Skocz do zawartości
emilooos

Trochę Sprzętu

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie.

Musiałbym przekopać wiele stron, bo wypadłem nieco z obiegu, więc pytam, bo czasu nie wiele.

W skrócie, składam trochę sprzętu pod użytek firmowy, bez większych wymagań typu cad, natomiast dobrze byloby, gdyby te pieniądze były zaangażowane w najlepszy sposób.

 

Pudło, a w nim wszystko co potrzebne.

Chciałem skorzystać z FAQ'a Sysaka, i mimo, że jest 'sierpniowy', to tak też uczyniłem, jeżeli pojawilo się coś nowego, wartego uwagi, bądź warto na coś zaczekać, to śmiało.

 

MOBO MSI P35 NEO2-FR 421zł

CPU Intel Core 2 Duo E6750 BOX 685zł

RAM OCZ Platinum rev.2 2X1GB 800MHz CL4 350zł

GRAFIKA Palit 8800GTS 320MB 954zł

HDD Western Digital WD2500AAJS 250GB 220zł

DVD-RW Samsung SH-183L SATA 97zł

Zasilacz HuntKey HK-350AP 450W 209zł

 

Sam komputer, w tych granicach cenowych.

 

Do tego LCD, cale i inne detale zostawiam Wam, więcej niż 17 na prawdę mi nie trzeba, choć byłoby miło, a widzę, że ceny są całkiem ok i na panoramy. Limit - 1000-1500zł, górna granica w przypadku rzeczywistej wartości dołozenia tych złotówek.

 

Skaner, tu kompletny mętlik, do 500zł.

 

Drukarka, bo nie przypuszczam, by korzystniej bylo brać jakies wielofunkcyjne - do 500zł-600zł

 

Tablet - pewnie jakis Pent.

 

Listwa - to już kwestia najłatwiejsza, choć przydaloby się coś solidnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na użytek firmowy to mocny komputer ;]. W sumie nie zmieniło się za dużo. Jak masz tyle pieniędzy to jest to optymalny zestaw za tą cenę, tylko ramy zmień na a-data extreme lub Goodram PRO. Można trochę zaoszczędzić na procesorze (wziąć słabszy model i go podkręcić), ale jak masz trochę więcej pieniędzy na zbyciu to warto dołożyć do tego E6750.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...