Skocz do zawartości
TomaszPaweł

Boinc Rosetta@home Gpugrid Milkyway@home Qmc@home Aqua@home I Inne Projekty :)

Rekomendowane odpowiedzi

Co to sie dzieje z tym Raptorem i z 17 września? Dawno nie zaglądałem do topicu i w liczeniu się nieco też opuściłem :-/

Raptor poszedł do Save The World / STW / no i spadliśmy drużynowo na 3. miejsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A no on to rzeczywiście był lokomotywą drużyny :-)

 

Gdzie ttoto STW sie objawia? Mają jakąś strone/forum? Bo google nic nie pokazuje.

Klik.

 

Uruchamiaj co masz u siebie to przebijemy BiiP'erów. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę obecną przez Jego odejście RAC nam zmalał o jakieś 350 000pkt., ale jak na razie mamy i tak ponad 1 200 000

 

Tak czy inaczej, każdy ma prawo liczyć tam gdzie chce, osobiście szanuję Thora za dotychczasowy wkład (punkty) jakie wniósł do drużyny, żywiąc nadzieję na jego rychły powrót :)

 

EDIT!

 

THOR nie tak do końca Nas opuścił :)

 

Zauważcie, że w Collatz Conjecture, FreeHAL@home, Quantum Monte Carlo at Home, Enigma@Homenadal aktywnie Nas wspiera.

 

Głowy do góry - ręce do klawiatur! Dzisiaj 1 419 000 :lol:

Edytowane przez TomaszPaweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No szkoda. Widze że połączył liczenie z biznesem i promuje jakieś eko rozwiązania.

Ja w końcu tez kupie 58XX tylko niech ceny spadną do normalnego poziomu bo nie ma sensu przepłacać.

 

EDIT

Przynajmniej zachowam 5 pozycje w drużynie teraz :D

Edytowane przez rafa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka, ja czekam zdecydowanie na 10.2 lub 10.3 obecnie jadąc na 9.12Hotfix, bo czytając rożne opinie nie wiadomo czy te nowe jednak są do końca dopracowane tak jak być powinny...

 

Natomiast na HD5970 mam cały czas zainstalowane 8.663.1_Beta5_Hemlock_VistaWin7_Nov11... i mam wrażenie że są o sekundę w MW szybsze niże inne... może to tylko wrażenie, ale są w 100% stabilne, kom potrafi dwa tygodnie chodzić bez zwisów...

 

Mamy 140 000 000 i 104 miejsce na świecie :) Niedługo wejdziemy do 1 setki .... przydała by się moc Thora...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla calej druzyny TomaszPawelTeam z Kroscienka nad Dunajcem z urlopu przesyla Zulusman, aka UmMaS ;)

 

Deal z majkelem w zasadzie za pasem, tylko ten urlop mnie przygwozdzil, ale czego sie nie robi dla rodziny...

Jeszcze raz pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla calej druzyny TomaszPawelTeam z Kroscienka nad Dunajcem z urlopu przesyla Zulusman, aka UmMaS ;)

 

Deal z majkelem w zasadzie za pasem, tylko ten urlop mnie przygwozdzil, ale czego sie nie robi dla rodziny...

Jeszcze raz pozdrawiam

Jeśli jest to możliwe to zapodaj koniecznie zdjęcia okolicy :)

 

Ja w Krościenku się swojej ślubnej oświadczyłem w 2000r. :)

 

Tylko nie zleć ze skały :ph34r: a już na pewno nie huśtaj się na gałązce - kto był ten wie o co chodzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 2ºjke. Moj syn dzis zakonczyl 1 rok zycia i awansowal na dziecko :D

Maniacy crpg i innych klepanek maja polewke pewnie :)

Mialem ciezki acz rewelacyjnie krotki powrot na stanowisko dowodzenia.

Zakonczylo sie awaria wycieraczek w sniezycy przy -6.

 

Przyjda cacka od majkela i bedzie zabawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika


Edyta:

TPT: 144,000,000

TP: 44,000,000

A imię Jego 44 :lol2:

Teraz widzę jak mocno jestem z tyłu

Nie dramantyzuj :) Nie do razu pierwszą bańkę nabiłem, zaczynałem na Pentium 150 Mhz... i S3Virge - ale 2MB :lol: Edytowane przez TomaszPaweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tam jest do porównania w tym evereście? Chodzi o ilość simd czy max resource?

Porównajcie jeszcze czas w collatz bo numerki to jedno, architektura niby ta sama ale r6xx to początek a r8xx jest wyszlifowana i odpicowana...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mimo wszystko różnica jest powalająca... bo mi idzie w około 6 - 7 minut...

Trochę podłubałem przy forum - można sobie już avatarki wgrywać, 200x200x22kb...

Edytowane przez TomaszPaweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porównywalny z hd2600xt gf8600gt robi collatza w 2h30min, a hd4670 gorszy w grach od gf9600gso jest w collatzie ok 1,5x szybszy od gf Szkoda że radeona nie wziąłem, niby mniej projektów obsługuje, ale na tym gf to oprócz tego cc nie ma co liczyć, albo cuda za stare albo za mało pamięci albo strasznie zamula ekran

 

Btw. O jakie forum chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zależy komuś na ilości punktów, to na Nvidii nie za bardzo opłaca się liczyć. CC i MW na nv wypada bardzo słabo, czasy są kilkukrotnie wyższe względem dużo słabszych kart od ati. Z drugiej strony, Cuda nv mają szersze zastosowanie w licznych projektach, także jest w czym wybierać.

 

BTW, straszna posucha tutaj ostatnio. <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba nadal trwa żałoba po thorze;)

 

btw, my tu gadu gadu a ja, przyznam nieskromnie, ze juz mam 6cyfrowy wynik:]

 

Wszyscy w barach i się upijają stratą. :wink:

 

Gratki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...