Skocz do zawartości
Twój Pan

Jesteśmy Najlepsi! - Update

Rekomendowane odpowiedzi

jak by jakie slamuchy zawitały do pozka to mój celek lezy i czeka na dolewkę ln2 :wink:

 

 

swoją drogą to fajne te ihs intela - ciekawe jak wygląda sprawa w mojej sztuce <_<

Edytowane przez 99tomcat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prosta sprawa - spody od boxów są okrągłe tymsamym duzo lepiej dolegają do procesorka - ihs jest specjalnie tak wyprofilowany.

Ze niby nie będziemy zmieniali intelowskich boxów na inne chlodzenia? nie mam pojęcia czemu tak robią.

Napewno jest to celowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prosta sprawa - spody od boxów są okrągłe tymsamym duzo lepiej dolegają do procesorka - ihs jest specjalnie tak wyprofilowany.

Ze niby nie będziemy zmieniali intelowskich boxów na inne chlodzenia? nie mam pojęcia czemu tak robią.

Napewno jest to celowe

Nie spotkalem okraglego boxa od intela. Mozesz takiego pokazac, zeby dopasowywal sie do idealnego ihs procka :D ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

No masz racje, bo na pierwszej i drugiej stronie to ani jednego nie ma ;)

Na pierwszej już gratulowałem, teraz chce więcej [; Kiedy można sie spodziewać wyników?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MaSell ja cie chyba do szkoły wyśle...lub do mnie zaprosze na nauke

 

Tak CHAMSKO i niechlujnie zrobionych lutów na mobo to jeszcze nie widziałem...

 

A tak to gratsy....

heheh total Ghetto style :rolleyes: :rolleyes: Estetyka nie wazna... wazne ze dziala :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrób sobie odcisk masła na ihsie boxem to zobaczysz ;)

widzialem, ladna pasta na srodku. Szlif jest po to, by jej wlasciwie nie bylo w ogole

 

MaSell ja cie chyba do szkoły wyśle...lub do mnie zaprosze na nauke

 

Tak CHAMSKO i niechlujnie zrobionych lutów na mobo to jeszcze nie widziałem...

 

A tak to gratsy....

Zrob lepsze transformatorowka starsza niz ty, na kolanie (grot 1.5mm... z jednej strony) to pogadamy ;) . Umiem ladnie polutowac, ale nie takims czyms ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heheh total Ghetto style :rolleyes: :rolleyes: Estetyka nie wazna... wazne ze dziala :)

Do czasu jak sie przypadkiem nie trafi zimny lut.... i urwie sie zachaczajac o luty od socketu ;)

 

Chcesz zobaczyc moja BX2

Wole nie .....

 

Wiem ze transformatorówka jest fajna bo pozwala szybko zrobic moda ale jednak przy pracach z małymi elementami POLECAM zwykła lutownice grzalkową...

 

MaSell taka lutownica to strach lutowac .... kurna kase na proce... mobo itd to macie a 40zł na porzadna lutownice to żałujecie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MaSell taka lutownica to strach lutowac .... kurna kase na proce... mobo itd to macie a 40zł na porzadna lutownice to żałujecie...

Poprostu nie widze sensu wydawać niepotrzebnie pieniedzy, skoro radze sobie taka ;) . 40zł to przeciez 1/20 fajnego nowego mobacza :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprostu nie widze sensu wydawać niepotrzebnie pieniedzy, skoro radze sobie taka . 40zł to przeciez 1/20 fajnego nowego mobacza

Bardzo ładny przykład dajesz adeptom sztuki O/C ......

 

Jesli jescze bardziej chcesz oszczędzic to polecam ci sprzedaz zasilacza i kupienie zasilacza Codegen.. a reszte zaoszczędzonej kaski przeznacz na nowe bebechy jak cos padnie....

 

Jesli mamy być najlepsi to robmy wszytko porzadnie od poczatku do końca..i nie spieszmy sie nie nie robmy tego na " siekierze"

 

P.s Ostatnio ktos nazwał chinczykow : Ekstremalnymi Idiotami bo cos tam spartaczyli ... Nas tez moga tak nazwac ...

 

Więc ?

 

Wiem ze z polaków sa lenie mam wystarczajaco duzo przykładów pracujac na serwisie komputerowym.. czasami az odrzuca od laptopa bo tak jest brudny a klient mi na to : BO nie mialem czasu by go wyczyscic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...