Skocz do zawartości
cavarr

Ati Radeon HD3850/3870

Rekomendowane odpowiedzi

Natomiast gralem wczoraj w COD4 na 1280x1024 w MP wszystko wlaczylem tylko nie moglem zmienic niektorych ustawien na wyzej niz "normal" - gdzies czytalem o tym problemie ale juz nie chcialo mi sie szukac rozwiazania.

problemie? problem to 256MB na karcie graficznej w 2007roku. nawet nie wiesz kiedy gry "same" tna jakosc i ilosc tekstur np. taki crysis, a Ty jeszcze chcesz CF na tym skladac. powiesz mi gdzie w tym widzisz sens?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i kolejny mały problemik to że nie mogę na tych pie... calalystach 7.11 ustawić odświerzania 75hz (przy 1440:900). mimo wymuszenia 75hz to ciągle jest 60 grrrr. :???:

pulpit/ustawienia-zaawansowane/ekrany nast nalezy kliknac aktywny ekran i deaktywowac "uzyj informacji DDC" - powinno pomoc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS. Pierwsze radki 3850 512MB w sugerowanej cenie przez sapphira zostaly dzis wyslane do klientów oczekujacych na towar.

A 3870 przyjdzie co do czego czy odrazu mozna zapomniec o sensownym terminie ? Bo jak zadzwonilem i spytalem sie to generalnie zrozumialem ze mam sie "odwalic" i dac swiety spokoj sprzedawcy bo on nic nie wie...

Edytowane przez wookie85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

problemie? problem to 256MB na karcie graficznej w 2007roku. nawet nie wiesz kiedy gry "same" tna jakosc i ilosc tekstur np. taki crysis, a Ty jeszcze chcesz CF na tym skladac. powiesz mi gdzie w tym widzisz sens?

Zdaje mi się ,że tu nie chodzi o tekstury, a o Model Detail, Water Detail i coś ze światłami. Tam normal=full. To że gra zabiera ponad 400MB na tekstury to już inna bajka. Edytowane przez WDK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tekstury. ;) To one pochłaniają największą część pamięci. Jak nie ma na tekstury a trzeba jeszcze modele i inne [ciach!]ły wrzucić do 256MB to, żeby się zmieściły trzeba przyciąć na pozostałych detalach. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ja poczekam aż do końca stycznia/początek lutego jak się ukształtuje cena tego RADEONA bo te co teraz są to chyba wzięli z kosmosu :lol2: RADEK za 1000zł-1200zł a GF 88GT za 1200-1300zł :lol2:

Edytowane przez Marcinas83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w UK na ebaju 3850 w KUP TERAZ stoja ~90Ł ... czyli ok 450zl

kolega siedzi w UK i w styczni bedzie zjezdzal ...

Mowi ze sa promocje swiateczne i sprzet jest tanszy ... (?)

 

Moje pytanie do "prognozowiczow" czy czekac na zakup do stycznia (w UK) czy juz teraz brac (bo 450zl jesli jest realne to naprawde tanio). Czy moze jeszcze stanieje ... ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w UK na ebaju 3850 w KUP TERAZ stoja ~90Ł ... czyli ok 450zl

kolega siedzi w UK i w styczni bedzie zjezdzal ...

Mowi ze sa promocje swiateczne i sprzet jest tanszy ... (?)

 

Moje pytanie do "prognozowiczow" czy czekac na zakup do stycznia (w UK) czy juz teraz brac (bo 450zl jesli jest realne to naprawde tanio). Czy moze jeszcze stanieje ... ??

To juz przegiecie jest. Taki Angol popracuje sobie dzien, dwa i ma karty, a u nas trzeba charowac 0,5 miesiaca i kolejne 0,5 czekac w kolejce zeby moc kupic karte. :mur: Edytowane przez new332

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie zamierzam kupic niedlugo 3870 , zastanawiam sie czy jest sens jesli nie mam Visty i nie bede jej wykorzystywal w zwiazku z tym do Dx10. Narazie na 7900GTO wszystko mi smiga jak trzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po zmianie karty z GF7600GS na HD3850 nie mogę uruchomic 3DMark-a od 03 do 06 o dziwo 2001 sie uruchamia, próbowałem przeinstalowac ale bez zmian, co się mogło stac - a i znikneła litera c z kreską na górze ( nie mogę napisac)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ach ta młodzież ;)

Problem SMARK - 2900faq

Problem 'ć' - wyłączyć HotKeys w CCC, a najlepiej zamienić dodatkowo skrót CTRL+ALT+C na literkę np. Q. Jak nie pomoże to zabić CCC.exe i zrestartować lub zrestartować kompa

Ciągnie się ten drugi problem od 7-ódmej serii katalizatorów. W Cat.7.11 u mnie pod Vistą już nie wystąpił. Chociaż nie wszyscy to potwierdzają

 

A poza tym dzisiaj posłałem w świat moje R600 i siedzę na 2400pro. Zaraz będę obczajał jak to dekoduje filmy. Na tych samych sterach mam ten wskaźnik użycia GPU (crysis hotfix), a na R600 nie chciał się pokazać...

Edytowane przez MariuszDW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uruchomisz bez problemu. Tylko, że będziesz miał jedną kartę na slocie 16x, a drugą na 4x, co dosyć powaznie spowolni taki tandem w porównaniu do 2 slotów po 16x (a nawet i 8x)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...