Skocz do zawartości
Kakuś_

Laptop W Granicach 2000zł? Co Wybrać

Rekomendowane odpowiedzi

Może napisz coś więcej, nówka słabą/używka w miarę dobrze wyposażoną, jakiej wielkości, co chcesz na nim robić (filmy, net, czy może coś innego), co byś chciał w nim mieć (dysk jakiej wielkości, dvdrw, ramu ile) bo jasnowidzami nie jesteśmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do takiej ceny bez problemu znajdziesz coś z core duo np: http://www.allegro.pl/item248226210_acer_5...00_gratisy.html

http://www.allegro.pl/item249036403_fujits...z_vista.htmlale będzie to acer/Fujitsu-siemens, więc co do jakości cudów się nei spodziewaj, ale myślę że jej powinien wystarczyć do wszystkiego. Uciekaj od medionów

 

No chyba że 100 dołozy za Tośka:

http://www.allegro.pl/item248597800_nowa_t...najtaniej_.html ale przypuszczam że sprowadzany, więc może być problem z gwarancją (nie wiem czy jest międzynarodowa)

 

Tu jest jeszcze fajny dell, można policytować i się zamknąć w 2k

 

Musisz poszukać, a jeśli Tosiek i dell nei wypalą no to wtedy wybierz jakiegoś acera lub FS który się zmieści w cenie i jeszcze wyglądem będzie studentce odpowiadał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość mariush190

polecam ACER Extensa 5220.

Kuzyn kupił za 1800zł z 1gb ram, 120gb HDD i celeron 1,73. Dobrze wykonany, dobrze wyposażony, tylko windowsa XP trzeba było nLitem modyfikować żeby ruszył.

Noi jest na nowym chipsecie 965 oraz posiada grafikę wspierającą DX10 (intel X3100)

Edytowane przez mariush190

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecam ACER Extensa 5220.

Kuzyn kupił za 1800zł z 1gb ram, 120gb HDD i celeron 1,73. Dobrze wykonany, dobrze wyposażony, tylko windowsa XP trzeba było nLitem modyfikować żeby ruszył.

Noi jest na nowym chipsecie 965 oraz posiada grafikę wspierającą DX10 (intel X3100)

za tyle fs-a w podobnym konfigu kupisz, a fs jakos mniej odstraszajaco brzmi niz acer z niskiej polki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość mariush190

ja osobiście wole acera niż FS :D

Acer teraz to nie taka niska półka, plastiki ma całkiem dobrej jakości, matryca też nie najgorsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie, że piszę tutaj ale nie chce zaśmiecać działu nowym tematem. Zastanawiałem się nad nabyciem Dell'a D600 za ~1100zł u naszych zachodnich sąsiadów. Oczywiście używany. Czasami trafia się oferta z 12 miesięczną gwarancją.

Lecz teraz patrząc na tego Acer'a EXTENSA 5220 mam dylemat. Pytanie czy warto się nad nim zastanawiać? Dokładając 500zł dostałbym nowego laptopa zdecydowanie bardziej funkcjonalnego (4xUSB, czytnik kart, DVD-RW, HDD 80GB, 1GB DDR2) z nową baterią i 2 letnią gwarancją.

Z tym używanym Dell'em to by wyglądało następująco - 2xUSB, COMBO(CD-RW, DVD), HDD 30GB, 512MB oraz baterią nie raz trzymającą mniej niż 1h.

Do rozpatrzenia zostaje jednak jakość wykonania. O Acer'ach mówi się dużo złego... ale ostatnio także trafiają się poztywne opinie. Jako, że jest to model z najniższej półki nie można spodziewać się bardzo dobrej jakości.

Wybredny nie jestem, nie zależy mi na nowoczesnym wyglądzie, jakość plastiku też nie gra dużej roli byle by był wtrzymały. Czy ktoś mógłby się wypowiedzieć jak to wygląda w tym modelu Acer'a?

Laptop ma mi służyć na studiach - standardowo - aplikacje typowo biurowe, internet no i na końcu filmy. Myśle, że nie doświadczałby on jakiś ekstremalnych sytuacji które mogłyby doprowadzić do mechanicznych obrażeń. Chciałbym zaopatrzyć się w plecak z komorą na notebook'a oraz jakiś pokrowiec do tego więc byłby on w miarę zabezpieczony.

Czy w takim wypadku warto skłaniać sie do tego Acera?

Edytowane przez Pnx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o allegro to niestety odpada, ponieważ w gre wchodzi zakup na raty. Zastanawiałem się nad ofertą Vobis'a i komputronik'a. Nie weim, która z możliwości jest najlepsza:

ACER AS3693WLMi

ACER 5101AWLMi

HP 510 CM360

HP G5051EA

HP 6720s

Toshiba Sat L30-10X

Toshiba Sat L40-139

 

Tyle z Vobis'u

 

Komputronik:

Asus A6RP-AP002H + Win XP HE

Asus X51R-AP003A

HP Pavilion G7010EW

FS Amilo La1703

FS Amilo PI1505

FS Amilo Pro V3515

 

 

Proszę o pomoc w doradzeniu, bo nie mam pojęcia, która możliwość jest najlepsza...

Edytowane przez Kakuś_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...