupic , smieszy mnie ze coraz wiecej , coraz czesciej dowiaduje sie ze to tylko na papierze wiem pan moooze to zalatwimy jak cos... moze za tyle moze wiecej , pan wplaci zaliczke poczeka bla bla bla , mam juz jako klient i nabywca dosyc takiego podejscie

 

skle nie jeste pewien dostawy informuje o tym !!!! czy to boli ? nie , czy to swiadczy o tym ze sklep faktycznie podchodzi do kloienta fer ? tak ale nie pisza ze karty beda i czekac laskawie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ wookie85

 

Dokladnie stary, taki sklep, ze gosc przychodzi, daje kase, a ja mu sprzet sprowadze za pare dni, to ja tez moge prowadzic. Wchodze do sklepu i chce kupic, to co jest w ofercie bez pier..., ze mi zamowia, tym bardziej, ze tak jak piszesz, takie sytuacje sa coraz czesciej.

Ktos juz wyzej pisal, ze Polska to 3 swiat w tej kwestii. To ja dodam od siebie, ze duzo szybciej by bylo wymienic to, w czym Polska nie jest trzecim swiatem, niz to w czym jest...

EOT

 

Sam chcialem sobie sprawic tego HD3850, ale jak takie numery robia, to ch... wam w d... Jak mocno zachoruje, to zamowie z Rajchu (powoli zaczyna to slowo znowu wracac do łask) i pokaze faka polskim sklepom.

Edytowane przez DziubekR1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam dobrych wiesci dla oczekujących na Sapphira HD38X0 producent niestety nie jest juz w stanie zagwarantowac suerowanych cen na terenie polski, które to wczesniej obiecal, dajc zarobic po ~30% dystrybutorom co automatycznie zaowocuje podwyżką cen kart dla klientów koncowych...

Jest to informacja od samego przedstawiciela Sapphire na polske.

A psy ludzie na mnie wieszali a ja doskonale wiedziałem jakie będą ceny

pozdrowienia z kosmosu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie jest dymanie klientow, maja prawo dac cene jaka im sie podoba, klienci beda to kupowac lub nie

 

jesli ci cena nie odpowiada to nie kupuj, a sklep/sprzedawca na allegro jak nie obnizy ceny to nie sprzeda i na tym straci, prawo rynku

 

nie chcesz nie kupuj, zmusza cie ktos do tego ?

Ale o co chodzi? Skoro sprzedawca ma prawo walic 50% przebicia to ja mam prawo to skrytykowac poki go nie wyzywam. Im mniej osob kupi karty po zawyzonych cenach tym szybciej ceny spadna , wiec robienie jak najwiekszego smrodu na forum ma sens.

 

Acha sprawdzilem Eurocity Warszawa-Berlin, albo Warszawa Poznan bilet w promocji 19 euro w jedna strone czyli 38 w obie. Przy kilku kartach powinno sie bardziej oplacac niz kupno 3870 za 1000 zeta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale o co chodzi? Skoro sprzedawca ma prawo walic 50% przebicia to ja mam prawo to skrytykowac poki go nie wyzywam. Im mniej osob kupi karty po zawyzonych cenach tym szybciej ceny spadna , wiec robienie jak najwiekszego smrodu na forum ma sens.

kazdy ma prawo krytykowac, ze jest drogo ale imo z tego powodu nazywanie sklepow tudziez osob "zlodziejami" nie powinno miec miejsca, a takie slowa padly. mozna nazwac ich zdziercami ale nie zlodziejami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale o co chodzi? Skoro sprzedawca ma prawo walic 50% przebicia to ja mam prawo to skrytykowac poki go nie wyzywam. Im mniej osob kupi karty po zawyzonych cenach tym szybciej ceny spadna , wiec robienie jak najwiekszego smrodu na forum ma sens.

 

Acha sprawdzilem Eurocity Warszawa-Berlin, albo Warszawa Poznan bilet w promocji 19 euro w jedna strone czyli 38 w obie. Przy kilku kartach powinno sie bardziej oplacac niz kupno 3870 za 1000 zeta.

Pomysł jest ale jedna spraw i tak ludzie biorą

znajomy puscił 5szt 3870 po 950zł w 15 minut.

