Skocz do zawartości
marek123

Nie Mozna Włączyc Komputeraz Wyskakuje Błąd

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem. Nie mogę włączyć komputera, to znaczy włączam ale podczas włączanie wyskakuje błąd windows\system32\config\system coś takiego a potem: że jeżeli chce naprawić to należy włożyć oryginalną płytke od windowsa i wcisnąć 'r'. No więc tak zrobilem wciskam 'r' i nic nie naprawia tylko restartuje komputer i znowu to samo klikajac kazdy inny klawisz dzieje sie tak samo. Nie wiem co robic prosze o jakas rade.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasami pomaga uruchomienie trybu awaryjnego (F8 podczas bootowania)- następnie "normalny" start i wszystko jest OK.

 

Mało danych- wcześniej coś instalowane? jest a-virus jakiś? grzebane coś w rejestrze? jakaś awaria hardware'u?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasami pomaga uruchomienie trybu awaryjnego (F8 podczas bootowania)- następnie "normalny" start i wszystko jest OK.

 

Mało danych- wcześniej coś instalowane? jest a-virus jakiś? grzebane coś w rejestrze? jakaś awaria hardware'u?

No wiec gralem w wow'a :D i mi nagle wywalilo ( zreguły dzialo sie to dlatego ze avast pytal czy zrestartowac kompa a jak cos pisalem i klikalem enter to restartowalo kompa ale tym razem nie wiem co mnie wywalio do wina). Używam Avasta wczesniej mialem juz problemy z formatem dysku jak chcialem zrobic formata to mi jaks blad wyskakiwal i nie moge do dzis zrobic tego formata. Próbowalem wlaczyc tryb normalny ale nic nie dalo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...