Skocz do zawartości
TomaszPaweł

Boinc Rosetta@home Gpugrid Milkyway@home Qmc@home Aqua@home I Inne Projekty :)

Rekomendowane odpowiedzi

Baza MW miała awarię, ja straciłem jakieś 600 000 ... :angry:

 

Nie wiem jak Wy.... ale ja się zdenerwowałem.... :angry:

 

Znowu się zastanawiam nad przejściem nad Collatz.... tam nic nie ginie...

 

ale, wg aktualnej punktacji HD5870 może w CC zrobił 144 444 pkt. a w MW 220 000 pkt. na dobę....

 

Pytanie tylko na ile projekt MW pozostanie stabilny by dało się odrobić poniesione straty... :ph34r:

 

P. S.

 

Jesteśmy na 200 pozycji na świecie jeśli chodzi o łączna liczbę punktów!

 

News od CC

Workunit Size Increased 50 Perccent

November 3, 00:26 CST

The size of the workunits was increased by 50% which should help those with high end GPUs cache more hours of work by increasing the runtime by 50%. It should also reduce the load on the server which has been needing constant attention lately to keep it running. Increasing the size of the workunit will also increase the total steps and therefore the credit in proportional to the increased size.

News MW

Large WU Sizes

November 4, 2009

I've started some new searches with larger sized workunits, so hopefully these will help the server strain. Let us know how they're running.

--Travis

Website Slowness

November 4, 2009

We've been looking into the website performance and it looks like we're going to be ordering some more hardware in the next couple weeks which should improve the performance. Until then you're probably just going to have to bear with the website slowness. I'm currently trying to finish up my phd thesis (I defend in less than 2 weeks), so I probably won't be frequenting the forums very much until then.

--Travis

Database Crash

November 3, 2009

As most of you have noticed, the Milkyway@home database crashed yesterday. It appears that the database managed to corrupt itself, then failed in a spectacular fashion. We are busy cleaning up the mess, and everything will be sorted out soon. A special thanks to the support staff for the server, as they managed to restore the database at 5am this morning.

--Matthew

Edytowane przez TomaszPaweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uff, dobrze że ostatnio CC liczyłem, tyle naliczyłem że kilka dni punkty dodawało. Teraz komputer rozkręcony więc dopiero liczenie po weekendzie sie u mnie zacznie :) Bartek :smoke: masz okazje mnie dogonić, a rafa ucieknąć :)

 

MW jak sie tak sypał to ledwo 100 000 naliczyłem, CC mniej rozgrzewa karte i te 120 próbek to jest co liczyć(1 około 4-5 minut).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Team TPT zapadł w sen zimowy czy przeniósł się do podziemia, czyli na tajne forum? :rolleyes:

Wszyscy robią nadgodziny żeby kupić nowe sprzęty do liczenia. :wink:

 

witam podpinam się do liczenia :)

Witamy. :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam podpinam się do liczenia :)

Witamy!

 

Jeśli będzie drażnił ciebie hałas z grafy - o ile to taka sama co miałem GTX260SP216 G GS - 2x80mm to polecam ręczna regulację obrotów wentylatora... 40-46% - przy dobrym obiegu powietrza w obudowie! Najlepiej odpalać na niej CC - najwięcej punktów lub GPUGRID :) MW raczej nie ma sensu...

 

Wysokiego RAC!

 

CYTAT(7NBI @ 7 lis 2009, 11:23) *

Team TPT zapadł w sen zimowy czy przeniósł się do podziemia, czyli na tajne forum?

Wszyscy robią nadgodziny żeby kupić nowe sprzęty do liczenia. icon_wink3.gif

Zaiste trafna uwaga <_<

 

P. S.

 

Wkrótce będziemy świętować... czwarte miejsce :) Zbieramy na szampana.... albo lepiej na kolejnego HD5870 :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A niby dlaczego miałoby martwić? :) Z tym RACem, to lata świetlne zajmie Wam dogonienie. Prędzej B@P sam się rozpadnie w cholerę jak ZSRR.

:lol: :lol: :lol:

 

Raptor: patrzyłem wczoraj i ceny 58xx poszły w górę, nawet na eBayu - pewnikiem święta. Chyba do końca roku już nie warto nic kupować. Z drugiej strony czas to punkty. Jak wyczaicie jakieś dobre źródło zakupowe, to dajcie cynk - podłączę się, a może i lepsze warunki utargujemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie! Hiszpanie i Włosi Nas gonią!!!

Trza się zmobilizować...

Rozesłać wici!!!

:ph34r:


P.S.

majkel, rafa, AdamM - co to za flagi przy Was?