No to jednak chętni są a dostawy do końca grudnia

wykupione jak z 8800GT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli beda jakies zbiorowe zakupy to ja tez jestem chetny, ewentualnie jesli ktos by znalazl dobry sklep w Berlinie z naprawde dobrymi cenami to moge po nie pojechac fura i rozeslac ludziom po Polsce (ewentualnie zostawic po drodze Szczecin -> Slupsk -> Gdansk)

 

ps. jak zbierze sie kolo 10-15 osob po 3850/3870 to jestem BARDZO MOCNO zmotywowany aby pojechac ;]

Edytowane przez elomelo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a dopiero co byl news ze amd jeszcze obniza i tak juz super atrakcyjne ceny chipow rv670, moim zdaniem to wina braku dostepnosci lub bardzo wysokich cen 8800GT, przeciez jezeli 88GT sa po 1300 to oczywiste jest ze 1000 za 3870 to bardzo atrakcyjna cena..., a poza tym nagle poznikaly z cennikow 2900pro z cena ~900 za wersje 512MB, dziwne:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej bedziesz skazany na zakupy za granica.

 

Nikt Ci sie raczje nie wychyli z dobra cena bo to raczej nie am sensu, po co sprzedawac 30% taniej jak mozna tez sprzedac 30% drozej..

 

Gdybys wygral samochód w "jakims konkursie" jego wartosc rynkowa wynosila by 50k złotych to sprzedawal bys go za 35 ? raczej nie :) Po co cos sprzedawac taniej jak mozna drozej to sprzedac :)

jeszcze niedawno inaczej śpiewałeś...jakie to nie miały być ceny...jak to sapphire gwarantował!! a teraz zmiana o 180 stopni...cwaniaki...karty się znalazły za 999zł od ręki!! no prosze...a może mi szanowny Piter powie co jak ja juz zamówiłem karte tydzień temu za 759zł...co zamierzacie zrobic w tej sytuacji!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecierz napisał jaki jest powód i co Saphire im powiedział...

Zrezygnuj z zamówienia i czekaj albo zamów w Niemczech.

Wyjdzie Cię razem z przesyłką ok 800zł. W czym macie problem?..

 

w tym problem ze wszyscy w ciach!a lecą równo i ręka rękę myje....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troche przesadzacie. popyt przewyzsza podaz wiec normalne ze cena idzie w gore - to chyba normalne prawo rynku. mnie tez boli ze nici z sugerowanych cen przez producenta ale nic na to nie poradze. pozostaje mi jedynie czekac na wieksza dostepnosc kart albo zamowic w reichu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a miało być ich tyle do końca roku, że by zalały rynek... hehehe, taaa... (jedzie mi tu czołg...) To że polaczkom się zachciało szybo zarobić zdzierając z ludzi to swoją drogą. No ale co kraj to obyczaj ;] u nas na uczciwych wołają "frajer".

"a miaaało być tak pieeeęknie..." ;] Dlaczego mnie to nie dziwi?

 

P.S. Chociaż "pan z okienka" z icomp, cen za swoje niedostępne (LOL) produkty nadal nie podnosi ;]

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo licza na frajerow jak to gral zrobil pozbieraja zamowienia a pozniej oswiadcza nowa cene albo beda dymac ich do czasu az faktycznie za tyle beda , a kiedy za tyle beda to poki co nikt nie wie , skoro sklepy/hurtownie maja w [gluteus maximus] ceny sugerowane to predko te karty nie stanieja do nich , tylko beda stopniowo obnizac , albo duzy ich wyplyw na rynek bedzie

 

tak czy owak poki co kaszana do swiat na cud nie ma co liczyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli beda jakies zbiorowe zakupy to ja tez jestem chetny, ewentualnie jesli ktos by znalazl dobry sklep w Berlinie z naprawde dobrymi cenami to moge po nie pojechac fura i rozeslac ludziom po Polsce (ewentualnie zostawic po drodze Szczecin -> Slupsk -> Gdansk)

 

ps. jak zbierze sie kolo 10-15 osob po 3850/3870 to jestem BARDZO MOCNO zmotywowany aby pojechac ;]

