Skocz do zawartości
Armani01

Jaki Procesor Kupić E2180 Czy E4400 A Może E4300 ?

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym złożyć zestaw będę na nim robił OC ;-)

 

Jaki Procesor mam wybrać który jest lepszy do OC E 2180 czy E 4400 a może inny do 400 zł ??

 

Planowany zestaw:

Płyta gł.: MSI P35 FR

Procesor: E2180 LUB E4400

Pamięci: 2x 1GB Kingmax 667 lub 1066 - jeszcze nie wiem

Karta Graf 8600 GE [NO WŁAŚNIE CO O NIEJ MYŚLICIE ... może Palita 8600 GT ???]

Zasilacz: DELTA 400 W z allegro lub inny no właśnie jaki ?? może jakiś Chieftec np. GPS-450AA-101A 450W 120mm http://zenfist.pl/pID/156.htm albo Amacrox Warior tak do 200zł ???

Edytowane przez Armani01

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale goodramow pro 900 juz nie robia. maja przerwe w linii produkcyjnej i ich nie bedzie przez pare miesiecy.

ja ze swojej strony polecilbym ci ocz special ops 900MHz. Za tak smieszna cene takie pamieci to absurd (www.znak.pl).

ja bym na twoim miejscu dolozyl do zasilacza i wzial corsair 450w.

a co do plyty glownej to moj typ - foxconn ip35a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E2180 z tych dwóch, ew. tańszy E2160. Grafika Palit 8600gt Sonic+. Ram zależy jakim chcesz kosztem, bo mogą to być np. Goodram PRO, a-data extreme albo Kingstony 667 na Elpidach

A dla czego nie 8600 GE taki http://allegro.pl/item244233213_galaxy_gef..._heatpipe_.html przecież on jest lepszy niż 8600GT ma wyższe takty i dobre chłodzenie.

 

POWAŻNIE myślę nad zakupem 667 bo są za 99zł i z tego co słyszałem to te Kingmaxy 667 dobrze się kręcą

... ale czy to mobo w połączeniu z ramami 667 da godziwe możliwości OC (chodzi m.in o fsb) itd...

 

Jeśli te 667 miały by być "wąskim gardłem w OC przy tej płycie gł. to wezmę 1066 ... ale jeśli dadzą rade to 667 (CO O TYM MYŚLICE) ??

 

junioor powiem Ci że dałeś mi poważną zagwostkę ... chyba wezmę jednak te OCZ ?!?! HEHEHEHeeheh dzięki :-)

Edytowane przez Armani01

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dla czego nie 8600 GE taki http://allegro.pl/item244233213_galaxy_gef..._heatpipe_.html przecież on jest lepszy niż 8600GT ma wyższe takty i dobre chłodzenie.

Chcesz podkrecac sprzet, tak? To karte tez sobie zOCujesz. ;] Moj Sonic+ chodzi w 3D na taktach 720/1000 na oryginalnym chlodzeniu, ktore jest dosyc wydajne. Szkoda przeplacac za 8600GE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...