DOUGLAS WAGNER LESSA - to ja jeszcze mogę zrozumieć... ale Wy? Czy ja o czymś nie wiem?! :oops:

Pewnie się Wam w jakimś projekcie coś poprzestawiało... no chyba, że to celowe działanie - wtedy rozumiem... wolność wyboru i takie tam :plum: Edytowane przez TomaszPaweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co jest złego w tych flagach? Skąd wiesz że nie mam np podwójnego obywatelstwa? A może mam awersje do rodaków na obczyźnie?.. i to mój prostest ;)

 

@7NBI - 58XX drożeją ale to nie przez święta (takie numery to raczej w PL) ale dlatego że jak zapowiadano zaczyna brakować GPU do produkcji kart. Znowu wzrósł odsetek odpadów podczas produkcji. Teraz wynosi ok 50%!!! Sklepy w UK, IRL i DE tez minimalnie podniosły ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie przez święta (takie numery to raczej w PL)

Prawa rynku działają nie tylko w PL. :)

W niektórych dziedzinach handlu grudzień przynosi >50% obrotu rocznego i nie dotyczy to tylko choinek czy bombek.

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co jest złego w tych flagach? Skąd wiesz że nie mam np podwójnego obywatelstwa? A może mam awersje do rodaków na obczyźnie?.. i to mój prostest ;)

Spoko wodza! Chodziło mi tylko o ustalenie czy to z flagą to przypadek czy świadoma decyzja :huh:

:smile2:

Edytowane przez TomaszPaweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej świadoma.

 

Oczywiście że grudzień przynosi ogromne obroty, ale dzięki nie górowaniu cen a często obniżkom świątecznym można mięć dużo większy obrót i zysk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też dołączę do Teamu. W końcu przy ciągnięciu torrentów w nocy można policzyć kilka próbek.

jedno z ostatnich zadań GPUGRID prawie zabiło moją kartę, może czas na coś szybszego przy tej samej głośności?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orgiusz??? Ty tutaj? No jestem zdziwiony lekko ;)

(...)

Lekko? Czemu? Seti z ciekawości zainstalowałem 'trochę' temu

First seen on June 4, 2006, 2:38 pm

Ale po co zajmować czas procesora dość utopijnym projektem? Po GPUGRID i zmianie na Q9550 można dołączyć a nie być wolnym strzelcem z flagą nieokreśloną ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten "utopijny" projekt tez jest liczony w naszych szeregach :) Witamy wśród "naszych".

 

EDIT

Widzę że nasza drużyna wskoczyła na 196 pozycje w świecie! Nieźle.

Edytowane przez rafa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten "utopijny" projekt tez jest liczony w naszych szeregach :) Witamy wśród "naszych".

Heh ;] Po prostu gdzieś mi utkwiła sentencja mówiąca że lepiej bić RAC na białku niż szukać obcych w kosmosie [;

A później dodałem do obliczania GPUGRID dla czystej energii :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh ;] Po prostu gdzieś mi utkwiła sentencja mówiąca że lepiej bić RAC na białku niż szukać obcych w kosmosie [;

A później dodałem do obliczania GPUGRID dla czystej energii :oops:

Witamy w drużynie!!!

Co do zasady to się z tobą zgadzam! Białka to jest to! No bo patrząc realnie można wysnuć dwie koncepcje:

 

1. Liczymy projekty białkowe - w narodzie siła - znajdziemy lekarstwa na raka!

 

2. Liczymy Seti - skontaktujemy się z kosmitami - /obcymi/ - nauczą nas leczyć raka!

 

Wersja 2a - mniej optymistyczna:

 

Liczymy Seti znajdziemy kosmitów - przetrwa silniejszy...

 

:wink:

 

A tak na poważnie:

 

Seti jest o tyle wartościowym projektem, że od niego się zaczęły obliczenia rozproszone na BOINC... To on podłożył podwaliny pod teoretyczne - sprzętowe - programistyczne wykorzystanie sieci komputerów do zadań naukowych. Ktoś powie że już przed nim były i obecnie są inne projekty! To prawda - ale to SETI które ewaluowało w dzisiejszą platformę BOINC w której Seti jest tylko jednym z projektów otworzyło tak szeroko przed światem nauki - różne projekty - dostęp do mocy obliczeniowej naszych komputerów! Dlatego - choć dla mnie jest to obecnie projekt marginalny (mam na myśli jego realna wartość merytoryczną) - SETI jest projektem sztandarowym platformy BOINC i stanowi modelowy przykład jak konstruować inne projekty przetwarzania rozproszonego - i za to go niezmiernie szanuję - ale liczę inne projekty :wink:

 

Uffff... się musiałem wygadać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie staję do licytacji, bo zwyczajnie nie dałbym rady nawet przypomnieć sobie nicka. :)

 

Było to w czasach, kiedy były już obliczenia rozproszone, ale nie było jeszcze BOINC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie lipa z liczeniem, mw i cc nie chce ruszyć na Ati, masakra :damage_wall: jutro bede walczył z tym. Już przed zmianą systemu miałem problem po wgraniu ostatniego boinc 17, teraz jade na 13 i nic. Prawie sobie włosy wyrywam :wisielec:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...