Skocz do zawartości
TomaszPaweł

Boinc Rosetta@home Gpugrid Milkyway@home Qmc@home Aqua@home I Inne Projekty :)

Rekomendowane odpowiedzi

@up

CCC->Grafika->Wideo-Avivo->Wszystkie ustawienia->Tryb demonstracyjny wideo->Odznaczyć "Włączy tryb demonstracyjny". Napisz czy pomogło:)

Kurcze, sory, nie zauważyłem wcześniej.

Pomogło oczywiście :-D

 

 

@master - tak:-)

Edytowane przez majkel84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę głupich uwag, że reklamuję na forum jakąś firmę, dlatego w ten sposób...

 

Edit:

 

Się pochwalę!

 

3 000 000 w MW i 11 000 000 w total :)

 

a co tam trza się chwalić i promować :wink:

Edytowane przez TomaszPaweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jeszcze trochę i do pierwszych top 200 wejdę. Tak widzę że do pierwszych 50 jeszcze dojdę później to już masakra bo wszyscy tak zasuwają że szok :)

 

Edit: Ja zamiast podkręcać postanowiłem zmniejszyć napięcie na rdzeniu do 1.1V z 1.16 i zużycie energii spadło z około 300 do 273 :) Temperatura spadła z 87 do 83 :)

Szkoda że nie mam pamieci ddr I bo mam w szafie dfi nf4 i venice :) wtedy jeszcze by mniej pobierało :)

Edytowane przez Jang

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edit: Ja zamiast podkręcać postanowiłem zmniejszyć napięcie na rdzeniu do 1.1V z 1.16 i zużycie energii spadło z około 300 do 273 :) Temperatura spadła z 87 do 83 :)

A to bardzo ciekawe co napisałeś....

 

Chyba pójde w Twoje ślady - powiedz mi tylko czy testowałes stabilność takiego rozwiązania np. 24h katując non strop MW?

 

Rozumiem, że domyslne napięcie to 1.16?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak domyslnie 1.16V wedlug msi afterburner i normalnie zegar 850(wyzej nie probowalem jeszcze). Leci tak kilka godzin i z tego co widac to normalnie liczy... Szkoda ze ponizej 1.1V(oczywiscie przy 100% uzycia karty, bo tak to samo spada do 0.95V i bodjaze 157mhz jak sie nudzi) nie idzie dać, bym musial w biosie grzebac :/

 

EDIT:

Na 1.1V i 896mhz MW bez problemu liczy. Ale gry wywala bez conajmniej 1.3V.

 

Probke przelicza gdzies o 0.7 sekundy szybciej. Powiedzmy z 15 do 14.3.

Edytowane przez Jang

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i puściłem 1.1 i wszystko cacy :)

 

Giery chodzą, smarki latają, MW zapier...a :damage_wall:

 

Wiertalot chodzi od 3% do 7% wolniej :) czyli ciszej!

 

267,604 się wczoraj przycieło Thorze :) Zapuściełeś już nową karciochę! I widzę, że ją ładnie podkręciłeś - czasy masz takie jak ja na HD5870... a nawet o 0.1s. lepsze :)

A dzisiaj 279,144 ... szalejecie obywatelu!

Jak jedździcie, tak punktujecie!

 

EDIT:

1,009,025

 

ALLELUJA!

 

Nowy rekord dzienny!

Edytowane przez TomaszPaweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW: dalej sądzicie, że mi spadnie RAC? Patrze w statystykach użytkowników i oczom nie wierzę. Zupełnie jakbym liczył @ 5870. Być może gdzieś mi liczą jakieś komputery o których nie wiem :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i puściłem 1.1 i wszystko cacy :)

W programie msi 1.3 można ustawić 1.06V(niestety dalej max to 899mhz) i komputer bierze około 260-265w i temperatura spadła do 80C' :)

 

Edit: pamięci na 900 i mam następne 9w mniej.

Edytowane przez Jang

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest mozliwość ustawienia priorytetu danego projektu ? np: jak MW sie rozsypie to liczy CC, pojawią się próbki MW te je liczy :)

No niestety, takie rzeczy tylko w erze...

 

Problem jest taki, że CC dziwnym trafem ma jakiś większy priorytet... i nie bardzo da się coś z tym zrobić... W sumie próbki MW mają krótszy dedline, wiec BM powinien je przeliczać najpierw... a jednak nie... bo o to ubzdurał sobie, żeby przeliczać próbki według.... kolejności ich zessania co w oczywisty sposób przy ciągłych awariach serwera MW i fakcie zasysania 120 próbek collataza wyklucza MW z liczenia....

 

Paranoja stała się faktem...

 

Na forum CC poprosiłem admina żeby dał użytkownikom możliwość ustawienia w preferencjach liczby zaciąganych próbek CC ale On albo nie chce albo nie wie jak to zrobić...

 

Wiec na razie lipa...

 

Dzisiaj cały dzień mam po kilka minut przestoje w MW - chyba serwer nie wytrzymuje nowej rzeszy userów z HD58xx

Edytowane przez TomaszPaweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.tophit24.pl/?a=sklep.view&produkt=1921850

 

Bedzie ladnie wywiewalo cieplo na zew.

Za 2 tyg. zaczynam liczenie.

Mam juz lokum dla fermy na 2xPCIe

 

W domu staram sie liczyc CC na NV, niestety GPUgrida nie umiem opanowac na tym GTX260.

Wyjdzie w styczniu ferni, to sie zobaczy, stanieje ATi, ferni moze bedzie fajne...kasa moze jakas bedzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ostatnio serwer MW w Weekend padał.... karta mi wystygła <_<

 

Panowie CC średnio na próbke o 100 punktów mniej daje niż dotychczas.... ale przynajmniej daje te próbki non stop.... co za czasy....

 

Ciekaw jestem jaki RAC miała by ta machina LINK

Edytowane przez TomaszPaweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...