Podsumowując super robota dla mrówek na linii Szczecin Berlin Szczecin. Jeden kurs, inwestujesz 6300 + grosze na bilety i kupujesz 10 kart odwatowujesz na granicy i watujesz po naszemu +5% albo unikasz i nie dopłacasz nic, bo po co czas marnować? Sprzedajesz na allegro kup teraz po 900 aby szybko zeszły i kolejny kurs ale już masz 9000 więc kupujesz więcej kart itd :D

Do świąt jesteś milionerem B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo licza na frajerow jak to gral zrobil pozbieraja zamowienia a pozniej oswiadcza nowa cene albo beda dymac ich do czasu az faktycznie za tyle beda , a kiedy za tyle beda to poki co nikt nie wie , skoro sklepy/hurtownie maja w [gluteus maximus] ceny sugerowane to predko te karty nie stanieja do nich , tylko beda stopniowo obnizac , albo duzy ich wyplyw na rynek bedzie

 

tak czy owak poki co kaszana do swiat na cud nie ma co liczyc

 

A co ma sprzedawca do tego jak producent złamał oficjalna obietnice ?

 

Jeszcze 2 dni temu sapphire gwarantowal ze beda ceny takie jak podali a jak juz towar dotarł do dystrybucji wszystkiego sie wyparli..

 

Żaden sprzedawca Ci nie dolozy do towaru 150zł z kieszeni...

 

Jestepm pewien ze prawie kazdy z was jak by teraz kupil karty w cenie 600zł napewno by ich nie sprzedawal za 640zł tylko duzo drozej wiec po co ta dyskusja ?

 

Prosze nie porównywac Polski z USA bo to dwa inne swiaty, tam jest towar.

Jestesmy krajem 3 swiata a w dodatku mamy najgorszy 4 kwartał dla rynku IT.

 

Nikt Ci sie nie odwazy w dystrybucji wywalic niskiej ceny bo zaraz dystrybutor wykupi dystrybutora, przykaldem jest komputronik...

 

Napisalem kilka dni temu ze Sapphire zagwarantowal ceny z czego jak sie okazuje dzis sie nie wywiazal wiec miejscie pretensje do Sapphiretech, że nie potrafia zapanowac nad polskim rynkiem i robia ludzi w bambuko swoimi konferencjami..

 

Z reszta karty w podanej poczatkowo cenie powinny sie pojawic pod koniec listopada..

 

Napiszcie zbiorowa skarge do Sapphiretecha moze cos zdziała na polskim rynku albo wyciagnie konsekwencje z tego co wczesniej oficjalnie oglosil.

Edytowane przez PITer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro sprzedawca nie ma na pismie zagwarantowanej ceny, to nie informuje wprowadzajac w blad potecnajlnych nabywcow ze za tyle i tyle bedzie mial , rozpowszchniacie nie pewne i nie gwarantowane informacje co do ceny w sumie , obiecali ale na gebe tak ? bo jak tak to smiechu warte te wasze "interesy" , rozumiem wpadka , coz , nie mowie ze wy , ale coraz czesciej tak jest , i mnie to juz np wkurza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziwne ze w Niemczech są normalne ceny, tak jaki i w innych krajach europy....

 

a co do tego ze powinny się pojawic?? pojawią się czy nie?? bo nie zamierzam czekac i usłyszeć pod koniec listopada ze nie ma....zreszta zamówiłem w gralu po 759zł i w icompie po 720 zł zobaczymy kto będzie szybszy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widocznie polska mentalnosc jest taka zeby zarobic i sie nie narobic. A jesli jakis sprzedawca moze pojsc na latwizne i sprzedac cos drozej niz jest warte swojej ceny to jak najbardziej nastawia sie w tym momencie na zysk nie patrzac na dobro konsumenta. I tutaj tylko mi zal.pl tych ktorzy sa tak napaleni i nie poczekaja na ustabilizowanie sie cen. Ja moge nawet w styczniu kupic, pod warunkiem ze cena bedzie satysfakcjonujaca. Mam tu na mysli jakies 650zl za wersje HD3850 z 512MB. A co do kupowania za granicą to chyba fajnie jest miec rodzinke na zachodzie....

Edytowane przez Symbian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...