Skocz do zawartości
poca

Brothers In Arms: Hell's Highway

Rekomendowane odpowiedzi

ale nie dostrzegasz tego, że temat zalinkowany przez ciebie dotyczy wersji PC, a założony przez poce konsol

 

"hyhy wstyd. :wink: "

 

Beta-testy Brothers in Arms: Hell's Highway w tym roku, premiera przesunięta!

Firma Ubisoft opublikowała niedawno swój najnowszy plan wydawniczy na najbliższy okres świąteczny. Zabrakło w nim długo oczekiwanej przez fanów gry Brothers in Arms: Hell's Highway. Tym razem mamy jednak na myśli nie tylko edycję dedykowaną komputerom PC, lecz także wszystkie pozostałe wersje, czyli Xbox 360 i PS3.

 

W obliczu takich hitów jak Halo 3, Assassin's Creed oraz wciąż wzrastającej popularności Nintendo Wii. Deweloperzy strzelanki, studio Gearbox - zdecydowali, że ich dzieło nie może zadebiutować w tak zatłoczonym okresie. Dlatego premiera Brothers in Arms: Hell's Highway nastąpi dopiero w pierwszym kwartale 2008 roku.

 

Pociechą dla maniaków wirtualnych strzelanek może być jednak fakt, że program już wkrótce powinien wkroczyć w fazę beta-testów! Nie mamy dokładnej daty, aczkolwiek należy się spodziewać, że będzie to jeszcze w tym roku!

W tym roku sobie nie pogramy :(, a szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wczoraj gralem w ta gre :) przeszedlem 1 misje

GRA POWALA !! W ZYCIU NIE WIDZIALEM TAK REALNEGO POLA WALKI (realia 2WS)

Dla mnie MUST HAVE!

Wszystkim polecam warto ja kupic, jak bede mial staly dostep do neta to opisze swoje spostrzezenia :)

POLECAM

Edytowane przez adbok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kogoś interesuje achievement za granie 100 dni w ta gierkę to spieszę donieść, iż jest łatwy sposób na to. W dashboardzie zmieniamy strefy czasowe tak aby zegar na cofał lub przyśpieszał, tak aby mieć poprzedni/następny dzień. I tak w kółko ;) Tylko na 17 września nie da się nic chyba wymyślić :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przeszedłem ten tytuł. IMHO średnia gra, graficznie bez rewelacji. Strasznie wnerwiające jest to, że nie można pominąć filmików. Misja w szpitalu niczym z BioShocka. Multi nie sprawdzałem jeszcze, gra dostaje ocenę 6+/10.

Mam identycznie odczucia co Ty. Gra średnia, grafika też :( nawet mogę napisać, że bardzo słaba. Szczególnie w mieście. Gameplay też niczym nie zachwyca. Do tego jeszcze te nudne filmiki. Jedyny plus jest taki, że dowodzimy małym oddziałem. Obecnie jestem w 6 chapterze.

Dziwią mnie trochę oceny pokroju 8+ bo do tej pory nie uświadczyłem naprawdę nic ciekawego i zaskakującego co by pozwoliło mi podwyższyć trochę moją ocenę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem sobie chwile u kolegi i gra mi bardzo przypadła do gustu :) .

Dla fanów poprzednich tytułów to Imo pozycja obowiązkowa!

Walka wygląda fenomenalnie, gra jest też trochę brutalniejsza (te bullettimy miotą).

A najlepsze jest to czy zdobędziemy jakąś pozycje czy nie i w jakim czasie zależy tylko od nas i od naszych rozkazów .

Jak dla mnie 8,5 :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu przeszedłem grę i jak dla mnie jest dużo lepsza od poprzedniczek :) .

Więc jeśli komuś podobały się wcześniejsze BiA to musi zagrać w ten tytuł :D .

 

 

Wiadomo już, że będzie następna część. Czyżby przyszło nam walczyć pod Bastogne ? :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi również udało się ukończyć grę w całości. Wrażenia naprawdę bardzo pozytywne. Nie grałem we wcześniejsze części, ale w tej zaskoczyła mnie wyjątkowo wspaniała i rozbudowana fabuła. Z tego można by zrobić naprawdę świetny film wojenny. Spodobał mi się także gameplay, w którym nie chodzi tylko o proste celowanie i zabijanie wrogów, jak w CoD, ale także o rozmyślne i taktyczne posunięcia.

 

Dla mnie wspaniała gra, tylko multik szwankuje nieziemsko na Xboxie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...