Skocz do zawartości
Gość dragonlore

Fear 2-project Origins

Rekomendowane odpowiedzi

Gość dragonlore

Wszyscy wlasciwie znamy F.E.A.R ,oto nadchodzaca kontynuacja ktora ukaze sie rowniez na Next-Geny :D

 

ponizej najnowsze trailery z gameplay'em-warto obejrzec !

 

Project Origin w SD

 

Project Origin w HD

 

 

grafa ,efekty, oraz efekt strachu bez zarzutu :)

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Jest juz watek o tym i do tego sa juz tam te same filmiki :)

to prawda ale kilka gier multi ma swoje watki i w grach PC jak i konsolach,mi osobiscie nie usmiecha sie latac w dziale pc i sluchac komentarzy ze konsolowe wersje multi sa be,wiec skoro sa mozliwosci to dlaczego z nich nie korzystac :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://polygamia.pl/trailery-fear-2#respond

 

ja jestem coraz bardziej pozytywnie nastawiony... gra głównie pisana pod konsole, więc tymbardziej sie cieszę, bo po trailerach widzę że grafika jest bardzo dobra. Jeśli demo (które ma się ukazac na początku stycznia) mnie nie zniechęci to kupuje FEAR'a 2. Jedynka to dla mnie zaraz po serii HL najlepszy FPS w jakiego grałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

pogralem troche w F2 i jestem jak najbardziej pozytywnie nastawiony do kontynucaji-dla mnie Fear byl swietna gra i sadze ze 2 podniesie mi cisnienie jeszcze bardziej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

mozna widziec na czym grales ? jest moze na xboxa360 jakies demko ? na marketplace nic nie widzialem ;/

pogralem jakies 2-3 miechy temu na mini targach w Paris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawiło się demo na Rynku! 758Mega :)

Grał już ktoś ? :unsure:

Nie grałem w żadną część F.E.A.R. więc nie mam porównania, ale gra prezentuje się imo świetnie. Ciężki klimat, niektóre momenty naprawdę potrafią przyspieszyć bicie serca ;]

Nie podobała mi się tylko część z mechami, ale ja nie lubię mechów więc to pewnie dlatego ;]

Warto ściągać :wink:

Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i ja pograłem trochę w demko.

Grafika - jak dla mnie ok tylko zdziwilo mnie ze w FEAR 1 byly miekkie cienie a tu ni ma ;/

Otocznie - dosyc sterylne

 

Ogolnie gralo mi sie fajnie ale co fakt to fakt - do fpp to myszka imo potrzebna ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demo fajne, co ciekawe lzejsze od wersji PC o jakies 700mb :) Nie podoba mi sie fire pod R2, jakos przyzwyczajony jestem do R1, zreszta fire nie powinien byc na analogu. Do tego grajac na PS3 w demo w pewnym momencie skaszanil sie dzwiek, nie nadazal za akcja + 90% dzwiekow pominiete.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pograłem i jest mioooooooooooooodnie :) to samo co w fear1 + dodatkowe smaczki i duzo lepsza grafika :) Mech byłby ok, ale brak slowmo dla niego jest niedopuszczalne ;) Mam nadzieje ze w full'u bedzie inaczej :D

Jest duża różnica między PC a x360/PS3 w detalach?

Edytowane przez Popiół

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee, dla mnie to to średnie. AI tępe albo ja jestem za pro, sceny to amerykańskie ka-boom zamiast odpowiedniego klimatu(nawet zwykła gra świateł), grafika ujdzie. Imo do oryginału nie ma porównania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...