Skocz do zawartości
Hugster

Prośba O Wycenę Notebooka.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Kupując pierwszego laptopa sugerowałem się opiniami użytkowników właśnie tego forum. To właśnie Wy doradzaliście, a teraz też Was proszę o wycenę komputera. Gdyby nie to, że laptop dużo ze mną podróżuje i potrzebuje większej mobilności zakładam, że jeszcze przez długi czas nie podjąłbym decyzji o jego sprzedaży.

 

Laptop został zakupiony 01.09.2006r jako nowy. Używany był tylko przeze mnie- a traktowałem go wyjątkowo dobrze :) Nigdy nie zaliczył upadku, ani też zalania. Co do obudowy to rzekłbym, że jest w bardzo dobrym stanie - tak samo zawiasy. Gwarancja ważna jest jeszcze przez rok, jak to się ma w przypadku klientów indywidualnych. Laptopa muszę wymienić na coś mniejszego i z mniejszym apetytem na baterie - chociaż ten, przy matrycy 17" i tak trzyma dobre 2 godziny.

 

Dana techniczne:

Procesor: Intel Pentium M Centrino 2GHz 2Mb 533Hz

Pamięć: 2048Mb DDRII 533Hz

Dysk: 100Gb 8mb 7200obr Momentus - kupiony w ostatnim miesiący (2 lata gwarancji)

Grafika: ATI Radeon X700 128mb (własna) + do 864mb z ramu

Matryca: 17" 1440x900 TFT WXGA TruBrite

Dźwięk: Harman Kardon SRS® TruSurround XT

Komunikacja: WiFi 802.11b/g | Bluetooth | Modem (v.90) | Ethernet Lan 10/100 Base-TX

Model: Toshiba M60-182

 

 

---

Pozdrawiam

Hugster

Edytowane przez Hugster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w zasadzie to masz racje zabardzoz zasugerowałem się dobrą marką tym ze ma jeszcze gwarancje oraz nowym dyskiem i ekranem 17"

pozdrawiam

 

maSTHa212

a tak sie martwiles że 3k to maks ile wyciągniesz

uważam że kolega Hugster też może smialo startować do aukcjii

Edytowane przez DoThAn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...